•  

  pokaż komentarz

  Ide po popcorn, wolajcie jak się sytuacja rozwinie( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie mozna poprostu odciac pradu i gazu ? Oo

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze autor walnie live z zabaw Mirków po wódeczce koszty się zwrócą a nawet ba zarobią ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Sam sobie pomóż. Ty podjąłeś ryzyko zarobkowania i ty za to zapłać. Albo zapłać tym którzy takimi rzeczami zajmują się zawodowo (adwokat, r.pr) Doskonale wiedziałeś jakie z tym się wiąże ryzyko. Że w razie "W" trzeba będzie pierdzielić się z sądami i eksmisjami. Na wynajem przez agencję też nie było chęci, nie? Wtedy oni by się musieli z tym pierdzielić - a to jest ich job.

  A teraz ktoś ma za darmo odwalać robotę. I to brudną.

  Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

  Zapomniałeś tylko dodać że od pewnego czasu za takie zagrywki grozi:

  § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  § 1a. Tej samej karze podlega, kto w celu określonym w § 1 stosuje przemoc innego rodzaju uporczywie lub w sposób istotnie utrudniający innej osobie korzystanie z zajmowanego lokalu mieszkalnego.

  I ci pomocnicy zapewne jako pierwsi dostaną zarzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   J.......y

   +219

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Picie wódki jako przemoc ? Nowi współlokatorzy jako przemoc ? Chyba to się pod to nie łapie. Poza tym, zajmują lokal nielegalnie - bez umowy, więc ich pewnie prawa nie obowiązują.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Nie strasz bo sie zesrasz. Jest przepis ze raz wynajetego nie mozna wynajac? Nie? To podpisuje umowe z Mirkami I sa tam na rownych prawach z patologia. Jak sie patologii nie podoba towarzystwo to WON!

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Dla mnie to dziwne. Skoro oni tam mieszkają nielegalnie a są na przykład dwa pokoje to mirek wynajmuje te dwa pokoje legalnie, spisuje umowę z dwoma kolejnymi mirkami a że oni lubią sobie pić wódkę w ciągu dnia i słuchać muzyki oraz nagrywać swoje wybryki.
   Tak mi się przypomniało jak to pewna rodzina na yotubie nagrywa siebie codziennie, kanał maniekRodzinak. Mirki też by mogły.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: E tam, przeciez goscie nie beda musieli drzec mordy w nocy wystarczy ze beda chlac wode i im sie zwala na glowe sami uciekna.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: właśnie sam sobie pomaga, zgłaszając prośbę tutaj. Adwokaci nic nie poradzą a na pewno nie w rozsądnym czasie i pieniądzach, bo mają ręce związane przepisami, które są tutaj korzystne dla pasożytów (patrz zacytowane przez Ciebie przepisy). Zresztą, czy właściciel lokalu nie ma prawa robić z nim co zechce? W tym wieszać kamery z informacją, że "mieszkając tutaj zgadzasz się na regulamin, a regulamin jest taki - nagrywamy wszystko, nie zgadzasz się to opuść lokal". To przecież w "celach bezpieczeństwa", a nie "przeciwko komuś" :)

  •  

   pokaż komentarz

   @JohnyTomy:

   Poza tym, zajmują lokal nielegalnie - bez umowy, więc ich pewnie prawa nie obowiązują.

   idź - przekonaj się czy ta wykładnia prawa zadziała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   W prawie karnym nie ma nic do rzeczy jakiś kwitek, który obowiązuje lub nie.

   Nie strasz bo sie zesrasz.
   @Xaveri: ja to akurat mam w dupie, czy ktoś tam mieszka czy nie. Ale chętnych do darmowego nadstawiania karku jest widzę bez liku.
   Za to jak trzeba przelać 50gr, na kalekę co zbiera na operację to wykop wydaje wyrok o "żebractwie" LOL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   właśnie sam sobie pomaga, zgłaszając prośbę tutaj. Adwokaci nic nie poradzą a na pewno nie w rozsądnym czasie i pieniądzach, bo mają ręce związane przepisami, które są tutaj korzystne dla pasożytów (patrz zacytowane przez Ciebie przepisy).

