•  
  JackMason

  +304

  pokaż komentarz

  27-letni Bartłomiej C. oraz 24-letni Sebastian M. byli uczestnikami zajścia, jednak swoim działaniem jedynie ułatwiali Sebastianowi G. dokonanie pobicia poprzez m.in. zwiększenie nad ofiarą jego przewagi.

  Głupota

  •  

   pokaż komentarz

   @JackMason czemu? Tylko jeden z nich zadal ciosy śmiertelne.

  •  

   pokaż komentarz

   @cr6d: no... a reszta dzięki swoim czynon powinna być uznana za winnych współudziału... i doj#@@ć sebixom większe kary...

  •  

   pokaż komentarz

   czemu? Tylko jeden z nich zadal ciosy śmiertelne.

   @cr6d: Zgodnie z "orzeczeniem" sądu ułatwili dokonanie pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Dlaczego w takim wypadku kara ma być tak rażąco niska? Jak czyiś kumpel zaczyna nap%?%#??ać randoma na ulicy to próbuje się zareagować, a nie asekuruje jakby random chciał oddać/spierdzielić.

   Kary orzekane w polsce za brutalne przestępstwa są śmieszne, więc taki element nie czuje żadnego problemu - ot, jak już złapią to wskoczy na rok do więźnia, zyska trochę szacunku na dzielni i tyle.

  •  
   w....1

   +92

   pokaż komentarz

   @JackMason: ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrób ktoś polską wersje xd

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @JackMason: w stanach dostaliby morderstwo drugiego stopnia i wyroki po kilkadziesiat lat / dozywocie

  •  

   pokaż komentarz

   @JackMason: sebixy to zwierzęta stadne, w pojedynkę tracą sporo na odwadze :D

  •  

   pokaż komentarz

   @poprostumort: Myślisz, że jak wywiązuje się bójka, lub spontaniczne pobicie to w tym czasie ów "sebix" wyciąga smartphone i sprawdza ile może dostać za pobicie i mówi
   "ziomeczku ne nap###?@%e Ci bo dostanę 2 lata"
   odchodząc poszperał i znalazł, ze w zawiasach
   "ew ty quhwo teraz Cię dojadę"

  •  

   pokaż komentarz

   Głupota

   @JackMason: no jak policjanci zabili przypadkową osobę to mieli zarzut tylko przekroczenia uprawnień i maksymalnie 5 lat więzienia - z tym że nawet wideo wyciekło jak gościa torturowali. Tak więc nie dość że jak policjant kogoś zamorduje to tuszują to na dodatek robią mniejszy zarzut i wyrok kilkakrotnie mniejszy niż jeśli zrobi to podatnik. A przecież policjant łamie więcej praw bo jako że jest w policji co najmniej składa nawet przysięgę że powinien przestrzegać prawa, w mojej opinii policjant morderca powinien dostawać minimum dożywocie - bo w Polsce niema kary śmierci.

  •  

   pokaż komentarz

   Myślisz, że jak wywiązuje się bójka, lub spontaniczne pobicie to w tym czasie ów "sebix" wyciąga smartphone i sprawdza

   @swiety_mikolaj_: Nie, ale większośc z nich wie że dostanie gównowyrok za pomoc koledze, bo Seba, Fifi i Klocu dostali zawiasy, a Buła dostał rok bo frajer dostał kosę. Jakby kledzy polatali na 5 lat w pasiak, to albo by się zastanowił, albo odizolowanoby go na odpowiednio dłuższy czas - same profity.

  •  

   pokaż komentarz

   @wop321 "Dobry chłopak był i mało pił"

  •  

   pokaż komentarz

   @poprostumort:
   Gdy zadanie śmierci dotyczy przypadkowej osoby, wówczas oddelegowani "z góry" funkcjonariusze wydają możliwie najniższe wyroki, bo oni nie są oddelegowani po to by bronić narodu, który ich opłaca. ONI traktują naród poddany niczym bydło, które ma słuchać ich rozkazów.

   A niechby tylko okazało się, że napadający to nie bydło kryminalistów, ale zwykli ludzie znękani przez kryminalistę i ci zwykli ludzie doprowadzeni do rozpaczy sami wymierzają sprawiedliwość prześladowcy. Ooo! Wówczas wymiar sprawie(lewie)dliwości reaguje z całą mocą paragrafów! Wówczas nie ma przebacz. W roku 1994 Artur Bryliński i Sławomir Sikora zabili prześladowców zamieniających ich życie w koszmar - Grzegorza Gmitrzaka i jego pomocnika, wówczas "sONdy" niezawisłe nie miały litości dla ... "przestępców". Znękanym ludziom wymierzyli najwyższą wówczas karę 25 lat więzienia. Kolegom Artura i Sławomira, którzy pomagali związać owych groźnych kryminalistów sądy wymierzyły kary do 15 lat więzienia. Nieważne były dla sądów historia uczciwego życia. Nieważny był motyw obrony życia własnego i obrony życia ich rodzin przed kryminalistą Grzegorzem Gmitrzakiem. Ważne było jedynie dobitne pokazanie gojom, że kryminaliści nie mogą się poczuć zagrożeni zemstą w Kraju Priwislanskim. Podobna sytuacja miała miejsce we Włodowie 1 lipca 2005 r., gdy zdesperowani mieszkańcy zabili przestępcę recydywistę, który terroryzował całą wieś. Tam również policja nie reagowała na wezwania. Tam również "niezawisłe sądy" wymierzyły pierwotnie wysokie kary dla zabójców kryminalisty.

