•  

   pokaż komentarz

   @Amadeo: I jeszcze najokrutniejsza Żydówka lekarz Gieslla Perl -prawa ręka dr J Mengele.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pyza56: zaraz na wykopie przeczytasz, że oni to robili, żeby dzisiaj moc korzystać z nowoczesnej medycyny. Ot taka logika.

  •  

   pokaż komentarz

   @Praetorian2002: Już to czytałam parę razy i jeszcze lepsze wymysły ,ba nawet ktoś podał spis do czego te WYBITNIE okrutnie -sadystyczne doświadczenia przeprowadzane na żywych ludziach i dzieciach niby miały się przydać . I że ona tak ratowała życie więźniarkom.,, Gisella Perl przeprowadzała tysiące aborcji,a nawet Wiwisekcje dla dr J Mengele .Wypreparowane w całości ,lub części płodów ,były wysyłane w słojach do Instytutu Antropologii Teorii Ludzkiego Dziedziczenia i Eugeniki im Cesarza Wilhelma w Berlinie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pyza56: apologetow nie przekonasz. Mnie tylko zastanawia czemu tych swoich eksperymentów nie przeprowadzał na własnych rodzinach. Skoro cena postępu jest wysoka, to przecież w imię tych wznioslych idei mogli członków własnych rodzin mordować. Byłoby fair.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pyza56 która podobno ocaliła setki istnień?

  •  

   pokaż komentarz

   @Amadeo: pomówmy o polskich zbrodniach. Polacy zamordowali Pileckiego, polak Dzierżyński wymordował ponad milion osób, polak Bierut ma na koncie ze sto tysięcy ofiar. Polacy w ubeckich katowniach torturowali i wyrywali paznkokcie. Zresztą pięknie ujął to Szczypiorski ,,Święta polskość pod knajpą i kasą. Tępe pyski granatowych policjantów. Lisie mordy szmalcowników. Okrutne twarze stalinowców. Chamskie gęby Marca. Przerażone gęby Sierpnia. Pyszałkowate gęby Grudnia. Święta polskość bluźniercza, która się ośmieliła nazywać Polskę Chrystusem Narodów, a hodowała szpiclów i donosicieli, karierowiczów i ciemniaków, oprawców i łapowników, ksenofobię podniosła do rangi patriotyzmu, u obcych klamek się wieszała, składała wiernopoddańcze pocałunki na dłoniach tyranów"

  •  

   pokaż komentarz

   @GregorClegane667:,,która podobno ocaliła setki istnień'" I jest wzorem na sztandarach ABORCJONISTEK! ,,PODOBNO ocaliła "Szczególnie etnicznie polskie dzieci ! Mordując je chloroformem , pakując do słojów i wysyłając do Instytutu Antropologi teorii ludzkiego Dziedziczenia i Eugeniki w Berlinie!Albo kierując je do gazu! Uczestnicy -Powstania Warszawskiego 1944, młode kobiety w ciąży i z małymi dziećmi zostali wywiezieni przez Niemców do Auschwitz.I Gisella Perl miała tysiące młodych Polskich kobiet jako ,,nowy materiał do okrutnie sadystycznych doświadczeń"

  •  

   pokaż komentarz

   najokrutniejsza Żydówka lekarz Gieslla Perl -prawa ręka dr J Mengele.

   @Pyza56: Jeśli masz na myśli Gisellę Perl, to przydałyby się źródło twoich rewelacji. Oficjalna historia nic nie mówi o tym, że była jakąś "prawą ręką" Josepha Mengele - co ma sens biorąc pod uwagę już choćby to, że zajmowali się całkowicie różnymi dziedzinami. Zresztą, jakim w ogóle cudem żydowska więźniarka (zapomniałeś napomknąć o tym "drobnym" szczególe) miałaby być jego "prawą ręką", skoro miał do dyspozycji cały zespół niemieckich fachowców, takich jak Clauberg, Horst Schumann, Kremer i wielu innych?
   Z relacji świadków wiadomo, że była zmuszana do przeprowadzania różnych zabiegów ale znane są także świadectwa jej pomocy czy okazywania współczucia dla ofiar. Nie kojarzę żadnych dotyczących "kierowania do gazu" czy w ogóle jakiegokolwiek uczestnictwa w selekcjach, do czego w żadnym wypadku nigdy nie delegowano więźniów.

   nawet ktoś podał spis do czego te WYBITNIE okrutnie -sadystyczne doświadczenia przeprowadzane na żywych ludziach i dzieciach niby miały się przydać
   A tego to nigdy nigdzie nie widziałem - wszyscy znani mi historycy wraz z naukowcami są zgodni co to bardzo niskiej wartości pseudomedycznych eksperymentów przeprowadzonych w Auschwitz, a przeważnie wręcz o ich zupełnej bezwartościowości. Gdzie ty te wszystkie rzeczy wyczytałeś?