   @geszue: A nie przyszło ci do głowy że na tym polega biznes? Na kalkulowaniu ryzyka i przewidywaniu że trzeba np. iść do sądu? Ja tych przepisów nie wymyślałem. Napisałem je tu po to żeby wszyscy podnieceni wizją "pomocy" wiedzieli na co się piszą.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: wiem co to jest ryzyko gospodarcze nie musisz mi po 2x tłumaczyć. Nie rozumiem tylko Twojego rozumowania - "to ryzyko gospodarcze, tak mogło być, rozkładam ręce, godzę się z losem, porzucam mieszkanie". Ryzyko i prawdopodobieństwo to jedno, a wyjście z tego impasu to drugie. Chłopak ryzykował, stało się, nie wyszło, teraz podejmuje aktywne działania, żeby problem rozwiązać. Pasożyty grają zgodnie z prawem, to i właściciel zagra zgodnie z prawem i wynajmie mieszkanie jeszcze raz.

  •  

   pokaż komentarz

   @JohnyTomy: Niestety tak, to co kolega @mus_tang to prawda, zmieniło sie prawo i robienie syfu we własnym mieszkaniu żeby wykurzyć lokatorów jest nielegalne, picie wódki może nie ale wystarczy że będą głośno i już nielegalny lokator może dzwonić po policje

   Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT
   To też już nie przejdzie, ta historia z mikro koksami jako lokatorami odbywała sie w innych "realiach" prawnych, PiS zmienił prawo tak żeby chronić nielegalnych lokatorów i właściciel nie może nawet zmienić zamka w drzwiach bez wiedzy lokatora ( ͡° ʖ̯ ͡°) a co dopiero to co pisze @Geri niżej - odłączyć gaz i prąd.

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: gdy policja przyjedzie na interwencje to kto tam w mieszkaniu jest legalny/nielegalny? Przeciez oni wszyscy tam mieszkaja :)

  •  

   pokaż komentarz

   @geszue: nie ma znaczenia bo własnie na tym polegała zmiana prawa - lokatorem nie jest osoba która płaci tylko która tam mieszka. Oni tam mieszkają chociaż nie płacą.
   Oczywiście jak na wykop przystało za chwile ludzie sie na mnie rzucą bo bronie patologii.
   Nie bronie, takie są przepisy. Jakbym miał taką sytuacje jak OP z mikrobloga to też bym robił co sie da żeby ich wykurzyć.

   Nie ważne kto tam jest nielegalnie, mieszkają tam więc mają prawo do mieszkania w spokoju.
   Zj@!@ne prawo bo w końcu PiS je wymyślił ...

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Ale to jest dobry krok - łamiąc ten artykuł odwraca sytuację i teraz to poszkodowani będą musieli iść do sądu, co więcej będą musieli udowodnić, że "określone działanie" w "zaniechaniu określonego działania" nie było wykroczeniem albo przestępstwem... Rozumiesz? to tak jak wyrzucenie kluczyka osobie jadącej po pijaku. Plus takiego działania jest taki, że zaoszczędzi kilka lat mieszkania tam za darmo + dewastacji mieszkania.

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: wygląda na to, że przed taką akcją należało by zasięgnąć opinii radcy w celu przygotowania listy rzeczy dozwolonych i niedozwolonych, żeby cały czas poruszać się w granicach prawa, tak samo jak te pasożyty

  •  

   pokaż komentarz

   @geszue: skoro wiesz że ryzyko gospodarcze istnieje to zapewne wiesz że są metody zarządzania nim.
   Tutaj albo to ryzyko zostało nierozpoznane albo zostało utrzymane mimo ewidentnych znaków że mogą być problemy (dzieci, obcokrajowiec itp) - bo na pewno nie zostało zminimalizowane ani najmem okazjonalnym, ani profesjonalnym pośrednikiem - agencją nieruchomości. Ani 150 innymi metodami - wysoką kaucją, ubezpieczeniem pomocy prawnej itp.
   Pomińmy już konstrukcje biznesowe polegające na tym, że można wynajmować lokal po takiej cenie, że kiedy raz na 5 lat przyjdą kłopoty, to z uśmiechem na twarzy czekasz na rozwiązanie problemu, bo masz na to utworzoną rezerwę.
   Biznes to niestety trudna sprawa, a wynajem nieruchomości uchodzi za najtrudniejszy segment. I tutaj widać to jak na dłoni.

