•  

   @Rabusek: @stormkiss:
   ciekawe czy będziecie tak żartować jak jakiś czarny zabije białego.. raczej poprawność polityczna wam nie pozwoli. będziecie bóldupić jak te incele co się obrażały że firma dala obniżkę kobietom z okazji dnia kobiet.. i standardowo każdy czarny będzie już winny tej tragedii i każdy będzie "głupi i agresywny". Tak samo jak policjant zabije kibica to kibice obwiniają wszystkich policjantów.
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (81)

 •  

  Hyhy bo wiecie Polak nic nigdy nie osiągnął
  xD
  w sumie nawet to "nic" to i tak wiecej niż jakikolwiek kraj w Afryce
  xDDDDDD

  #bekazlewactwa #usa #protest #konfederacja #lewackalogika #4konserwy

  źródło: 1591177767897.jpg

  •  

   @ziemba1:

   w sumie nawet to "nic" to i tak wiecej niż jakikolwiek kraj w Afryce
   widzę, że pupa niektórych zapiekła po tym wpisie Print Screena który najzwyczajniej w świecie pokazuje jak myśli większość społeczności "it's okay to be white" .

   Tą cywilizację białego człowieka którą się tak chwalicie to tworzył głównie ten "zgniły zachód" czyli Niemcy, Francja, Wielka Brytania. Ale teraz oczywiście każdy Janusz stoi w jednym szeregu z niemieckimi Noblistami bo jest biały, nie to co czarni!
   :D:D:D:D
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

   +: Norse
  •  

   @ziemba1:
   tu masz listę czarnoskórych naukowców z Afryki (w rzeczywistości czarnych naukowców jest więcej, bo lista raczej nie uwzględnia tych którzy się urodzili w USA czy Europie)

   Ale pewnie i tak jesteś od nich mądrzejszy i zagiąłbyś ich w dyskusji bo jesteś biały!
   :D:D:D

  • więcej komentarzy (39)

 •  

  czołowy polityk #konfederacja usprawiedliwia zwyrodnialca, który bestialsko zamordował człowieka w biały dzień ( ಠ_ಠ)
  #usa #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka

  źródło: wykop.pl

  •  

   @brrrbrrr:
   Ale jak w Polsce policja pobije albo zabije jakiegoś kibola to inni kibole robią rozróby i niszczą otoczenie. Wtedy seby to popierają. Ale jak w USA czarni protestują z tego samego powodu to już seby oburzone :D:D:D:D
   I proszę nie mów, że chodzi o sklepy bo na wykiopie nie raz krytykowano czarnych za różnego rodzaju zamieszki, nawet jak nikt wtedy sklepów nie okradał.
   Zgodzić się można jedynie z tym, że czarni sami sobie psują wizerunek tymi kradzieżami, ale ci co rozkradają to tylko jakaś część, niestety propaganda jest taka jakby wszyscy oni kradli. Widać komuś na takim przekazie zależy, a pelikany łykają.
   Poza tym na niektórych zdjęciach widać, ze biali tez korzystają z okazji i wynoszą różne towary ze sklepów

   Szkoda, że ci wszyscy "realiści rasowi" nie pokazują filmików na których jedni czarni blokują sklepy anby inni czarni ich nie rozkradli..
   https://www.wykop.pl/wpis/49776685/zobaczcie-prawaki-murzyny-blokuja-sklep-przed-rabo/
   Powtarzam: łykacie wszyscy propagandę jak młode pelikany
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  •  

   @Poro6niec:

   ten gość był naćpany i nie wyrobiła mu pikawa, no chyba że raport koronera też jest prawacki?
   no raczej nie bo przestał oddychać w momencie gdy miał kolano na szyi. nie zmarł po jakimś czasie od zatrzymania. dziwny przypadek jak na "zgon przez narkotyki".
   I podejrzewam, że teraz różne informacje będą rozpowszechniane (często nieprawdziwe) aby załagodzić konflikt, uspokoić czarnych.
   Nie oszukujmy się: jakby to czarny w identycznych okolicznościach przyczynił się do śmierci białego, to pewnie ty i inni tobie podobni byście krzyzceli o bestialskim morderstwie "dzikiego czarnego" na bezbronnym białym człowieku
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

