•  

  pokaż komentarz

  pAN Emil Wąsacz, jedyny człowiek w postkomunistycznej Polsce zgłoszony do Trybunału Stanu. Niestety wśród 460 (p)osłów nie znalazł się nikt z jajami, aby wystąpić jako oskarżyciel.
  Kotwica w plecy jemu i jego włoskim koleżkom

 •  

  pokaż komentarz

  trzy miesiące? czyli zarażą ludzi normalnością w opłacaniu, a potem powrót do starych stawek albo starych metod?
  nie podoba mi się to..
  tak czy siak wszelkie różnice w opłatach i tak będzie pokrywać państwo, bo umowa jest tak skonstruowana, że kasa musi się zgadzać..

  •  

   pokaż komentarz

   @PeterFile: Skąd informacja, że różnicę będzie pokrywać państwo?

  •  

   pokaż komentarz

   @btr: masz wgląd w umowę? to jest przecież ta utajniona, czyli jest napisana tak żeby j@@#ć zdrowo, a jak ludzie zaczną jeździć drogami bocznymi to jest rekompensata, bo się cyferki nie zgadzają

  •  

   pokaż komentarz

   @PeterFile: Ale o której umowie piszesz? Jeżeli chodzi o koncesyjną to nie mam wglądu, ale swego czasu RMF miał i opublikował co ciekawsze zapisy (o których zresztą było już wcześniej wiadomo). Nie ma tam nic o tym, że państwo gwarantuje jakiś ustalony dochód Stalexportowi i będzie pokrywać różnicę gdyby był on zbyt niski (i właśnie z tego powodu Stalexport "zabezpieczył się" w umowie prawem do odszkodowania w razie rozbudowy bezpłatnej drogi alternatywnej skutkującej spadkiem ruchu na autostradzie).