  •  

   pokaż komentarz

   @geszue: Jeżeli chodzi o wynajmowanie mieszkania to sporządza sie umowe na wynajem krótkoterminowy z wpisanym adresem pod który lokator będzie mieszkał po ustaniu najmu. To podobno rozwiązuje problemy.
   W obecnym prawie nie można wyj%#!c lokatora który nie płaci jeżeli nie załatwi sie mu innego mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co dopiero matke z trójką dzieci

  •  

   pokaż komentarz

   Ale to jest dobry krok - łamiąc ten artykuł odwraca sytuację i teraz to poszkodowani będą musieli iść do sądu, co więcej będą musieli udowodnić, że "określone działanie" w "zaniechaniu określonego działania" nie było wykroczeniem albo przestępstwem...

   @Kapitan-Planeta: nie masz pojęcia. W prawie karnym zrobi to za nich prokurator, po spisaniu zeznań - i to on oceni.
   A jego ocena polega na napisaniu (skopiowaniu ctl-c, ctrl-v) 2 linijek tekstu, postawieniu pieczątki i już od tej pory masz zarzuty i jesteś podejrzany. Po akcie oskarżenia - oskarżony.
   A uniewinnień w polskich sądach w I instancji jest około 7 %.
   To ci powinno dać do myślenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: akurat ta ustawa przeszla za PO jeszcze

  •  

   pokaż komentarz

   @pieczywowewiadrze: Ta ustawa wg której zmiana zamków i odcinanie prądu nielegalnym lokatorom jest nękaniem i utrudnianiem życia jest chyba z z 2017 lub początku 2018 roku

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: wynajem okazjonalny z notariuszem i osobami trzecimi poświadczającymi ze "Tak - znam, te osobe i tak - przyjme ja do siebie w razie eksmisji". W praktyce w ten sposob ciezko znalezc klienta, bo nawet jezeli nie ma zlych zamiarow to szkoda mu czasu, zawracania glowy znajomym/rodzinie kiedy na rynku ma 6 innych stancji do wyboru o podobnym standardzie i cenie. Poza tym wiekszosc boi sie "notariusza" tak po prostu, bo jak "notaiusz" to to juz powazna sprawa, to jak wziecie kredytu czyco :)

  •  

   pokaż komentarz

   @geszue: Niestety, nasz kraj jest ciężki dla ludzi którzy chcą zgodnie z prawem coś zrobić. Prawo wspiera patologie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: z tego wynika, ze nie dla psa kiełbasa, ale dla profesjonalistów tylko. Nie do konca sie z tym zgadzam. Ładnie piszesz, nie powiem, ze nie. Ktos kto na to trafi na pewno wzbogaci sie o pewna wiedze. Teraz jednak dla dobra tego mireczka lepiej było by się skupić na sytuacji zastanej i na bieżącym rozwiązaniu problemu niż na tym jak to powinno od początku wyglądać, czy "czytał umowę czy nie czytał", czy zysk z 20 innych lokali zabezpieczalo nalezycie jego interes na wypadek takiej sytuacji.

  •  

   pokaż komentarz

   z tego wynika, ze nie dla psa kiełbasa, ale dla profesjonalistów tylko

   @geszue: z własnego doświadczenia ci powiem, że jedyne osoby które są mi znane i zarabiają na nieruchomościach, to albo inwestorzy, którzy nabywają je w najlepszych lokalizacjach w celu wynajmu firmom, albo partycypują w ich budowach (np. pawilonów handlowych), a w segmencie konsumenckim albo mają tych lokali kilka/naście i jest to ich praca zawodowa albo sami są specjalistami z zakresu prawa (np. adwokaci) i nie mają takich rozterek jak ta.

