•  

  pokaż komentarz

  Z jednej strony bardzo dobry film z ważnym przekazem, z drugiej to wstyd, że w Polsce w 2019 roku trzeba mówić głośno o tak oczywistych rzeczach.

  •  

   pokaż komentarz

   @duza_kalarepa: może mi ktoś wyjaśnić fenomen argumentu "X Y Z w 2019 roku!".

   Tak jakby jakakolwiek data miała dać do zrozumienia, że człowiek powinien przestać być ułomnym człowiekiem, którym od zawsze był i będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @duza_kalarepa: A to Polska jest jakaś wyjątkowa pod tym względem? Dokładnie to samo masz w nawet bardziej rozwiniętych krajach.

  •  

   pokaż komentarz

   @akwes: Wieki temu można było mówić, że to wstyd, że dzisiaj toczy się wojny z każdym sąsiadem. Albo że to wstyd, że kobiety nie mają prawa głosu. Albo że to wstyd, że połowa ludności to analfabeci. Itp. itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @akwes: To moim zdaniem jest kwestia tego, że wydaje się nam, że w tym 2019 wiemy już wszystko. Że cały świat należy do nas, że jesteśmy najbardziej rozwinięci w historii (to prawda oczywiście) i to już nam wystarczy do poznania świata. A to bzdura totalna, bo każde pokolenie tak myślało, każda epoka myślała, że jest najmądrzejsza i niewiele więcej już się da odkryć.

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawski: ale to kwestia zmieniającej się moralności, może za 100 lat kobiety stracą prawo głosu i znów ludzie będą mówić, że to wstyd, że kiedyś miały.

   To nie ma żadnej wartości argumentacyjnej a pojawia się w co którymś wpisie odnośnie LGBT czy religii.

  •  

   pokaż komentarz

   @akwes: chyba chodzi o to, ze obecna wiedza ludzkosci i latwy dostep do niej pozwala na rozszerzenie swoich pogladow i dociekanie prawdy na roznych plaszczyznach. Mimo tego ludzie zachowuja sie jak w sredniowieczu , plaska ziemia, szczepionki itd,,,, fakt jak ktos jest glupi to rok, w ktorym zyje nie ma znaczenia¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @duza_kalarepa: wstydzić się za kogoś w 2019roku xdddd

  •  

   pokaż komentarz

   @duza_kalarepa: Wstyd? Na pewno nie mamy się czego wstydzić. Ale mamy nad czym pracować i co zmieniać. Zaczął bym od władzy acz scena polityczna wydaje się być zaprojektowana przez kogoś kto chce Polaków podzielić, nie rozwiązując żadnych problemów i móc dalej eksploatować tą biedną nacje. Mamy wentyl bezpieczeństwa jakim jest konfederacja ale weź głosuj na tych radykałów. A Gwiazdowski sp$@#!!#ił. Pewnie przeraził go poziom sp$@#!!#enia polskiej sceny politycznej, albo pan projektujący i nadzorujący nasze partie dał do zrozumienia by się nie mieszał xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Trollunio: Mi się zawsze wydawało że chodzi o coś innego. Konkretnie, że mamy powszechną edukację, internet, biblioteki itp itd. Wiedza wydaje się leżeć u naszych stóp, a studia są w zasadzie normą. Porównując to nawet z trzema dekadami wstecz widać jak ogromna jest różnica. Oczywiście nie jest to takie proste, bo dostęp do wiedzy dla wielu jest czysto teoretyczny mimo dostępu do materiałów. Mimo to nie jest to czas, gdy trzeba zaufać księdzu na ambonie bo wszystko co ważne jest po łacinie, a w sumie to i tak nikt nie umie czytać. Mało to dziś faktów które są kontrowersyjne, a w zasadzie nie wiadomo czemu w ogóle według wielu podlegają naukowej dyskusji? Albo idei które nawet nie są kwestionowane?

   No przynajmniej ja tak to rozumiem.

