•  
  S.........................y

  -1

  pokaż komentarz

  To jest blog chyba jakiejś osoby chorej umysłowo. Żeby zarobić te grosze w tych gówno stronek trzeba poświęcić wiele godzin i jeszcze się chwali że zarobił 100-400zł. Toż to strata czasu jakich mało, te pieniądze zarobiłby w 1-3 dni na kasie w biedronce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @SebastianSynJanuszaIGrazyny: Widać, że jesteś Synem Janusza i Grażyny. Nie pochwalasz Twoja sprawa, ale wybiegi personalne są chyba mocno nie na miejscu. To jest EKSPERYMENT, który prowadzę od 3 miesięcy i tak trzeba go traktować. Nie inwestuje tutaj własnych pieniędzy, więc nie oczekuje wielkich zwrotów. Jeśli wolisz pracować na kasie w Biedronce - droga wolna, jednakże nie traktuj dodatkowych kilkudziesięciu złotych jako źródło utrzymania, bo chyba mylisz pojęcia pracy zarobkowej a spędzaniu czasu w internecie.

  •  
   S.........................y

   -1

   pokaż komentarz

   @mrcentus: to napisz ile straciłeś czasu żeby zarobić te marne 300zł, bo inaczej to NIE MA SENSU. Nie pisz, że 30minut dziennie bo to nieprawda, żeby wyklikać i zarobić coś w tych fejkowych kranikach trzeba spędzać wiele godzin, więc mega głupotą jest "zarabianie" tam pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @SebastianSynJanuszaIGrazyny: Spoko, poświęcę temu następny wpis. W tygodniu klikam 5 - 6 razy w ciągu doby - za każdym razem schodzi około 5-8 minut. W weekend wchodzę 1 - 2 razy dziennie by nie stracić bonusów za loyalty. Robię to zamiast grania w gierki lub aplikacje i nie jest to mocny pożeracz czasu. I nie traktuje tego jako źródło utrzymania tylko eksperyment i trening cierpliwości. Pzdr