•  

  pokaż komentarz

  Odszedł Grzegorz Miecugow, dla wielu ikona dziennikarstwa, dla mnie wyjątkowy człowiek, którego można słuchać do nieskończoności. Życie nie jest nieskończone i dziś nastał smutny dzień. Jego się po prostu słuchało, chłonęło. Kwintesencja głosowej elegancji, wyważenia i wiedzy. Co z tego, że miał lekko prawicowy nalot? Każdy z nas ma inny. Ja właśnie o tej inności. Stacje telewizyjne są różne, inne od siebie. Przywykliśmy już do tego, że jedna stacja dany fakt podaje dokładnie odwrotnie od drugiej. Przywykliśmy, że TVP ma swoją polityczną (i nie tylko wizję), jakże inną od TVNu, ale są momenty w czasie i przestrzeni, gdy te granice powinny być zatarte. Takim momentem dla stacji telewizyjnych jest śmierć jednego z dziennikarzy. Wiadomości o 19.30 wspomniały mimochodem przez 3 sekundy na koniec, że zmarł Grzegorz Miecugow. Absolutnie każda wiadomość była dziś dla nich ważniejsza. Od miesięcy oglądalność Telewizji Publicznej leci na łeb na szyję. Niech spadnie do zera. To nie tylko nietakt, cios poniżej pasa, ale ukazanie widzom jaką przepaść w jakości dziennikarstwa pokazuje TVP. Żaden dziennikarz z TVP nie spróbuje osiągnąć poziomu Miecugowa, nigdy, żaden...

  •  

   pokaż komentarz

   @tormen: z gory zaznaczam, ze nie probuje nikogo obrazac. szanuje twoje zdanie, jednak mam nieco inny poglad na Miecugowa.
   nie moglem na niego patrzyc. nie wiem jak to nazwac ale dla mnie zachowanie i gestykulacje mial typowo "pedalskie". taki zniewiescialy byl. do tego jego zarty. strasburger dziennikarstwa. costam powiedzial niby smiesznego sam sie usmiechal, a ja czulem sie zazenowany.
   teraz odnosnie wiadomosci. nie ogladam tvpis, ale wspomnieli o jego smierci. czego sie spodziewales, godzinnego wydania specjalnego z anegtotami i wspominkami. ludzie umieraja codziennie i smierc znanej z tv twarzy, nie rozni sie niczym od smierci pana Mietka, woznego z podstawowki.
   mam nadzieje ze udalo mi sie przedstawic wlasne zdanie, nie obrazajac nikogo. jestem z deczka wypity, wiec jesli poczules sie obrazony - przepraszam

  •  

   pokaż komentarz

   @gdziemojdres: Absolutnie nie czuję się urażony. Każde zdanie (odmienne szczególnie) jest ciekawe. Miło, że je napisałeś, ode mnie oczywiście plus :)

  •  

   pokaż komentarz

   @tormen: nie zgodzilem sie z kims w internetach i nie zostalem zbluzgany?
   swiat sie konczy.
   pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   Żaden dziennikarz z TVP nie spróbuje osiągnąć poziomu Miecugowa, nigdy, żaden...

   @tormen: czy ty aby nie przesadzasz człowieku?

 •  

  pokaż komentarz

  Wierny żołnierz TVN24 - zawsze prawda o każdej porze.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedy po raz ostatni pojawił się na wizji?

 •  

  pokaż komentarz

  Na wykopie podludzie jak na forum niezależnej.pl Kiedy zeszliscie na psy?

 •  

  pokaż komentarz

  Zmarł człowiek. Nie znałem go osobiście, nie wiem, jaki był, więc nie mogę oceniać.
  Jako dziennikarz opowiadał się po jednej stronie sceny politycznej. Moim zdaniem dziennikarz jednak powinien być obiektywny, neutralny, dać się wypowiedzieć wszystkim stronom.