Skandal w diecezji na Dolnym Śląsku. "Ten człowiek narobił w życiu wiele...

Skandal w diecezji na Dolnym Śląsku. "Ten człowiek narobił w życiu wiele...

W diecezji świdnickiej wybuchnął skandal. Chociaż sąd orzekł, że biskup Ignacy Dec oczerniał ks. Krzysztofa Trybulca, ten pierwszy nie jest skory do publicznych przeprosin - informuje "Fakt". Pomimo tego, że na koncie ks. Trybulca jest już odszkodowanie.

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze. Więcej klerykalnej arogancji, więcej biskupiej buty, więcej wpychania się w codzienne sprawy ludzi, więcej jątrzenia, więcej popisów Rydzyków, Głódziów, Jędraszewskich, Deców i innych - niech coraz więcej ludzi, nawet umiarkowanych katolików ma dość fanatyzmu, ciemnogrodu, kleszych machlojek i niech mają motywację by przestać się w jakimkolwiek stopniu utożsamiać się z tą mafią. Czas na drugą Irlandię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Z zachowania biskupa mozna wysnuc wniosek ze Jezus pluje na konfitury ktore psuja tak swietne interresy. Chcialem podziekowac ksiedzu biskupowi ze proboszcz wylecial na zbity pysk bo dzieki temu kasa sie kreci, pieniazki plyna z kieszeni do kieszeni a inni proboszczowie beda wiedzieli jak sie zachowac gdy ktos probuje troche grosza zarobic. A do tych co jeszcze nie zrozumieli to ekscelencja biskup pozwoli ze ja im wytlumacze: Morda w kubel i nie bulgocz.
  Chcialem takze ekscelencji podziekowac za kolejny jakze wazny kamyczek do dechrystianizacji polski.

  Wszyscy antyklerykalowie murem za polskimi biskupami.