•  
  s..............................k

  +2

  pokaż komentarz

  nie wiem jak wam, mie się to nie podoba

  •  
   A...........e

   -6

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   s..............................k

   +4

   pokaż komentarz

   @AsgarothDaFae: tak k%%!a. jakiś komunikator mieć muszę, zaś z gg korzysta, czy się to komuś podoba czy nie, 99% ludności i nie ma innej możliwości by mieć z nimi kontakt. a nie podoba mi się jak ktoś bez pytania wykorzystuje informacje, których mu wykorzystywać nie pozwoliłem.

   @tulonr1 ma chyba problemy z rozumieniem czytanego tekstu - wystarczy wejść na stronę, żeby sprawdzić czy informacja jest prawdziwa, ale to pewnie za trudne.

  •  

   pokaż komentarz

   @sialababamakazjaobsralptak: ty masz za to problemy ze zrozumieniem regulaminu który akceptowałeś

  •  
   s..............................k

   +3

   pokaż komentarz

   @tulonr1: no więc pokaż mi paluchem, gdzie jest napisane, że pozwalam na wykorzystywanie i przetwarzanie informacji i mojej listy kontaktów w jakimś zewnętrznym serwisie, o którym nie miałem nawet pojęcia, że istnieje, bo ja takiego zapisu nie znalazłem.

  •  

   pokaż komentarz

   @sialababamakazjaobsralptak: Użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu przyjmują do wiadomości, że ewentualnie podane przez nich dane osobowe są zgodnie z zasadami świadczenia usług komunikatora Gadu-Gadu danymi dostępnymi publicznie.

   poza tym to nie jest serwis zewnętrzny

  •  
   s..............................k

   +1

   pokaż komentarz

   @tulonr1: dane osobowe to nie są opisy ani lista kontaktów, poza tym opisy i kontakty nie są dostępne publicznie.
   gg.pl nie jest serwisem zintegrowanym z komunikatorem (w sensie nie jest w niego wbudowany), więc jest serwisem zewnętrznym

  •  

   pokaż komentarz

   @sialababamakazjaobsralptak: jak nie są to tym bardziej mogą z nimi zrobić co chcą, równie dobrze mogą zacząć to drukować i rozklejać po przystankach, a jak ci się nie podoba to zmień komunikator, ja nie używam gg od 5 lat i żyje

  •  
   s..............................k

   -2

   pokaż komentarz

   @tulonr1: nie mogą, bo nie ma nigdzie w regulaminie, że jakiekolwiek informacje są przez nich przetwarzane i udostępniane ch%# wie gdzie.
   ty żyjesz, a ja nie mogę, bo 99% znajomych i klientów używa gg i też muszę mieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @sialababamakazjaobsralptak: nie ma też w regulaminie że nie mogą, zresztą to napisz do nich że działają niezgodnie z regulaminem to albo goi zmienią albo ci napiszą to samo co ja wcześniej ze jak się nie podoba to... wolny rynek, a co do klientów to gg nie można używać do celów komercyjnych to też jest w regulaminie więc sam go łamiesz i jeszcze marudzisz

  •  
   s..............................k

   -2

   pokaż komentarz

   @tulonr1: jakbyś przeczytał treść wykopu, to byś wiedział, że na maile nie odpisują w ogóle.
   polemizowałbym też czy wysłanie osobie z listy kontaktów linka do strony jest celem komercyjnym. następnym razem zadzwonię i podyktuję przez telefon.,

  •  

   pokaż komentarz

   "ty żyjesz, a ja nie mogę, bo 99% znajomych i klientów używa gg i też muszę mieć."
   Nic k%$%a nie musisz! Jeśli uważasz, że łamią prawo to zgłoś to gdzie trzeba, a nie wrzucasz na Wykop. Tutaj kilkaset osób sobie pomarudzi jakie to GieGie niedobre po czym wrócą do swoich zajęć, bo też nie będą mieli jaj z niego zrezygnować i tyle z tego wyniknie :)