   +: JV44
  • więcej komentarzy (34)

 •  

  Czasami autentycznie zastanawiam się, w jaki sposób myślą ludzie o prawackim światopoglądzie i przede wszystkim jak wyglądają.
  Bo nie jestem w stanie zwyczajnie zrozumieć, jak ktoś może być tak, po prostu, obrzydliwy, żeby mieć takie poglądy polityczne, takie wyparcie w sobie i w tak spaczony sposób postrzegać świat.
  #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja pokaż całość

  źródło: 2020-05-31 13_33_36.png

  •  

   @Drakii:

   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   myślę, ze biali są większymi rasistami:
   - zniszczyli najwięcej cywilizacji
   - weszli z butami na cudze ziemie nie szanując innych ras oraz przejęli surowce i narzucili swoje zasady i religie
   - z czarnych zrobili niewolników aby dla nich pracowali
   - w USA niejednokrotnie prawo niesprawiedliwe wobec czarnych (nie mogli np. jeszcze w połowie zeszłego weku siadać z przodu w autobusach)
   - wymordowali miliony czarnych (szacuje się, że w Kongu śmierć w wyniku najazdu białych mogło ponieść nawet 15 mln. czarnych)

   Ale wiadomo: czarni najwięksi rasiści bo protestują przeciwko temu jak się ich traktuje
   :D:D:D:D:D:D
   myślę, że gdyby policjant był czarny a ofiara biała w tej samej sytuacji to byś mówił, że to brutalny rasistowski mord czarnego na białym..
   :D:D:D
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (41)

 •  

  Parę faktów:
  -Osoby czarnoskóre jak i białe niczym się nie różnią poza ilością melaniny (poprawione)
  -To biali pochodzą od przodków z Afryki, bo stamtąd są pierwsze ślady człowieka
  -Kolor skóry nie wpływa na zachowania człowieka, a ma na to wpływ WYCHOWANIE i środowisko w jakim żyjemy (2 dni temu była strzelanina przewoźników osób na ukrainie i co nikt nic nie pisał, że zwierzęta czy małpy xd)
  -Agresja rodzi agresję i dopóki żadna ze stron nie zdecyduje się na rozejm i wyjaśnienie sprawy to tak naprawdę do niczego nigdy nie dojdzie. To odnosi się do każdej czynności agresywnej na całym świecie (pozdro dla osób popierających karę śmierci)
  -Rasizm działa w obie strony
  #rasizm #bekazlewactwa #bekazprawakow #oswiadczenie #takaprawda
  pokaż całość

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @roon0koh:

   przeciesz jak znajdziesz szczatki sprzed wielu lat to po ksztalcie czaszki chociazby jestes w stanie stwierdzic czy to czarny, bialy czy zolty wiec jakim cudem to jest fakt ze niczym sie nie roznimy? xD

   ziemeczku, ale wyjściowo to wszyscy pochodzimy od wspólnego przodka więc nie rozumiem co ma kształt czaszki skoro wszyscy mieliśmy kiedyś inny.
   zawsze mnie bawi gdy Polak mowi, że jakaś rasa lub cywilizacja jest lepsza lub gorsza bo jeszcze kilkadziesiąt lat temu naziści twierdzili, że Polacy jako słowianie są leniwi i głupi i trzeba ich zlikwidować albo zrobić z nich niewolników.
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Poza tym rasizm miałby jakieś uzasadnienie gdyby każdy czarny był głupszy od każdego białego, a tak nie jest. Są biali debile, mordercy i sadyści, a w USA masz tez czarnych lekarzy, prawników czy naukowców. Nic nie jest tutaj czarno białe.
   Tutaj masz dobry wpis o tym jak osobniki w obrębie danej rasy mogą się różnić między sobą.

   ogólnie to beke mam z tych rasistowskich wysrywów na wykopie bo gdy w Polsce policja atakuje młodych ludzi (najczęściej kibiców) to wszyscy narzekają jak policja jest brutalna i że trzeba robić zamieszki aby im pokazać że ich zachowanie jest niesprawiedliwe (i najczęściej kibole te zamieszki robią). Ale jak czarni w USA protestują z tych samych powodów to niektórzy biali (często ci sami którzy protestują przeciwko brutalności policji wobec białych kibiców) już by chcieli do nich strzelać..
   :D:D:D:D