  •  

   pokaż komentarz

   @Praetorian2002: Tak z ciekawości, jak to jest być pelikanem, który gotowy jest łyknąć nawet wpisy randomowego wykopka? Który nie ma w sobie nawet tej krztyny krytycyzmu i ciekawości by użyć głupich googli gdy widzi coś o czym wcześniej nigdy nie słyszał? To musi być strasznie niewygodne w codziennym życiu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: jak do mnie pijesz, to nie mam pojęcia o co ci chodzi. Ja się odnosilem do dr Mengele i podobnych mu eksperymentatorow, gdzie jestem przeciwny lansowanwj tezie, jakoby przyczynili się do rozwoju medycyny. Jeżeli warunkowo uznamy działania Mengele jako prospołeczne, to możemy śmiało wdrażać program losowego zabijania pacjentów w szpitalach celem wykonania eksperymentów dla dobra ludzkości. Moim zdaniem działania tego człowieka przeżyły jakiejkolwiek etyce i moralności. Co do tematu ew. pomocników żydowskich, to się nie wypowiadam, bo po prostu tematu nie znam. Mam nadzieję, że pomogłem rozwiać twoje wątpliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Praetorian2002: Wyżej odnosiłeś się do kłamliwej wypowiedzi na temat innej postaci, nie dr Mengele. Twój rozmówca pisał tylko o niej ale ty zgadzając się z nim i przyklaskując kłamstwom dwa razy pod rząd w rzeczywistości miałeś na myśli kogoś zupełnie innego? xD
   Na dodatek w równie zafałszowany sposób, bo j/w - opinie usprawiedliwiające nazistowskie pseudomedyczne eksperymenty jako mające jakikolwiek udział w rozwoju medycyny są niespotykane, bo nie posiadają zupełnie żadnego potwierdzenia. Nie licząc czegoś pokroju randomowych idiotów jak spotykani czasem tutaj w komentarzach, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że ktoś może traktować to jako faktyczne, poważne stanowisko - lansowanie tezy. Nie powinno cię dziwić, że ktoś uznał tak absurdalne projekcje za objaw bycia pelikanem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart:Jak ty doskonale umiesz usprawiedliwić jej krwawe i straszne doświadczenia na Więźniarkach Auschwitz? Jej imię i nazwisko jest tak znane ,że masz wiele informacji w języku angielskim i w polskim.To są źródła dostępne dla każdego w internecie..Takie biedne Lekarki ŻYDOWSKIE !Tak je ZMUSZANO???Jej nie musiano zmuszać ,ona sama wszystko robiła dla dr J Mengele! Daruj to sobie.Znam to,, śmierć Polaka jest taka,, BIOLOGICZNA"' ,a Żyda taka UDUCHOWIONA",A informacji reszta dostępna w filmach dokumentalnych i wypowiedziach byłych Więźniów Auschwitz!O ile mi wiadomo Więźniarki nie widziały w jej oczach żadnego współczucia ,kiedy trzymała strzykawkę z chloroformem ROZKAZUJĄC MATCE OSOBIŚCIE ZAMORDOWAĆ dopiero co urodzone dziecko!Bo gdy nie wykona tego polecenia(rozkazu) to natychmiast PÓJDZIE do GAZU!!!Tak okrutna była Gisella Perl!A wylądowała w Auschwitz chyba w 1943 r i przez dwa lata to ,,wykonała"co najmniej dziesiątki tysięcy takich sadystycznie okrutnych ,,doświadczeń i zabiegów z wiwisekcją "włącznie.Dr J Mengele współpracował z kim chciał,nikt mu niczego i nikogo nie narzucał i nie ograniczał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pyza56: Jak wyżej - poproszę o źródła, szkoda mi czasu na puste dywagacje. Przytoczoną przeze mnie oficjalną historię można bardzo łatwo znaleźć nawet na wiki (a tam sprawdzić bibliografię) - a gdzie mogę poczytac twoje rewelacje?

 •  

  pokaż komentarz

  Zdaje sie, ze kazdy zyd moze zrobic dowolna zbrodnie i zostanie uniewinniony przez innych zydow jesli tylko powie, ze robil to by przezyc.

  •  

   pokaż komentarz

   kazdy zyd moze zrobic dowolna zbrodnie i zostanie uniewinniony przez innych zydow jesli tylko powie, ze robil to by przezyc.

   @misiozaur: Żyd i cynizm to właściwie synonimy. Adolf to chyba rozumiał, bo nawet on miał więcej ludzkich odruchów, stąd też takie obrzydzenie do nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @panna-Wanda: Jak bardzo trzeba być uprzedzonym człowiekiem by porównywać myślenie konkretnej, pojedynczej postaci z wielomilionową grupą ludzi?
   I jak tu się dziwić, że dekady temu ludzie polecieli za Hitlerem czy Stalinem, skoro w 2019 roku nadal da się zaobserwować taką patologię?

 •  

  pokaż komentarz

  żydzi żydom ten los zgotowali ?

 •  

  pokaż komentarz

  Miały wrażenie, że po cichu ignorował polecenia Schumanna i zamiast dwóch jajników usuwał im jeden.
  Ludzki pan. Dostał jakąś nagrodę?