   A wszyscy którzy tracą na nieruchomościach - ze znanych i osób - albo kupiły mieszkanie na kredyt "pod wynajem", albo wynajmują mieszkanie po spadku od babci i kończą z długami.

   Może to przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Ah - chodzi ci o to - nie wiedziałem, że to kk, do tego z urzędu. ok - żeby wszedł prokurator to musi np dojść do rękoczynów, gróźb karalnych. Jeśli mieszkańcy bez umowy z właścicielem mieszkania zadzwonią na Policje, że przeszkadzają im prawni lokatorzy to nie zostaną potraktowani poważnie i już na pewno żadnej sprawy KARNEJ nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   ok - żeby wszedł prokurator to musi np dojść do rękoczynów

   @Kapitan-Planeta: wystarczy zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa. I nawet nie musi tego zrobić lokator, wystarczy że zrobi to np. organizacja "wspierająca lokatorów". A potem już idzie gładko, jak jest ku temu odpowiednia wola.

   na pewno żadnej sprawy KARNEJ nie będzie

   @Kapitan-Planeta: na pewno. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno to prokurator powie : Pan ze swoimi długami do sądu cywilnego pójdzie, a my tu się zajmiemy czynem zabronionym i jego rozpoznaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Przestępstwo to słowo klucz... ani podpisanie najmu nim nie jest ani głośne zachowywanie się.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kapitan-Planeta: Jasne. Dlatego oceni to sąd. A tak jak ci pisałem - uniewinniają około 6-7%.
   Teraz rozumiesz jak to działa ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Tu masz dane jak nie wierzysz:
   https://danepubliczne.gov.pl/dataset/uniewinnienia-w-i-instancji-w-latach-2004-i-p-2016/resource/818e2e8a-fc97-46d7-929b-b5279e9711e6

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Nie - zamiar nie jest przestępstwem, taka interpretacja jest kuriozalna. Nie ma przestępstwa jeśli do niego nie doszło.. Jeśli nie ma przestępstwa ściganego z urzędu to nie ma ani prokuratora ani sądu. Ale mandat za zakłócanie spokoju dostać od policji mogą.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Ten artykuł działałby np gdyby właściciel rozpylił gaz pieprzowy w mieszkaniu - bezpośrednio, a nie poprzez sprowadzenie innych lokatorów - pośrednio, w oparciu o intencje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kapitan-Planeta: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Art. 9. § 1. kk Czyn zabroniony popełniony jest umyślnie, jeżeli sprawca ma zamiar jego popełnienia, to jest chce go popełnić albo przewidując możliwość jego popełnienia, na to się godzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: idąc tą drogą interpretacji to stara baba stojąca nad tobą w tramwaju i chuchająca ci celem ustąpienia miejsca jest przestępstwem... Jak pisałem wyżej : to kuriozalne

  •  

   pokaż komentarz

   @JohnyTomy
   @Xaveri zapominacie o jednym, groźby karalne. Niestety konstrukcja naszego prawa jest kulawa i tak: Pan paki dzwoni na policję i mówi że ci panowie grozili jemu i jego rodzinie śmiercią. Potwierdza to jego żona i oboje mówią że dla nich te groźby są realne i boją się o swoje życie. No i pan policjant, chcąc nie chcąc, musi mireczków zawinąć, a jak są pijani to na izbę ich zwiozą, a potem na przesłuchanie. Także picie w takim wypadku to najgorsze co można zrobić. Trzeba wszystko nagrywać i samemu dzwonić na policję i zgłaszać przemoc wobec dzieci, każde nawet najmniejsze podniesienie głosu czy ręki i siup Pan pakol wędruje do paczki. A jak nie to naście wizyt policji dziennie im na pewno przemówi do rozsądku.