  •  
   Brzytwa_Ockhama

   -8

   pokaż komentarz

   @lubiepic:
   Ludzie w średniowieczu nie wierzyli w płaską ziemią. Ale ile razy można to orać.

  •  

   pokaż komentarz

   źródło: comment_hN99uW1u5YXriSYSAnMj8x8nbLf7BTHG,w400.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @duza_kalarepa: to typowy objaw poddanstwa i ojkofobii. A teraz zamień Jezusa na Mahometa i napisz, że to przykre, że w Europie zachodniej w 2019 roku takie rzeczy trzeba tłumaczyć.

 •  

  pokaż komentarz

  Ważny też jest komentarz pod ich filmem "Po każdej „stronie „zawsze znajdzie się jakiś głupek, który wcale nie reprezentuje poglądów większości, tylko krzyczy najgłośniej - po jednej stronie może być to jakiś wandal na ulicy, a z drugiej strony chłopak trzymający transparent z wizerunkiem matki boskiej zrobiony z dildo, który ma tylko prowokować, a nie walczyć o równouprawnienie".

  •  

   pokaż komentarz

   @Fireon: > Kilka słów wyjaśnienia. Przeczytajcie prosimy, nim skomentujecie. Adresatami tego filmu nie są żadni „wszyscy” - przeciętni katolicy, zwykli chrześcijanie itd. Ale ci ludzie, których jest wielu, a ciężko ich określić jednym słowem - ci pełni nienawiści, agresji, którzy potrafią wyjść na ulicę i pobić drugiego człowieka, bo ma kolorową koszulkę, ale też nazywać kogoś debilem w imię tolerancji. Po każdej „stronie” są hejterzy, po każdej „stronie „zawsze znajdzie się jakiś głupek, który wcale nie reprezentuje poglądów większości, tylko krzyczy najgłośniej - po jednej stronie może być to jakiś wandal na ulicy, a z drugiej strony chłopak trzymający transparent z wizerunkiem matki boskiej zrobiony z dildo, który ma tylko prowokować, a nie walczyć o równouprawnienie. Z każdej strony są takie przypadki, właśnie o tym tu mówimy. Potępiamy pewne zachowania ALE z obu stron konfliktu. Generalizacja jakiejkolwiek grupy społecznej jest sprzeczna z naszymi intencjami. Chcemy tylko by każdy zastanowił się, gdzie jest i dlaczego właśnie tam i czy ma zgodę na to, co krzyczą ci najgłośniejsi także w jego imieniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @celulozy: Podstawowy problem to instytucja spowiedzi i odpuszczenia grzechów. Nakopałeś pedałowi ? będzie ci odpuszczone. Oplułeś lewaka ? będzie ci odpuszczone. przykłady można mnożyć a odpusty były sprzedawane za złoto i dalej są sprzedawane za dobra materialne. Tyle w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @TENktoryWIEgdzieJESTmiod: podany przez Ciebie przykład instytucji spowiedzi nie spełnia warunków dobrej spowiedzi więc nie gwarantuje odpuszczenia czegokolwiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @TENktoryWIEgdzieJESTmiod: tak tylko może powiedzieć ktoś kto nie wie czym jest spowiedź i nie kożysta z tego sakramentu regularnie bądź ktoś kto korzysta ale nie wie po co.

   Takie postępowanie jak mówisz- a nagrzesze a potem wyspowiadam się i będzie ok- jest po prostu spowiedzią nieważną a jeżeli ktoś po takiej spowiedzi idzie do komuni to jest to swiętokractwo.
   Do spowiedzi się chodzi bo żałujesz za grzechy, nie chcesz tego wicej robić i będziesz robić wszystko żeby tego więcej nie robić.

 •  

  pokaż komentarz

  Oczy mi się spociły. Nie dało się po prostu lepiej tego zrobić. Potępienie nienawiści i uprzedzeń bez absolutnie żadnych personalnych ataków. Wyściskałbym ich za to.

  •  

   pokaż komentarz

   film w którym wmawia się, że problem leży wyłącznie w tych "prawych"?