   Marksistowska ideologia toczy tkankę państw Europy niczym nowotwór. Najgorsze, że ludzie nie wiedzą z jakim przeciwnikiem walczyć, bo przecież komuna obalona i zdawałoby się, że marksiści powinni być na śmietniku historii. A oni dziś o wiele mocniej duraczą narody niż 40-50 lat temu.

  •  

   pokaż komentarz

   Myślisz, że jak wywiązuje się bójka, lub spontaniczne pobicie to w tym czasie ów "sebix" wyciąga smartphone i sprawdza ile może dostać za pobicie i mówi
   "ziomeczku ne nap#!%@!%e Ci bo dostanę 2 lata"


   @swiety_mikolaj_: myślę, że sebik ma ziomeczka, który dostał za cos takiego zawiasy, albo kilka miesiecy, wiec sie nie boi. Jak by znał ziomka co dostał 15 lat, to by nie kozaczył.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak by znał ziomka co dostał 15 lat, to by nie kozaczył.

   @TheNewGuy: dalej by kozaczył, bo przeciętny seba nie jest w stanie myśleć dalej, niż 24 godziny do przodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajtosz: nie przesadzaj. Jeśli żyje w środowisku w którym jest ogólne przeświadczenie o bezkarności, to tak jest. Gdyby takie przeświadczenia nie było, bo kilku znajomków dostało dyszkę, to miał by inne podejście. To są prości ludzie, ale też kalkulują, czy coś ma sens. W tym wypadku okraść, mieć na dragi, a ewentualna kara niska. Jak by miała być wysoka to by inaczej postąpił.

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: Mega! Za nieumyślne potrącenie pieszego z efektem pęknięcia kości udowej. Kolega zabezpieczył miejsce wypadku, zadzwonił po policje i karetkę, udzielił pierwszej pomocy i tak się przejął stanem poszkodowanej że następnego dnia był w szpitalu. Nawet przez myśl mu nie przeszło żeby się migać od kary. Załatwił jak najszybciej sprawy z ubezpieczalnią + zapłacił nawiązkę. Sprawiedliwość? Dostał 3 lata w zawieszeniu nie pamiętam na ile. Nosz kur... 3 lata bo spokojny gość sie zagapił w trudnych warunkach pogodowych w nocy... Recydywa i morderca :D Nigdy nei karany, uczciwy do porzygu :P

 •  

  pokaż komentarz

  Wracasz sobie do domu ze sklepu, bo wyszedłeś na szybko po jedzenie i smakołyki dla szczeniaka, wracasz szczęśliwy bo pies się ucieszy, a tu trójka kretynów bez powodu Cię zaczepia, nie wiesz co robić, nagle rzucają się na ciebie i biją do nieprzytomności....

  Za takie akcje powinna być kara śmierci, albo przynajmniej zamykać na długie lata... taki rok dla sebixa to nic i tak obraca się całe życie wśród zwyroli, więc w pace będzie u swoich, a jak wyjdzie to jeszcze będzie pewniejszy siebie.

  20k zadośćuczynienia... parodia.

 •  

  pokaż komentarz

  W Krakowie za "pobicie" maczetą ze skutkiem śmiertelnym najwyższy wyrok to były chyba 4.5 roku.

  Nie mówiąc o tym, że często te pobicia ze skutkiem śmiertelnym to skakanie człowiekowi po głowie dopóki czaszka nie stanie się wklęsła - nie rozumiem jak to jest uznawane za pobicie, a nie morderstwo. Ja rozumiem, że ktoś się przepychał dał komuś w pysk i on jakoś niefortunnie upadł i uderzył głową, ale w takich przypadkach jak wcześniej?

 •  

  pokaż komentarz

  Za przeproszeniem "państwo prawa". Powinni k!$!a gnić w kamieniołomie do śmierci.

 •  

  pokaż komentarz

  I pomyslec, ze gdyby nie j!@!ny monitoring, kolesie chodzili by wolno, a rodzina juz nigdy nie dowiedzialby sie, co sie stalo... brrrr

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna