•  

  pokaż komentarz

  O naszej walce z zakłamywaniem historii i o tzw. ustawie IPN:

  Wielu ludzi zada sobie pytanie: dlaczego, skoro to jest ewidentna nieprawda, Polacy poświęcają temu tyle uwagi i tak z tym walczą? Im usilniej zakazujesz o czymś myśleć lub mówić, tym mocniej zasiewasz to coś w ludzkich głowach. To naturalna reakcja. Ilu ludzi pomyśli, że może coś tam jest na rzeczy, jakaś część prawdy, skoro wzięła się za to machina państwowa?

  Cała ta kłamliwa propaganda o "polskich obozach śmierci" to nie jest przypadek, lecz szereg działań prowadzonych celowo i z pełnym rozmysłem, aby odsunąć od Niemców winę za parszywe zbrodnie i wybielić ten kraj. Dlatego też tak mocno lansuje się pojęcia "hitlerowcy" i "naziści" - zmiękczanie języka. Nie żadni Niemcy, tylko mityczni naziści. Żydzi natomiast szukają kozła ofiarnego, z którego można by wyciągnąć forsę i nieruchomości.

  Jeśli będziemy grzecznie siedzieć i pozwalać na bezkarne głoszenie wysrywów o "polskich obozach śmierci", to... stanie się dokładnie to, do czego dążą Niemcy i Żydzi.

  Bardzo często jest tak, że prawo stworzone w dobrej wierze, ale niezbyt dobre, przynosi odwrotny skutek. Choć osobiście nie wierzę, żeby politycy w Izraelu naprawdę przejmowali się ustawą o IPN. Mają to w nosie.

  Tak, jasne. I dlatego poruszyli niebo i ziemię, żeby ustawę IPN uwalić.

  To jest teatr. Czuli, że powinni tak zareagować.

  XD

  Teatr to sztuka złudzeń. A oni ruszyli na serio, zrobili prawdziwą medialną inbę, poruszyli niezłe zasoby i międzynarodową opinię publiczną - tylko po to, żeby zrobić z Polaków zawistnych krzykaczy i wymusić wycofanie ustawy. Teatr jak jasna cholera...

  - To co ich obchodzi?

  - Odpowiednio pojmowany przez nich interes państwa Izrael. Użyteczność. Czy ktoś jest, czy nie jest użyteczny dla Izraela. Jeżeli coś jest bzdurą, ale jest użyteczne w danym momencie, to nie zawahają się tego głosić!

  No i się szanowny Profesor wychlapał. Ustawa IPN nie była dla Żydów użyteczna, bo umożliwiała karanie kłamliwych wysrywów i mocno utrudniała obsmarowywanie Polski. Dlatego ją uwalono. W dupie mają prawdę i fakty historyczne.

  Kilka lat temu Benjamin Netanjahu stwierdził, że to nie Hitler wpadł na pomysł "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej", ale że zaproponował to mufti Jerozolimy. Netanjahu wiedział, że to bzdura. Historycy, politycy i dziennikarze wiedzieli, że to bzdura. Ale w obecnej sytuacji jakże bardziej użyteczne było obarczenie winą za Holokaust nie Niemców, ale Palestyńczyków!

  Dziękuję, więcej nie trzeba. Ten fragment i jeszcze jeden wyżej jasno mówią: Żydzi bez zająknięcia bezczelnie kłamią i oszukują, kiedy tylko jest to dla nich korzystne. A także wysiedlają, zabijają i robią wszystko to, co Hitler kiedyś z ich pogardzanymi ziomkami - tu nawiązuję do "zdarzeń" w Palestynie, przymusowych wysiedleń i represjach dokonywanych na Palestyńczykach przez Żydów.

  Ciekawie mówi też o odszkodowaniach za mienie bezspadkowe:

  Ostatnim czasem, kiedy żądanie przez nich takiego okupu było realne, to była kadencja Billa Clintona. Pozostawał on w bliskim kontakcie z Edgarem Bronfmanem, ówczesnym liderem Światowego Kongresu Żydów, który miał duży wpływ na politykę USA. Był znaczącym sponsorem kampanii. A dziś? Ani Trump, ani nikt z jego otoczenia nie da tym organizacjom odpowiedniego wsparcia politycznego, na jakie mogli liczyć za Clintona. A bez tego niewiele mogą.