   @JW_3_Majors_s1mple_0: Oblężona twierdza zawsze pozostanie oblężona.

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL: Ale umówmy się, jeśli chodzi o nadużywanie imienia Jezusa do nienawidzenia homoseksualistów to faktycznie problem jednej strony. Na szczęście nawet w KK nie każdy jest zaślepiony.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzajnikZniszczenia: drwina z sebastiana jednak była ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pyciak666: każda strona ma jakieś symbole, a ten "standup" poległ próbując być bezstronnym. Chyba po to dali ten komentarz pod filmikiem. Nie jestem za żadną opcją oszołomstwa, ale jak już sie zabieramy za tworzenie youtube'ów pod publiczkę to warto byłoby zadbać o to, żeby dostało się każdej stronie tego bezsensownego konfliktu.

  •  

   pokaż komentarz

   warto byłoby zadbać o to, żeby dostało się każdej stronie tego bezsensownego konfliktu.

   @mroq: Mówisz tak jakby istniała symetria, ale nie istnieje. W ostatnich miesiącach to osoby LGBT są atakowane fizycznie i przyklaskują im osoby rzekomo służące Chrystusowi. Po obu stronach są krzyczące głośno głupki, jednak już kamienie i dehumanizująca retoryka lecą tylko z jednej. Przedstawianie obu stron jako tak samo złych byłoby absurdalne i pogłębiające problem.

  •  

   pokaż komentarz

   @pyciak666: tak, istnieje symetria, absurdalne jest za to twierdzenie, że tylko jedna strona konfliktu odpowiada za konflikt. W czasie kiedy od kościoła i wartości konserwatywnych odchodzi więcej ludzi niż kiedykolwiek jedyne co środowiska LGBT powinny zrobić to poczekać. Nic więcej, choć aż tyle. Tymczasem sam fakt, że jest coś takiego jak środowisko LGBT, że są firmy wspierające takie środowiska, że są bojówki związane z tym środowiskiem jest dla mnie mocno absurdalny. Nie rozumiem konieczności reklamowania lub bronienia lub atakowania innych ludzi, przekonań etc. w imię swoich preferencji łóżkowych w dzisiejszych czasach w jakikolwiek sposób. Serio. To jest czyjś prywatny problem.

  •  

   pokaż komentarz

   tak, istnieje symetria, absurdalne jest za to twierdzenie, że tylko jedna strona konfliktu odpowiada za konflikt.

   Nie istnieje symetria między kamieniem, dehumanizującą retoryką i opresją, a osobami które się bronią nawet urażając czyjeś uczucia religijne. Chociaż ogromna większość nie robi nic takiego, po prostu chodzi i pokazuje się. Niektórzy mają jeszcze czelność walczyć o edukację seksualną gdy biskupi i politycy nieironicznie przyrównują ich do bolszewików lub zagrożenia dla całej cywilizacji. Rzeczywiście symetria jak cholera.

   W czasie kiedy od kościoła i wartości konserwatywnych odchodzi więcej ludzi niż kiedykolwiek jedyne co środowiska LGBT powinny zrobić to poczekać.

   @mroq: to chyba żyjemy w różnych państwach bo ostatnio jest tylko gorzej, a jeszcze nikt nie wywalczył praw siedzeniem w po cichu w domu. Można jeszcze dać sobie pluć w twarz i udawać, że deszcz pada. Naprawdę uważasz że to powinny robić osoby doświadczające rażącej niesprawiedliwości? Że są takie samie jak ich oprawcy bo ośmielają się bronić i czasem zrobią coś kontrowersyjnego?

   fakt, że jest coś takiego jak środowisko LGBT, że są firmy wspierające takie środowiska, że są bojówki związane z tym środowiskiem jest dla mnie mocno absurdalny.

