•  

  pokaż komentarz

  upublicznić wizerunek tych bydlaków, jak wymiar sprawiedliwości się znowu ośmieszy niskim wyrokiem to przynajmniej będzie szansa na "społeczny wyrok"

 •  

  pokaż komentarz

  Belkot o religiach: a odniesie sie ktos do TEMATU, tzn. tego zbiorowego gwaltu? Tego konkretnego wydarzenia?
  Jeden cymbal wrzuca suchara o wyznaniu sprawcy, a reszta jak stado baranow...
  ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak pisałem że od groma ludzi w Jastrzębiu (głownie młodych) to muzułmanie (bo pracują w Czechach w Karwinie/Ostrawie/Teplicach, gdzie jest od groma misjonarzy muzułmańskich) to mnie zj!@!no jak psa że to nie możliwe, bo przecież Polak Katolik ma Aryjski gen Lechistanu odporny na Islam... =X
  A zresztą j$#$? mnie to, bo w JZ gwałty to norma, coś nowego że w ogóle ich złapali.
  @Dj_Hujovvy: Chrześcijaństwo zabrania gwałtów... więc to na 100% nie protestanci. Albo katole (bo katole biblii nie czytają, więc nie wiedzą co dobre, a co złe), albo muślimy.

  •  
   consummatumest via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @KaluHeHe co XD jz to moje miasto rodzinne i nigdy nie spotkałam tam ani jednego muzułmanina. I serio to norma? To albo 99% informacji jest utajniona bo ja jakoś słyszę o pierwszym gwałtów od jakiegoś czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   nigdy nie spotkałam tam ani jednego muzułmana

   @consummatumest: A protestanta? No właśnie. To że ty nie spotkałeś, nie znaczy że niema :>
   Ja znam od chuja, a z Rybnika jestem ( firmę mam w PL i CZ)
   W Rybnickich gazetach ciągle czytam o gwałtach u sąsiadów...
   Pewnie u was nie piszą, bo to norma... =X
   Zresztą, myślisz że jak wygląda Jastrzębski muzułmanin?? Że turban ma na głowie ( ͡º ͜ʖ͡º) jak Sikh?
   A jak wygląda Jechowy? Tego też macie trochę.

  •  
   consummatumest via Android

   -2

   pokaż komentarz

   @KaluHeHe Jastrzębie to małe miasto w 90% składające sie z osób starszych, które w wieku 60 lat nie zmienią sobie wiary bądź ludzi młodych, którzy pracują na kopalni. Już widzę jak muzulmanin będzie 4 grudnia świętował z kumplami. Plzzz Jastrzębie to miasto mocno chrześcijańskie ktore ma wielu kiboli, ktorzy jakby sie dowiedzieli o muzułmaninie dostałby solidny wp@%%@$!. A skoro jest ich tak dużo to jakoś byloby to widoczne.
   Btw taaa gwałt tonod razu muzulmanin xd już typowy seba nie moze nikogo zgwałcić z potrzeby.
   Tak jwchowych mamy sporo i wolnochrześcijan, bo oni są widoczni. A muzułmanin chyba byłby też trochę widoczny- szczegolnie ze mamy ich tak wiele

  •  

   pokaż komentarz

   @KaluHeHe: Czyli gwałcą protestanci i muzułmanie. @consummatumest: Dzięki Bogu jestem białym agnostykiem jeszcze mógłbym gwałcić i być pedofilem. Pozostaje kwestia katolików oni chyba nie gwałcą conajwyżej w afekcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jastrzębie to małe miasto w 90% składające sie z osób starszych, które w wieku 60

   @consummatumest: Obejrzałem piramidę wieku i wyszło że kłamiesz jak skurwysyn.
   60+ to 27k +/- Ludzi.
   Miasto populacja 85k
   To 31.76% populacji.

   Edit: ~90Km^2 to nie małe miasto (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Rybnik ma 148km^2

   Plzzz Jastrzębie to miasto mocno chrześcijańskie ktore ma wielu kiboli, ktorzy jakby sie dowiedzieli o muzułmaninie dostałby solidny wpierdol.