  I znowu: GÓWNO PRAWDA!!!

  Gdyby Żydzi "niewiele mogli", to czy powstałaby ustwawa 447? Czy 88 senatorów USA podpisałoby list wzywający Polskę do restytucji mienia? Nie chcę tu rzucać nieudowodnionymi tezami, że senatorowie i politycy siedzą u Żydów w kieszeni, bo skoro mają oni w rękach banki i instytucje finansowe, to mogą uwalić lub wypromować dowolnego polityka.

  I jest poważna obawa, że Żydzi... już wysysają od nas pieniądze. Pisiury bowiem zwyczajnie sprzedają nasze zasoby naturalne i bogactwa zagranicznym korporacjom. A amerykańscy żołnierze w Polsce mają bardzo dużą nadreprezentację osób z uprawnieniami górniczymi.

  https://www.wykop.pl/link/5331399/krzysztof-tytko-ujawnia-20-mld-roszczen-arbitrazowych-ukrywanych-przez-rzad-pis/

  •  

   pokaż komentarz

   I jest poważna obawa, że Żydzi... już wysysają od nas pieniądze.

   @jagoslau: Hmmm..... Prezydent - żona żydówka. Premier - o żydowskim pochodzeniu jak pisały o nim gazety w Izraelu, minister finansów - nawet nie mówi za dobrze po polsku. Ale Polacy to antysemici przecież. No i homofoby - mimo że kandydatem na prezydenta jest gej.

  •  

   pokaż komentarz

   @jagoslau: Wiadomo, że pieniądze - bo przecież żadna Spurek nie będzie - jak obrzydliwi szarzy ludzie - normalnie pracować kiedy można za samo gadanie dostać ładną pensję, a torebkę trzeba za coś kupić. Ale myślę, że taki Kaczor rzeczywiście, autentycznie wierzy w to co mówi. On się w tym żydofilskim paradygmacie wychował. Obok koniunkturalizmu i błędnych przekonań jest jeszcze typ prezydenta Dudy, który, umówmy się, asem intelektu nie jest, o czym świadczy chociażby mowa ciała i sposób wypowiadania. To jest typ szarego Kowalskiego z Warszawy, który nie potrafi nawet hipotetycznie założyć, że Żydzi prowadzą określoną politykę, czego (tej polityki) jednym z największych osiągnięć jest stworzenie religii holokaustu - wydarzenia MONSTRUALNEGO, wykraczającego poza ludzkie pojęcie, najważniejszego w historii świata, niepojętego, metafizycznego. Co jest oczywistą nieprawdą, bo jeśli chodzi o suche liczby to masowe zbrodnie komunizmu przewyższają holokaus, a jeśli chodzi o brutalność to np. zbrodnie UPA czy gułagi nie ustępują a może nawet przebijają obozową masakrę.
   Innym wielkim osiągnięciem żydowskiej polityki jest pojęcie antysemityzmu - kagańca zakładanego głupim gojom na pysk. Ale nie jako knebel, ale jako narzędzie wytrącające SAMĄ PRÓBĘ NAZWANIA, że coś takiego jak interes żydowski istnieje. Ale to jest dłuższy temat.

 •  

  pokaż komentarz

  #zydowskalogika:
  * Żydzi mogą psioczyć na Polaków i Polskę (oraz innych), to dopuszczalna forma dyskusji,
  * Polacy (ani inni) nie mogą psioczyć na Żydów ani Izrael, to hurr durr antysemityzm.
  Takie fajne podwójne standardy mamy. ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  To chyba większość świata z jakiegoś powodu ma taki instynkt xD

 •  

  pokaż komentarz

  Znajomi znają żyda.
  Robili festyn i wydzierżawić chcieli polanę od miasta na zasadzie z rzutki i żyd wpadł na pomysł że dzierżawę on opłaci i tak się stało. W przed dzień osiedlowego festynu stwierdził że skoro on zapłacił za teren to należy się jemu kasa od każdego grilla i każdej osoby przychodzącej.
  Festyn się nie odbył z powodu pogody ( deszczu ) a więc latał po znajomych po domach dobijając się od drzwi do drzwi żądając kasy którą on wyłożył.( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  To trochę tak, jakby Żydzi wyssali niechęć do Polaków z mlekiem matki #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)