   No to wiń korporacje, że wycierają sobie mordy wartościami tam gdzie czują zysk. W Warszawie było ich kilkanaście albo kilkadziesiąt. W Białymstoku te same korporacje były w zasadzie obojętne. Mało tego, te same korporacje mogą wspierać np. homofobicznych polityków w innych regionach (CEO Citi Group chociażby poparł Bolsonaro) Nie wiem tylko czy te bojówki to żart. Widziałeś ostatnio jakieś homokomando? Jedyne co widizałem to wlepki i ewentualne atakowanie sekciarskiego Ordo Iuris.

   Nie rozumiem konieczności reklamowania lub bronienia lub atakowania innych ludzi, przekonań etc. w imię swoich preferencji łóżkowych w dzisiejszych czasach w jakikolwiek sposób. Serio. To jest czyjś prywatny problem.

   To nie jest prywatny problem jeśli prawo jest temu przeciwne, a te osoby doznają przemocy ze strony społeczeństwa oraz systemu i nie otrzymują odpowiedniej pomocy. To jest ciche przyzwolenie państwa (teraz wręcz głośne) na atakowanie mniejszości. O tym że to prywatna sprawa należałoby poinformować wszystkich przeciwników, którzy uważają że to ich sprawa i utrudniają życie osobom LGBT. To będzie prywatny problem kiedy nikomu nie będzie przeszkadzało że są osoby LGBT i nie będą one za to wykluczane.

  •  

   pokaż komentarz

   dehumanizującą retoryką i opresją

   @pyciak666: Nie wiem co Ty do mnie piszesz. Jeśli o politykach to oni już dawno odlecieli z lewa i z prawa.

   to chyba żyjemy w różnych państwach bo ostatnio jest tylko gorzej, a jeszcze nikt nie wywalczył praw siedzeniem w po cichu w domu. Można jeszcze dać sobie pluć w twarz i udawać, że deszcz pada. Naprawdę uważasz że to powinny robić osoby doświadczające rażącej niesprawiedliwości? Że są takie samie jak ich oprawcy bo ośmielają się bronić i czasem zrobią coś kontrowersyjnego?

   Jacy oprawcy? Jaka niesprawiedliwość? O co chodzi stary? W jakich innych państwach? Ilu teraz faktycznie wierzy w te wszystkie brednie o rzucaniu w LGBT kamieniami?

   No to wiń korporacje, że wycierają sobie mordy wartościami tam gdzie czują zysk

   No ja będę winił środowiska LGBT, że nie walczą z kimś kto się pod nie podpina.

   To nie jest prywatny problem jeśli prawo jest temu przeciwne, a te osoby doznają przemocy ze strony społeczeństwa oraz systemu i nie otrzymują odpowiedniej pomocy.

   Jakiej pomocy? Przecież to są normalni ludzie i powinni dostawać taką samą pomoc jak ja czy Ty? O jaką jeszcze pomoc Ci chodzi? Jakie prawo jest przeciwne? Co Ty do mnie w ogóle gadasz?

   Ej serio chłopie, jeśli zamierzasz wyjeżdżać mi ze sloganami rodem z manifestacji to ja kończę tę dyskusję.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakiej pomocy? Przecież to są normalni ludzie i powinni dostawać taką samą pomoc jak ja czy Ty? O jaką jeszcze pomoc Ci chodzi?

   @mroq: Przeczytaj sobie raporty Kampanii Przeciw Homofobii to zrozumiesz że nie dostają nawet takiej samej.

  •  

   pokaż komentarz

   @pyciak666: no i przeczytam sobie raporty, a potem przeczytam inne raporty o ludziach na wsiach, biednych dzieciach, samotnych matkach etc. Państwo nie jest wydolne w pierdyliardzie kategorii. Czemu LGBT ma być jakoś super uprzywilejowane?

  •  

   pokaż komentarz

   @mroq: Prawo do zawarcia małżeństwa i prawna ochrona przed homofobiczną przemocą jest według Ciebie przywilejem?

  •  

   pokaż komentarz

   to osoby LGBT są atakowane fizycznie

   @pyciak666: powiedział nikt nigdy. Gdzie biją murzynów? Podaj przykłady. Tak samo podaj przykłady tej mitycznej wojny z LGBT za pomocą imienia Jezus.

   hey elgbt watcha doin.