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: Swoją drogą zastanawiam się, czy jeśli np. lokatorzy wyszli z lokalu, właściciel lub jego ludzie po cichu, wyłamują zamki, wyp%!@!%$ają wszystkie rzeczy lokatorów z mieszkania i zmieniają zamki a najemcy po powrocie dzwonią na bagiety i : a) te ciuchy i rzeczy są wyp!%$!@!one tak, że doszło do kradzieży - właściciel mówi, że nie wie co się stało i jak, w ogóle te osoby tu nie mieszkały i odmawia wpuszczenia kogokolwiek do mieszkania poza policją w przypadku przeszukana na legitymację lub postanowieniem proroka b) ciuchy leżą na klatce a właściciel zwyczajnie mówi policji- ale oni nie mają prawa do tego lokalu i nie przypomina sobie by tu mieszkali i mieli umowę a ciuchy zostały tu przywiezione zapewne przez najemców żeby go szantażować; co by bagiety wymyśliły.

  •  

   pokaż komentarz

   @bzikus: No oczywiście jest taka możliwość, przyjezdza policja i widzi że na klatce schodowej leżą rzeczy "lokatorów", pukają do mieszkania właściciela który twierdzi że nigdy ich nie widział na oczy i ich nie zna. Potem któryś sąsiad stwierdza że "lokatorzy" tam faktycznie nie znali bo sasiada - właściciela nie lubi, lub "lokatorzy" pokazują zdjęcia w telefonie na którym widać jak dzieci bawią sie w środku mieszkania właściciela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Teraz ktoś wynajmujący mieszkanie ma strasznie pod góre jęzeli trafi na kogoś nieuczciwego, taki kraj że trzeba j$@?ć ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: ok, należy zmienić lekko wersję, faktycznie mieszkali ale skoro wynieśli swoje rzeczy na klatkę (najważniejsze rękawiczki na rękach i ubranie które nie zostawia włókien i coś na włosy) to pewnie nie chcą już mieszkać, ja jako właściciel nie miałem z tym nic wspólnego a poza tym, nie mają umowy więc jak mam ich panie sierżancie wpuścić do mieszkania, na jakiej podstawie. Uprzedzam panie sierżancie, że jeśli mnie Pan do tego zmusi siłą będę zmuszony złożyć na pana zawiadomienie o przekroczeniu uprawnień. W ogóle mieszkanie zamierzam wynająć swojej kochance.

  •  

   pokaż komentarz

   @bzikus: No i spoko. Lokatorów już nie ma i mieszkanie jest puste, a za pół roku sie rozpoczyna sprawa w sądzie z powództwa lokatorów którym sie będzie należało zadośćuczynienie, odpowiednio pomniejszone o zaległe koszty najmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to widze.

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: Gówno będzie, w powództwie cywilnym żeby być pewnym należałoby mieć wyrok sądu karnego - prawomocny - w kieszeni. A tak, przychodzisz i mówisz dzień dobry, miałem z nimi faktycznie problem, mieli na mnie wyj%$?ne ale pewnego dnia wpadli na pomysł, żeby mi zrobić na złość i mnie szantażować a ja przypadkiem z tego skorzystałem bo skoro sami opuścili mieszkanie (bo bagiety nic nie wykryły) to co miałem zrobić, ogólnie oni mi wiszą kasę wysoki sądzie a nie na odwrót i dziękuje za uwagę. Wystarczy, że opiszesz to w odpowiedzi na pozew i nawet nie dojdzie do rozprawy.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: O jak ja uwielbiam takie zawistne komentarze, gdzie robi się k@?%ę z logiki i obwinia ofiarę. " Ty podjąłeś ryzyko zarobkowania i ty za to zapłać." No błagam.

  •  

   pokaż komentarz

   @minijack: dlaczego zawistne? Jedna sprawa to że padł ofiarą niepłacenia, co oczywiście jest przykre ale rozwiązywalne w cywilizowany sposób - a druga, że nie przewidział, co może się stać jak pakistańczyk z dziećmi przestanie płacić. Nieprawdopodobne i niespotykane. Rynek najmu pierwszy raz spotkał się z taką sytuacją ?

