•  

  pokaż komentarz

  W tej gorącej atmosferze towarzyszącej wypowiedziom Izraelskiego premiera nie zapominajmy, że nie jest on głosem większości Żydów. Oczywiście, jest nie zapominajmy, że są osoby które go popierają, ale to tak jakby powiedzieć, że Polacy popierają wszystkie poronione pomysły naszego premiera. Jest wiele sprzyjąjacych nam Żydów i nie zapominajmy, że to politycy, nie ważne z jakiej strony, sieją ferment, by przypodobać się każdemu z osobna.

  •  

   pokaż komentarz

   @TymRazemNieBedeBordo: Skoro tak jest, to czemu jeszcze nie wypieprzyli tych oszołomów na zbity pysk? Czemu od lat popierają opluwanie Polski. To jest takie pieprzenie, że naród swoje a politycy swoje. Politycy rządzący danym pańśtwem robią to w imieniu WIĘKSZOŚCI! Ci którzy się oficjalnie sprzeciwiają robię to ze strachu o swoje interesy, bo mieszkają poza granicami Izraela, i nie mogą liczyć na oficjalne wsparcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanPoteflon: A Polacy czemu jeszcze nie wypiepszyli swoich złodziei z wiejskiej, którzy działają jawnie przeciw interesowi polskiemu, gnębią obywateli wysokimi podatkami, dają wysoki socjal nierobom oraz angażują się w niedotyczące Polski wojenki na Bliskim Wschodzie?

  •  

   pokaż komentarz

   @TymRazemNieBedeBordo: nie, sorry ale ja rok temu podczas przegladania niezliczonych wpisow podczas hucpy z IPN to znalazlem tylko zalew totalnej ignorancji, chamskich klamstw i zwyklego rasizmu. To k$#@a tak jakby u nas praktycznie wszystkie wpisy na ten temat pisal Miedlar na spolke z Bublem. Tylko dwa ludzkie glosy znalazlem w tej kloace a jeden z nich nalezal do Finkelsteina wiec sie w sumie nie liczy.