  •  

   pokaż komentarz

   @pyciak666: no tego akurat nie rozumiem. Dlaczego srodowisko LGBT nie moze przepchnac ustawy o malzenstwach. Niech sami napisza, rozreklamuja, zalobbuja u jakiegos posla. byla juz gdzies taka inicjatywa w Pl?

  •  

   pokaż komentarz

   @aberazioon: Białystok? Episkopat i dość ważni księża tacy jak Głódź z Jędraszewskim? Narodowcy "broniący" wiary czy wręcz chcący Wielkiej Polski Katolickiej? Pobicia osób LGBT i ich sprzymierzeńców? Politycy rządowi? Telewizja państwowa? Organizacja Ordo Iuris? To nie są wpadki jakiegoś oszołoma, tylko prawdziwe (a nie tylko wyimaginowane jak mityczne homokomando) bojówki, organizacje oraz oficjalne stanowiska bardzo ważnych osób w państwie i Kościele.

   Dlaczego srodowisko LGBT nie moze przepchnac ustawy o malzenstwach. Niech sami napisza, rozreklamuja, zalobbuja u jakiegos posla.

   @mroq: Dlatego wychodzą na ulice i się pokazują. Cała historia walki o prawa osób LGBT (i innych mniejszości) się na tym opiera ze względu na brak woli politycznej. Dwie największe partie są przeciwne bo jedna przedstawia LGBT jako zło, wroga wiary, dzieci i rodziny, a największa opozycja mówi że rząd źle traktuje osoby LGBT ale w sumie opozycja też nic nie zmieni żeby przypadkiem nie urazić części elektoratu. Napisanie ustawy nie jest problemem, problemem jest wola jej przegłosowania i nastawienie społeczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   Telewizja państwowa? Organizacja Ordo Iuris?

   @pyciak666: cykliści jenoty i kuny. Tyle ci powiem, wszystkie przykłady to próba znalezienia homokaustu tam gdzie go nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   @pyciak666: a ktos probowal pisac taka ustawe? jezelu nie to imho lgbt zabiera sie do tematu od dupy strony ;) i fo tego w sposob, ktory wk%@!ia osoby neutralne.

 •  

  pokaż komentarz

  Maja pelno fajnych filmow, ten jest wyjatkowy

 •  

  pokaż komentarz

  Widać, że Darwini zabrali w łapę od homolobby. Unsub i unlike. Stop z homopropagandą!

  źródło: comment_7Ek2KitByWAgKYaYmKOzU1DeJdde7ZcE.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Emil_Haha: Jeśli nie zrozumiałeś przesłania, to może i lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Emil_Haha: Jak można być aż tak ograniczonym, żeby skupić się tylko na tym, że "darwini popiarają >hatfu lgbt<", przecież to w ogóle nie o to chodzi. Przyznaj się, nic nie zrozumiałeś z tego filmiku. IQ ziemniaka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Emil_Haha: Bo jakbyś odrobinę się postarał zrozumieć przekaz filmu to byś pojął że LGBT to nie ideologia tylko ludzie a większość tych co po nich jadą miała z nimi styczność tylko z prasy czy w głupich memach w internetach? Czy rozmawiałeś kiedyś z gejem albo lesbijką? Czy się ich boisz dlatego że ich kompletnie nie znasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @Sulphur93:

   LGBT to nie ideologia

   LGBT to ideologia a osoby homoseksualne to osoby homoseksualne i zostawmy je w spokoju

  •  

   pokaż komentarz

   @Emil_Haha: Smutny świat homofobów. Niedługo nawet z Harnasia będziecie musieli zrezygnować.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy rozmawiałeś kiedyś z gejem albo lesbijką?