  •  

   pokaż komentarz

   @sialababamakazjaobsralptak: może po prostu nie piszesz maila w dobre miejsce? Albo wysłałeś przez weekend. Albo pracują nad zmianą regulaminu. Albo napisałeś to w takim tonie, że jakbym był gościem od helpdeska, to bym go wydrukował i dokleił zdjęcie penisa.
   Poza tym prawda jest taka, że najwyżej będzie zmiana regulaminu :P i po sprawie - mogą robić co chcą z Twoimi danymi, mogą robić polskiego fejsbuka i w ogóle.

 •  

  pokaż komentarz

  nie spinaj się tak. to podstawa. temat był już wałkowany, więc ameryki nie odkryłeś. jak nie chcesz być odnajdywany we wspólnych znajomych, to pozbądź się kontaktów z serwerów gg i trzymaj je w pliku tekstowym. co do opisów natomiast - umieszczasz coś publicznie a potem narzekasz, że jest to dostępne. równie dobrze twój znajomi może sobie zapisać twój opis na żółtej karteczce i przykleić do lodówki. na twoim miejscu bardziej bym się martwił o to, że gg przechowuje hasła w czystym tekście.

  •  
   s..............................k

   -4

   pokaż komentarz

   @henk: nie wiem czy temat był wałkowany, nie widziałem, żeby ktoś go wałkował.
   1.nie zamierzam pozbywać się kontaktów, bo nie raz miałem wyj!!kę systemu i musiałem z tego korzystać. ale to nie upoważnia nikogo do robienia z nimi ch!$ wie czego - nigdzie nie jest napisane, że poza trzymaniem, rzekomo dla mojej wygody, cokolwiek będzie się z tymi kontaktami działo i cokolwiek będzie w nie ingerowało.
   2.opisy nie są umieszczane publicznie, tylko dla znajomych - i niech oni je sobie spisują na karteczkach, jak im się chce. jakby nie patrzeć żółta karteczka to nie jest obcy serwis, który nie został przeze mnie do tego upoważniony i który umieszcza mnie u siebie bez mojej zgody i wiedzy

  •  

   pokaż komentarz

   @sialababamakazjaobsralptak: to trzymaj ten plik tekstowy na jakimś dysku online. a opisu twojego i tak nie zobaczę w tym serwisie jak mnie nie masz w znajomych.

  •  
   s..............................k

   -3

   pokaż komentarz

   @henk: takim dyskiem online miał być serwer GG, nigdzie nie wspomniano nawet słowem, że robią coś więcej niż samo przechowywanie.
   nie chodzi o to, czy ty zobaczysz mój opis, tylko o to, że nie zostałem uprzedzony, ani wyrażałem zgody na archiwizowanie czegokolwiek i robienie z tym dziwnych rzeczy, jak np. umieszczanie w nieznanym mi serwisie

  •  

   pokaż komentarz

   @sialababamakazjaobsralptak: zatem wystąp przeciwko nim na drodze sądowej jeżeli twoim zdaniem nie przestrzegają umowy, jaką jest regulamin świadczenia przez nich usług.

   a tak poza tym to jesteś bardzo butny i nieprzyjemnie się z tobą dyskutuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Rok temu zrezygnowałem z GG ponieważ denerwowały mnie reklamy , głupie opisy innych ludzi oraz wymagania systemowe i częste aktualizacje. Zainstalowałem sobie G Talk mam na liście tylko tych których potrzebuje (ich też przekonałem do G Talk-a) żadnych reklam,aktualizacji jest również opcja video rozmów. Czuję się wolny :D olałem również naszą klasę facebooka i inne tego typu portale.

 •  
  s..............................k

  -9

  pokaż komentarz

  który pajac był taki dowcipny i przeniósł to do grupy gorzkie żale?

 •  

  pokaż komentarz

  Po kropce piszemy wielka litera