   A jakby sklepikarze cierpiący na zakaz handlu w niedziele (czytaj - niesprawiedliwe według nich prawo) - przyszli tu na wykop i wezwali wykopków do rozbijania szyb i wyłamywania drzwi w galeriach handlowych "bo łoni chcom tylko wejść do sfojego sklepu", to też pewnie chętni do tego by się zgłosili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: Zgoda, jednak kiedy piszesz w tej formie odnoszę wrażenie, że czerpiesz tanią satysfakcję z całego zdarzenia. Zamiast napisać mu coś w stylu: "sorry kolego, ale tu pomoże tylko adwokat" i ładnie oraz rzeczowo rozwinąć wypowiedź (tak jak to zresztą to zrobiłeś w kilku miejscach), przyjmujesz ton raczej napastliwy.

   Kiedyś miałem tu podobny problem z OLX (jako kupujący) to jeden wykopek mi odpisał: "złodziej złodzieja oszukał". Noż k%@?a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @minijack: Problem jest taki z tym wpisem, że gdyby choćby zainteresowany poszedł po darmowe porady prawne, to dowiedziałby się od razu, że to co planuje z całą pewnością skończy się słabo, ewentualnie bardzo słabo i prawidłowa droga postępowania jest zupełnie inna.
   No ale co tam, brniemy w to dalej, zachęcając zupełnie nieświadome osoby (nie każdy musi przecież znać prawo) w coś co jest wielce ryzykowne, ociera się o złamanie prawa, a do tego jest wątpliwe moralnie.

   A fakty są takie, że wynajem to zwykła działalność zarobkowa i różni się od zwykłej DG tylko tym, że nie trzeba przy jednym mieszkaniu płacić zusu, vatu itp. Zatem nie ma co się zbytnio rozwodzić. Raz się udaje, a raz nie.
   U mnie warzywniak każdego tygodnia wyrzuca albo rozdaje na karmę dla zwierząt z 30 kg nadgniłych warzyw i innych owoców bo się nie sprzedały i trzeba się ich pozbyć. I nikt nie urządza scen z tego powodu. Wartość towaru w detalu? Z 700-800 zł jak nic. To x4 = 3200 pln. Sporo. Ale to jest wliczone w biznes.

  •  
   L...0

   0

   pokaż komentarz

   § 1a. Tej samej karze podlega, kto w celu określonym w § 1 stosuje przemoc innego rodzaju uporczywie lub w sposób istotnie utrudniający innej osobie korzystanie z zajmowanego lokalu mieszkalnego.

   @mus_tang: Ale przeciez oni nie zajmuja tego lokalu, przebywaja w nim nielegalnie. Rownie dobrze wlasciciel moze tam wejsc, spodziewajac sie pustego lokalu, bo nikomu nie wynajmuje. A tu niespodzianka, jednak ktos w nim jest

  •  

   pokaż komentarz

   @szuineg: po to będą kamerki i streaming :)
   Zgadzam się z piciem, max kilka piwek, żeby nie było.
   Tu nie chodzi o to żeby im dowalić na max tylko żeby się ich pozbyć.
   Co zrobią jak Mirki się wprowadzą? Wezwą policję. Policja nie może wyrzucić Mirków, jeśli są trzeźwi, i nie rozrabiają (patrz: streaming), i mają ważną umowę i meldunek choćby tymczasowy. Policja powie że takie sprawy to w sądzie.
   A w sądzie się czeka....dłuuugo.....rodzinka będzie mieć świadomość że może będzie się musiała męczyć z Mireczkami nawet i 2 lata. Szczególnie jak Mirki i właściciel są chorowici i będą przedstawiać L4 w sądzie.
   To nie jest kwestia zastraszenia, tylko doprowadzenia do samodzielnej i dobrowolnej decyzji, że jednak zmieniamy lokal :)

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo
   A jeśli umowy na gaz i prąd są na osoby mieszkające w lokalu?

  •  

   pokaż komentarz

   @MrAjL: nigdy sie jeszcze z czymś takim nie spotkałem żeby w czyimś mieszkaniu umowa na gaz była na kogoś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą co by to zmieniło ?

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo to mało widziałeś. A jak można odciąć czyjąś usługę

  •  

   pokaż komentarz

   @MrAjL: a ja mówiłem coś o odcinaniu ? Właściciel nie może nic odciąć, nawet jak jest jego.

 •  

  pokaż komentarz

  Daj znac pod jakim adresemcbedzie transmisja!

1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 następna