   @Sulphur93: pewnie rozmawiał nie raz, ale nawet tego nie wie

  •  

   pokaż komentarz

   @ipkis123: Bardziej czy świadomie rozmawiał. Powinienem postawić pytanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno: LGBT to skrót odnoszący się do (Lesbijek Gejów Biseksualistów, osób Transpłciowych) jako całości. To tak jakby określić mianem ideologi np. Romów czy Kurdów. Ideologia bycia Romem? Skończ oglądać TVP i te filmy dla gimnazjalistów na fb co Braun wypuszcza. Szczęść Boże.

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno: Nie, skrótowiec LGBT znaczy dosłownie osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe. Te cechy związane z seksualnością nie mają nic wspólnego z poglądami politycznymi, bo wśród osób LGBT są ludzie o poglądach od lewicowych po prawicowe. Dlatego nazywanie LGBT ideologia jest absurdalne ;) Chyba, że lewicowo-prawicową, heh.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: Tutaj bardziej chodzi o to ze samo LGBT nie jest ideologią, ale członkowie których LGBT zrzesza wyznają pewną ideologię, która najzwyczajniej w świecie nie posiada nazwy wiec domyślnie nazwano ją LGBT lub gender. I tak to jest ideologia, gdyż ideologia to zbiór myśli, poglądów ukierunkowanych do konkretnej grupy ludzi, ma również wskazanego wroga, dana ideologia może posiadać również "wyznawców" o skrajnych poglądach tworzące bojówki a wszystko jest identyfikowane konkretnym emblematem, flagą czy symbolem. Te cechy które wymieniłem zarówno posiadają naziści, komuniści, chrześcijanie, muzułmanie i również ludzie spod tęczy. Nie hejtuję ich tylko tekst że nie wyznają żadnej ideologii jest bzdurą

  •  

   pokaż komentarz

   @Emil_Haha:

   Widać że zabrałeś w łapę of pisolobby. Unsub i unlike. Stop z pisopropagandą! [no patrz, ale kretyńska wypowiedź, co nie ? Ciekawe kogo parafrazuję, bo chyba nikogo z mózgiem ;) ]

   źródło: pbs.twimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   LGBT to nie ideologia tylko ludzie

   @Sulphur93: Dlatego organizuje się marsze, używa ustalonej symboliki i terroryzuje społeczeństwo, by zmusić je nie tyle do tolerancji, co do akceptacji takich postaw.

  •  

   pokaż komentarz

   @StefanKosa: LGBT nie jest jakąś polityczną grupą żeby kogoś zrzeszać. Jesteś osobą LGBT jako homo/biseksualista, lub osoba transpłciowa (czy inne zawarte w różnych modyfikacjach tego skrótu, ale nie o tym temat), a to nie ma nic wspólnego z poglądami, nie narzuca ich w żaden sposób - jak inaczej wytłumaczysz tylu wierzących homoseksualistów protestantów?

   I tak to jest ideologia, gdyż ideologia to zbiór myśli, poglądów ukierunkowanych do konkretnej grupy ludzi, ma również wskazanego wroga, dana ideologia może posiadać również "wyznawców" o skrajnych poglądach tworzące bojówki a wszystko jest identyfikowane konkretnym emblematem, flagą czy symbolem.

   No kiedy właśnie bycie np. homo nie oznacza automatycznie lewicowca. Nie ma też żadnych konkretnych wrogów dopóki Ci nie szczerzą klow do ataku. Widziałeś kiedyś żeby zorganizowane grupki homo-kontrmanifestantow przeszkadzały choćby katolikom w różnych spedach? A druga strona? Ciągle nazywanie dewiantami, a ostatnio nawet zarazą, lub zgromadzenia, które rzucają nienawistne haselka, jednocześnie zasłaniając się sloganami "Bóg, Honor, Ojczyzna".
   Wspólnych poglądów też nie implikuje jednolity symbol, patrz flagi narodowe.

   Te cechy które wymieniłem zarówno posiadają naziści, komuniści, chrześcijanie, muzułmanie i również ludzie spod tęczy.