   @wojciech-dyrets:
   Ale co am z tej mapki wynikać? czarni w Afryce ogólnie mogą wypadać gorzej w testach na IQ ale co z tego? Nie masz pretensji do ludzi z polskich wsi i dziur zabitych dechami, że nie są tak inteligentni jak studenci czy profesorzy z wyższych uczelni wielkich miast i że nie wnieśli tyle do rozwoju naszej cywilizacji? Tez się z nich nabijasz? Poza tym czarni w USA jak mają dobre wychowanie to kończą studia i mają dobrą robotę. Już pomijam fakt, że Polacy na tle innych białych jakoś super nie wypadają - to głównie Europa zachodnia pchała świat do przodu przez stulecia (Niemcy, Francja czy Wielka Brytania)
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (38)

 •  

  Zobaczcie prawaki! Murzyny blokują sklep przed rabowaniem. Nie możliwe! JAKIE MAŁPY JAK ONI TAK MOGĄ
  #bekazprawakow #usa #polityka #swiat

  źródło: streamable.com

  •  

   @kacpervfr:

   wyjątek nie stanowi reguły XD

   jest takie powiedzenie: jak ktoś chce uderzyć psa to zawsze znajdzie kij. tak samo z czarnymi: jak ktoś chce o nich powiedzieć coś negatywnego to zawsze znajdzie powód. Ja mogę codziennie wrzucać na wykop info o białym który kogoś zabił albo okradł i pewnie wśród konserwatywnych użytkowników oburzenia nie będzie (no chyba, że na mnie, że szkaluje białą rasę :D:D). Ale jak ktoś wrzuci zdjęcie czarnego który kogoś uderzył to zaraz lament, 10 znalezisk i tydzień oburzenia :D:D
   Poza tym biali też podczas tych zamieszek wynoszą towary ze sklepują co widać na niektórych zdjęciach

   czyli niektórzy czarni blokują sklepy przed kradzieżą, a cześć białych wynosi towary ze sklepu
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (20)

 •  

  Fred: Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew – są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę.

  pokaż spoiler #humorobrazkowy #heheszki #spacex

  źródło: i.imgflip.com

  •  

   @Homodoctus:
   https://www.wykop.pl/wpis/49768041/elon-musk-w-dyskusji-z-neil-degrasse-tysonem-ludzk/

   :D:D:D

   P.S.
   Neil deGrasse Tyson to znany na świecie astrofizyk - skoro uważasz, że czarni są głupi to zorganizujmy debatę w której go zagniesz.. przecież jesteś biały więc nie powinieneś mieć z tym problemu
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

  •  

   @RubinWwa:

   No ale kogo obchodza najglupsi?
   Nareszcie zrozumiałeś, że biały który jest głupszy od czarnego nie zasługuje na większy szacunek tylko dlatego, że jest biały
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   To nie oni sa motorem napedowym cywilizacji, tylko najmadrzejsi,
   zawsze mnie bawi gdy mówi to Polak bo jeszcze kilkadziesiąt lat temu naziści twierdzili, że Polacy jako słowianie są leniwi i głupi i trzeba ich zlikwidować albo zrobić z nich niewolników.

   a wiec teraz wez sobie policz % czarnych tak madrych jak bialych to ci wyjdzie czemu oni dalej mieszkaja w dziurze w ziemi a my w drapaczach chmur xD

   To teraz porównaj sobie jakieś miasto polskie z miastem amerykańskim jak Nowy York.. Rzeczywiście nie widać różnicy!!!
   :D:D:D:D:D
   A tak naprawdę to w Afryce jest więcej tych drapaczy niż w Polsce.
   ( ͡º ͜ʖ͡º)

   beke mam z ludzi którzy cisną beke z czarnych a zapominają, że większość białych to tez nie są geniusze którzy pchają świat do przodu, sami Polacy też nie przodują w nagrodach Nobla i w nadawania tempa cywilizacji (ale pierwsi do pokazywania palcem kto jest głupi!!!
   No chyba, ze w polskich przepełnionych więzieniach to sami czarni siedzą?