   @consummatumest: A Rybniku akurat z tych polskich "kiboli"z JZ to się heheszkuje i to porządnie. Żaden argument, banda gorzelików i ćpunów.
   Najpierw musieli by być trzeźwi by coś muzułmanom zrobic.

   ypowy seba nie moze nikogo zgwałcić z potrzeby.

   @consummatumest: Ponoć wasze miasto chrześcijańskie motzno, a chreścijaństwo zakazuje surowo gwałtów.
   W Biblii napisano, że za zadania kobiecie gwałtu, ożeni się z nią, lub zostanie zabrany poza miasta, kamieniem rzucim, aż życie z niego ujdzie.

   ludzi młodych, którzy pracują na kopalni.

   @consummatumest: Z teco co mi wiadomo Jas-Mos idzie pod młotek, max 3 lata i koniec. A Borynia 8 lat.
   To się chłopaki na pracują... a tak na poważnie. Moja firma wspólpracuje z Randstaded i tony młodych 18~35 lat szuka pracy, więc chyba nie pracują na kopialniach, przemiał ogromny. Ostatnio dostałem listę ludzie z JZ z Ranstad, jak szukałem 30 chłopa do roboty bo nowa hala.... to się przewróciłem jaka Biblia CV.

   A skoro jest ich tak dużo to jakoś byloby to widoczne.

   @consummatumest: A jak mieli by wyglądać cij muzułmanie?
   Bo dla mnie protestant, wolnychrześcijan (o którym pierwszy raz słyszę), jechowy niczym się nie różni. Dopiero dużo później po zachowaniu, czy wypowiedziach.

  •  
   consummatumest via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @KaluHeHe dokładnie tak - po wypowiedziach. Jak mówię - to moje miasto rodzinne więc troche czasu tu mieszkam i nie spotkałam ani jednego muzułmanina, a wręcz przeciwnie - co chwile słyszę jak są negatywnie nastawieni do nich.
   Moim zdaniem nie ma co gadać, bo Rybnik i Jastrzębie nienawidzi się nie od dziś, więc dla Ciebie Jbie zawsze będzie najgorsze itd. Jesteś jedyną osobą, która kiedykolwiek mi powiedziała, że w Jastrzębiu jest mnóstwo muzułmaninow a jak napisałam - mieszkam tu od zawsze xd

  •  

   pokaż komentarz

   @consummatumest: Ty jesteś zaś pierwszą osobą która napisała że u was są wolnichrześcijanie, a często bywam u was w OHP, których nie widziałem.

   Dla mnie JZ będzie gorsze bo uważacie się za lepszych, a nimi nie jesteście, żyjecie w odosobnionej rzeczywistości, zejdzie na ziemię, to będzie się wasz szanować.
   Wybacz... ale nasza prezydent nie wyj??!łą nas w dupę mówiąc o darmowej komunikacji, daliście jej rządzić i teraz macie droższe bilety niż wcześniej... xD
   Jedni goście dojeżdżają taksą w 5 do mojej roboty, bo taniej niż busem który luj wie kiedy pojedzie...
   Oprócz tego miasto które nigdy nie było zadłużone (i to się zawsze szanowało ws. do was) to teraz UM nie ma kasy do 2020 roku =X.

   Moje opinia w mnóstwie muzułmanów może kapkę przesadzone, na pewno mniej niż protestantów. Po prostu często spotykam ich.

   bo Rybnik i Jastrzębie nienawidzi się nie od dziś

   @consummatumest: Może jak by wasze zapijaczona zaćpana husaria nie śpiewała "Hej Ho.... Hanysy wyp%!@%!%ać stąd" i tworzenie grup typu "Łowcy Hanysów" "Ostatni Bastion Polskości na Śląsku" co jest mega bekowe (te o Bastionie) to nie było by problemów, po prosty wsadzacie kij w mrowisko.
   Co do Bastionie) JZ to ludzie z całej Polski, u was niema żadnego narodu, ludzie bez poczucia wspólnoty, ludzie obcy dla siebie, bo i poco się znać. Taki postokomunistyczny moloch. Ile razy pytam kogoś, gdzie co jest... Gościu mó mówi że nie wie gdzie są Piaski i nie wie jak tam dojechać, mówi że mieszka od urodzenia tu, tak jak jego rodzicie...
   Horva, Miasta svego nie znać. I to nie jest jeden przypada... Ciągle słyszę "ja nie stąd, ja z {Przyjaźni, Zdroju, Bożka, Borynii, Marusażówny}. Trochę to wygląda jak by były państwa w państwie.