   Absolutnie nie. Ludzie spod tęczy mogą być właśnie każdym z wcześniej wymienionych grup - nazistami, komunistami, chrześcijanami, lub muzułmanami. Odmienna seksualność nie ma na to żadnego wpływu - to po prostu tacy sami ludzie jak większość, (bo różni ich tylko seksualność) którzy są często z tego powodu prześladowani przez mądrych inaczej.

  •  

   pokaż komentarz

   i terroryzuje społeczeństwo, by zmusić je nie tyle do tolerancji

   @zguba: ty to by się zesrał jakbyś nie mógł sobie na pedała popluć w internecie co nie? Taki to terror chcą wprowadzić te potwory

  •  

   pokaż komentarz

   @ZaplutyKarzelReakcji: ładny chochołek. Ja nie muszę, ale chciałbym móc pluć na każdego, kto mi zajdzie za skórę, niezależnie od tego, do jakiej mniejszości czy większości należy. A taki piękny zamordysta, jak ty, chce mi zamknąć usta i jeszcze twierdzi, że to ja kogoś krzywdzę.

  •  

   pokaż komentarz

   Stop z homopropagandą!
   @Emil_Haha:
   Czyli mówisz, ze jak obejrzysz jeszcze ze 2-3 filmiki, to staniesz się gejem i będziesz ssał kutasy? Tego się boisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   Brzytwa_Ockhama

   -9

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl:

   Nie, skrótowiec LGBT znaczy dosłownie osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe.

   No a Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna jest ludowa i demokratyczna. Na skrótowcach to możesz lecieć w podstawówce nie znaczy to, że LGBT nie posiada programu polityczno-społecznego z zapleczem filozoficznym i całą ideologią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Emil_Haha: nie zabrali w łapę od homo lobby ale za c??@$ nie mogę zrozumieć czemu ich (chyba) pierwszy poważny film kręci się wokół LGBT. Przecież w Polsce nikt nikogo nie bije za orientację a temat dyskryminacji LGBT jest wałkowany który już rok? Piąty? Urojony problem i temat zastępczy dla mediów. Co jak co przykładów nienawiści na świecie nigdy nie braknie a oni wzięli na warsztat konflikt katolicy vs LGBT xd

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: w swojej wypowiedzi skupiasz się na tym że LGBT to zwykłe skupisko ludzi. Zgodziłbym się z tym gdyby nie to co napisał @Brzytwa_Ockhama: że to skupisko ludzi również posiada swoją filozofię, zbiór prądów myślowych o których pisałem wcześniej obnoszą się z tym za pomocą również jakiegoś emblematu czy tez flagi. Możesz temu zaprzeczać, ale prawda jest taka że już "domyślnie" nazywając ruch LGBT o którym piszemy (nie skupisko ludzi) jest ideologią. I proszę Cię nie myl tego z państwami. Państwo to jest inna struktura, która posiada takie rzeczy jak terytorium, walutę czy sądownictwo. Nie słyszałem aby tęczowi posiadali któryś z tych elementów podobnie chrześcijanie. Jeszcze jedno dotyczy wszystkich zwolenników ideologii: Sami wyznawcy zaprzeczają temu że wyznają ideologię gdyż uważają to za coś normalnego i oczywistego, a samo słowo ideologia ma raczej złe skojarzenie gdyż w jej imieniu zawsze były jakieś ofiary śmiertelne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brzytwa_Ockhama: Posiadają, tak samo jak czarnoskórzy, blondynki i leworęczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @StefanKosa: Upolitycznione grupy pro-LGBT =/= LGBT

  •  

   pokaż komentarz

   LGBT to nie ideologia tylko ludzie

   @Sulphur93: ??? hmmmm... zdecydowana większość społeczeństwa nie ma problemu z homoseksualistami, za to ma problem właśnie z IDEOLOGIĄ LGBT, pod którą nie podpisuje się nawet masa homoseksualistów. Taki paradoks kolego.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Dodany przez:

avatar Tosiek14 dołączył
2227 wykopali 127 zakopali 35 tys. wyświetleń
Advertisement