   :D:D:D:D
   @Homodoctus:

   za to czarni zajmuja ostatnie i chyba tutaj peka ci SJW dupsko co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   to porównajmy ilu białych prześciga Polaków pod względem inteligencji, poziomu życia i wkładu w naukę.. no chyba, że ci dupsko pęknie
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (139)

 •  

  Elon Musk w dyskusji z Neil deGrasse Tysonem: "Ludzkość musi wnieść się ponad podziałami, odrzucić tribalizm i ksenofobię aby osiągnąć poziom cywilizacji międzyplanetarnej"

  Jakiś wykopek gdzieś z wschodnio europejskiego kraju: BIALI LUDZIE LATAJĄ W KOSOMOS A MURZYNY TAKIE GŁUPIE!!

  pokaż spoiler xDDD


  #bekazprawakow #neuropa #bekazwykopkow #spacex #shitwykopsays
  pokaż całość

  źródło: wykopek.png

  •  

   @frugom:

   Raczej za pomocą obrazka pokazuje sytuację, która na obecnie miejsce w USA.
   Nie, on sugeruje, że czarni są głupi i agresywni a biali zajmują się tylko nauką.. To ja ci przypomnę, że biali tez mordują, kradną, gwałcą, a jak w Polsce policja jakiegoś kibica pobije albo zabije to też są zamieszki.
   Gdy w Polsce Policja atakuje młodych ludzi (najczęściej kibiców) to wszyscy narzekają jak policja jest brutalna i że trzeba robić zamieszki aby im pokazać że ich zachowanie jest niesprawiedliwe. Ale jak czarni w USA protestują z tych samych powodów to niektórzy biali (często ci sami którzy protestują przeciwko brutalności policji wobec białych kibiców) już by chcieli do nich strzelać
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

   +: Desde
  • więcej komentarzy (28)

 •  

  Widzę, że neuropki pochwalają biednych murzynków. Niech rozpieprza całe miasto bo biały zabił czarnego.

  Pochwalanie niszczenia dorobku całego życia ludzi którzy nie mają nawet w 1% nic wspólnego z tą sprawą świadczy tylko i wyłącznie o was. No tak ale dla wychodka lewaka nie istnieje coś takiego jak własność prywatna. Ciekawe jak się czują demokraci i inni czarni których biznesy zostały zniszczone przez ćwierćinteligentów.

  Czekam aż wojsko tam wkroczy. Bo prawda jest taka, że to jedyne rozwiązanie. Czarni chcą zwyczajnie wojny rasowej a demokraci liżacy im dupska i bojący się nie powiedzieć chociaż jednego złego słowa ich do tego zachęcają.

  Na koniec ciekawostka. Na nagraniach z rabunków i podpaleń mamy we większości czarnych. Na nagraniach ze sprzątania po tych bandytach... Sami oceńcie.

  #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi #usa
  pokaż całość

  źródło: IMG_20200529_230624.jpg

  •  

   @SzympatycznySzympans:
   osobiście uważam, że czarni takimi akcjami wizerunkowo tylko sobie szkodzą, ale możliwe, że ich frustracja jest już na tyle duża, ze nie wierzą w sprawiedliwe rozwiązanie niektórych sytuacji. Nie zapominajmy, że są w USA środowiska które czarnych prowokują do takich akcji bo zależy im aby wizerunkowo własnie czarni byli źle postrzegani.
   pooglądaj sobie jakieś dokumenty o gangach czarnych w USA z lat 70 , 80, czy 90 a zobaczysz jakie są tego korzenie. Policja niestety prowokowała do wielu zamieszek - nie często świadomie i nie zawsze licząc an zamieszki ale traktując czarnych jak podludzi powodowała że gniew czarnych narastał. (np. w Los Angeles byla sytuacja jak skutego w kajdanki czarnego przerzucili przez płot jak worek ziemniaków bo nie chciało im się obejść kilkumetrowej długości płotu - to spowodowało swojego czasu zamieszki.

