•  

  pokaż komentarz

  Marta gwiazdorzy. Jak tak lubi zapachy bezdomnych, to niech ich przygarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ranven: Dokładnie tak, a poza tym, gdzie radny powiedział, że jeden smród mu przeszkadza, a inny nie?
   Nigdzie tego w tekście nie ma, @MarceliNowotko skąd to wziąłeś?

   Zakup, za szczucie na ludzi którzy mówią głośno to, co wszyscy wiedzą.
   W dodatku jeszcze autorka wpycha tam wątek "żydzi, Irlandczycy itd"
   Co to ma do smrodu? Po prostu śmierdząca autorka sugeruje, że to nie o smród chodzi, że niechęć ma inne podłoże... mogła jeszcze napisać, że Polacy nie lubią bezdomnych, ale tylko żydów, cyganów itd..... takie pieprzenie propagandowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Powiedział na głos to co wiele osób myśli. Dość śmierdzieli w przestrzeni publicznej!
  I nie chodzi mi tutaj tylko o bezdomnych ale o tą część społeczeństwa która żyje na bakier z mydłem oraz proszkiem do prania. Sytuacja z dzisiaj market kobieta 60 lat umalowana ciuchy czyste ale tak od niej waliło kwaśnym potem że, wszyscy od jej aury uciekali jak podeszła do faceta z dzieckiem to się od jej smrodu rozpłakało. Bezdomni, żule to samo i nie gadajcie że, ciężka sytuacja bo w każdej opiece społecznej jest możliwość skorzystania z prysznica. Pracownicy opieki do korzystania z pryszniców zachęcają bo i im nie uśmiecha się obsługiwać petentów z gównem przylepionym do dupy.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafal-stojanowski właśnie, a gdzie oni robią kupę? Do restauracji raczej ich nikt nie wpusci.
   Poza tym bezdomni powinni być wyłapywani i zamykani w specialnym ośrodku. Powinni mieć tam zapewniony odwyk środki czystości i jedzenie. Jak się ogarną i będą zachowywać jak ludzie to mogą wychodzić na spacery. Jeśli dalej będą trolić to zamknąć ich w celi aż zmadrzeją. Bycie menelem powinno być przestępstwem ściganym z paragrafu, nie po to żeby im dokuczyc, a po to żeby im pomóc i wszystkim ludziom którzy muszą teraz na nich patrzeć.
   Dla dziecka to szok przecież, a dla dorosłych też to żadna przyjemność

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  W noclegowniach jest pełno miejsca, tylko nie wolno pić... Więc lepiej spać i śmierdzieć na Plantach...

 •  

  pokaż komentarz

  Nic przyjemnego kiedy idziesz sobie parkiem czy ulicą i chciał byś sobie usiąść, ale nie bo na ławkach śpią bezdomni

 •  

  pokaż komentarz

  Niemal żaden krakowski bezdomny nie jest z Krakowa. Zjechali się z całego kraju (a zdarzają się i z Rumunii, Słowacji etc.), bo uznali, że tu mają najlepiej (ze względu właśnie na to, że tu bardziej zadbano o kwestie pomocy bezdomnym + jest dużo turystów od których udaje im się coś wyciągnąć). Lata temu powszechne było wśród nich aktywne żebractwo, zaczepianie ludzi itd. Zorganizowano akcję społeczną by nie przekazywać bezdomnym pieniędzy i poskutkowało, proceder się zmniejszył, bezdomni się zniechęcili do zaczepiania przechodniów, bo nie było to tak intratne. Nie można powiedzieć, że bezdomni śmierdzą jak pijany angol uryną, bo Anglicy krążą głównie pieszo wokół centrum, wietrząc się na bieżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°) i myją przynajmniej raz dziennie (jak wytrzeźwieje) w "apartamencie" czy hotelu, a jak typowy bezdomny wejdzie do komunikacji publicznej to ludzie chcą wyskoczyć oknem.