   Nie dziw się że ludzie mają bekę z Jastrzębiaków, gdzie roboty u was niema.

  •  
   consummatumest via Android

   -4

   pokaż komentarz

   @KaluHeHe tak jak spodziewałam - rozmowa zejdzie na twoje udowadnianie mi jak bardzo moje miasto jest c!$$?we, pogadane. Milego dnia mimo wszystko ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @consummatumest: Bo jest. Wszyscy je pomijają.
   Kiedyś byliście kimś, nawet Rybniczanie/Żorania patrzeli na Jastrzębie, a kim jesteście teraz?
   Wasz czas przeminął. Weźcie się w garść rozwiążcie problemu społeczne które macie, a potem problemy ekonomiczne.
   Bo jak na razie wszyscy inwestorzy was pomijają, Rybnik się buduje, Żory się budują, a Jastrzębie???
   Ps... w Żorach ostatni bus odjeżdża o godzinie 01:20
   W Jastrzębiu ostatni z Bożka (111 o 23:00) Serio??
   Jaki jest powód że nie potraficie zorganizować przewozu dla pracowników którzy wracają po 23:00 z pracy?
   Potem zap!$?!@?ają półtorej godziny z buta na drugi kraniec miasta... którego jest mega niebezpieczne.

   W Rybiku niema takich cyrków. Ciągle słyszę żebrania moich pracowników, czy firma może nie zorganizuje koło na około JZ, bo do domów mają daleko po południówce.

   I co? Będziesz udowadniać, że to taka przyszłość i miasto dba o wasze zdrowie i wytrzymałość na ból?? I ogólnie jest zajebiście? ¯\_(ツ)_/¯

  •  
   consummatumest via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @KaluHeHe ale czy ja powiedziałam, że moje miasto jest cudowne? Ja chce zakończyć te rozmowe tylko dlatego, że temat dotyczy gwałtu a Ty mi nagle wylewasz szambo jakie to moje miasto jest c@?$?we.

  •  

   pokaż komentarz

   @consummatumest: Gwałt jest efektem tej c@$!%wości i tym że spora część jastrzębia to "krainy latających noży".
   Ale ok. Zakończmy.

  •  
   consummatumest via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @KaluHeHe XDDD taaaak. To wina miasta, że dwóch debili zgwałciło dziewczynę. Ty widzisz co się dzieje na świecie czy tylko skrupulatnie śledzisz moje miasto? Gwałty są wszędzie i nie zawsze to są muzułmanie. To, że jakieś dwie jednostki dopuściły się czegoś takiego nie ma nic wspólnego z miastem. Kiedyś były ataki nożowników w Kralowie i co? Kraków też c%!?#we miasto? Proszę Cię... w każdym mieście są osoby które są w stanie dopuścić się takich czynów. Poza Rybnikiem oczywiście, bo Twoje miasto jako jedyne jest czyste i idealne. Naprawdę myślisz, że winowajcą tego dramatu jest miasto? Nie rozmawiamy tutaj o protestach, zle ulokowanych pieniedzy, czy rządach pani prezydent, ale o gwalcie...

  •  

   pokaż komentarz

   @consummatumest: @KaluHeHe: Omówcie się na randkę w końcu! (ง✿﹏✿)ง

  •  

   pokaż komentarz

   @consummatumest: http://jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl/artykul/gwalt-w-jastrzebiu-nowe-fakty-w-sprawie-kim-sa-zwyrodnialcy,4274128,art,t,id,tm.html Dwa typowe sebki w dodatku recydywa. A z tym trollem to nie dyskutuj bo sensu nie ma. Pewnie będąc tutaj dostał oklep do takich Sebików i dlatego ma taką złą opinię.