   Gdy w Polsce Policja atakuje młodych ludzi (najczęściej kibiców) to wszyscy narzekają jak policja jest brutalna i że trzeba robić zamieszki aby im pokazać że ich zachowanie jest niesprawiedliwe. Ale jak czarni w USA protestują z tych samych powodów to niektórzy biali (często ci sami którzy protestują przeciwko brutalności policji wobec bialych kibiców) już by chcieli do nich strzelać
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

  •  

   @SzympatycznySzympans:
   w sprawie tego zabójstwa jest dużo demonstracji pokojowych w których uczestniczą też biali. Poza tym na niektórych zdjęciach widać, że biali tez tak jakby wynoszą ze sklepów różne rzeczy
   ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • więcej komentarzy (36)

 •  

  Podczas gdy Konfederacja mówi, że to całe LGBT to temat zastępczy, a dla nich najważniejsza jest gospodarka, lewacka wikipedia podaje takie dane.

  #konfederacja #lgbt #homofobia #bekazprawakow #neuropa

  źródło: 20200529_211932.jpg

  •  

   @CzlowiekSukcesu:

   No bo jest lewacka. A manipulacja to też kłamstwo. Szczególnie w artykułach o sprawach światopoglądowych.

   no wiadomo - prawdę o LGBT piszą tylko ich wrogowie i są w tym bardzo obiektywni i nie manipulują bo nie mają w tym interesu..
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   A jak się ktoś nie zgadza z konserwatywnym przekazem to na pewno jest to opłacony lewak, Żyd i mason który chce zniszczyć naszą cywilizację. Bo przecież ludzie w kwestiach światopoglądowych nie mogą być wolni, to konserwatyści muszą decydować co im wolno a co nie..
   "To się nazywa wolność lewaku który chcesz nam zakazywać zakazywania!!!""
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Wiecie że wykopowe konserwy, zgłaszają wypowiedzi swoich kolegów jako treści nieodpowiednie? A ponoć tak bardzo są za wolnością słowa, no chyba że to ich własne słowa i w dodatku pokazują ich głupotę. Tak więc jeszcze raz:

  Ale jestem ojcem dziecka
  Współczuję dorastania dziecku z kimś takim pod jednym dachem. Drogi @koziol87 mam nadzieję że przynajmniej od czasu do czasu wypuszczasz dziecko na dwór, przynajmniej będzie miało szansę nauczyć się czegoś od rówieśników (-‸ლ)
  #neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays #patologiazewsi #gorzkiezale #lgbt #homoseksualizm
  pokaż całość

  źródło: zzz.jpg

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @koziol87:

   Przeszkadza mi to że się z ty afiszują i nic więcej.
   Jeżeli jakiś człowiek cię nie atakuje to raczej nie powinno cię obchodzić z czym się afiszuje. Mnie brzydzą zasikani i śmierdzący pijacy ale nie mówię im że mają w domu siedzieć bo ich widok mnie brzydzi. Jako hetero mam stosunek obojętny do dwóch całujących się facetów - mnie nie całują więc nie odczuwam jakiegoś bólu z tego powodu. Homofobia bierze się w dużej mierze z zakodowanych stereotypów na temat męskości.
   A gdyby twoje dziecko okazało się homo to karzesz mu się ukrywać?

   Uważasz mnie za patusa bo mam inny niż ty pogląd na pedofilię i homoseksualizm?

   chcesz powiedzieć, że jak ktoś nie zabrania osobom homoseksualnym chodzenia ze swoimi partnerami za rękę po ulicy to popiera pedofilę? Jesteś chyba mało odporny na propagandę skoro dałeś sobie coś takiego wmówić.
   ( ͡º ͜ʖ͡º)

   O pedofilach nie wspominam bo ten temat jest chyba dla niektórych niewygodny xD

   Dla niektórych jest niewygodny temat pedofilii wśród hetero
   Tu masz stanowisko polskiego towarzystwa seksuologicznego:

   "Znakomita większość przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Polsce jest popełniana przez heteroseksualnych mężczyzn i ma miejsce w rodzinie (tj. wykorzystywanie dziewczynek przez mężczyzn będących członkami ich rodzin – np. przez ojca, ojczyma, dziadka, wuja itd.). Ze względu na fakt, że osoby homoseksualne stanowią w społeczeństwie mniejszość, przypadki wykorzystywania seksualnego dzieci, popełnianego przez te osoby, stanowią proporcjonalną mniejszość w porównaniu do czynów popełnianych przez ludzi heteroseksualnych."

   link

   Ja po prostu chcę żeby moje dziecko nie musiało uczęszczać w przyszłości na zajęcia promujące LGBT i inne tego typu rzeczy.

   Ok masz takie prawo. Ale ja nie widzę nic złego w tłumaczeniu ludziom, że istnieją geje czy osoby trans bo jakby na to nie patrzeć bycie taką osobą nie definiuje tego jakim jesteś człowiekiem. Możesz spotkać inteligentnego, dobrze zarabiającego geja czy transa a równie dobrze pedofila czy gwałciciela hetero.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (35)

 •  

  #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #aborcja #bekazfeministek #polityka #konfederacja #4konserwy

  Jest wielu neuropków którzy działają mi na nerwy,ale też wiele razy mają rację.

  Co do aborcji mam swoje poglądy. Nie są one aż tak radykalne,ale też nie uważam się za jakiegoś proaborcjonistę.

  Jest wiele powodów i akcji, ale dziewuchy dziewuchom,czy jak się te duraczne dziewoje nazywają,gdzie pochwala się dokonanie 25 aborcji jest głupotą na skalę światową.

  Wielu wykopków w tym @ZaplutyKarzelReakcji czy @lewackiantypatriota pojechało po nich i słusznie.

  Aborcja jest czymś ostatecznym, a tutaj mamy kogoś kto robi z tego coś tak karykaturalnego,że tylko osoby z IQ 10 mogły to wymyślić. No i też pokazuje że maja problemy z myśleniem i antykoncepcją

  Piękne poruszenie tematu i bardzo rzetelne. Na pewno zyskają tym wielu zwolenników.

  Zawsze jednak znajdzie się dzban który będzie to popierał. Jest jeden użytkownik,chyba to neuropek,ale nie wiem. Nikt tak jak on nie działa mi na nerwy. Jest tak wkurzający że nie idzie tego opisać. Jego spieroxowanie jest tu nieporównywalne. Dosłownie przyczepi się jak przysłowiowy pasożyt i za każdym razem przedstawia te swoje wysrywy.

  Teraz twierdzi że ta akcja była udana i zwróciła uwagę na ważny problem xd
  pokaż całość

  źródło: .funny.PNG

  •  

   @wienka4:

   Co do aborcji mam swoje poglądy.
   Aborcja jest czymś ostatecznym
   Zawsze jednak znajdzie się dzban który będzie to popierał.
   Dzbanie odnosze się do tego konkretnego artykułu i wpisu


   Ja tez mam swoje poglądy. uważam, że aborcja nie jest czymś ostatecznym - jeżeli kobieta nie chce dziecka to usuwa ciążę (jeżeli zrobi to wiele razy i organizm na tym ucierpi to jest to jej wina i jej konsekwencje). Nazwiesz mnie dzbanem bo mam inne poglądy w tej kwestii? Twoja etyka jest lepsza od mojej?
   Poza tym cala ta akcja to prowokacja (bo liczba 25 aborcji jest z dupy wzięta). czy akcja była udana to inna kwestia.

   I druga sprawa: gdzie jest granica przyzwolenia za którą jest oburzenie? Dwie aborcje są spoko, a 5 już nie?A 10? na 10 przypadków stosunku jedna kobieta zajdzie w ciąże raz a inna np. trzy. Czy to jej wina, że 3 razy doszło do zapłodnienia? A jeżeli ta pierwsza jest prostytutką a druga uprawia seks tylko z mężem i musiała poddać się tym zabiegom (bo zagrażały jej życiu albo dziecko było na tyle chore i zdeformowane że i tak by nie przeżyło) to która postępuje bardziej etycznie?
   Jeden abortowany płód jest spoko a 3 już bulwersują? Analogicznie: jak ktoś raz kogoś okradnie to spoko, ale jak zrobi to 25 razy to już jest karygodne?
   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (14)

 •  

  CzlowiekSukcesu usunął dwa najbardziej wyplusowane komentarze pod swoim wpisem ze zmanipulowanymi informacjami po tym jak wszedł dzięki nim w gorące xD Przewidziałem to i zrobiłem kopię tego wpisu na web.archive: https://web.archive.org/web/20200526084844/https://www.wykop.pl/wpis/49668049/kilka-niepoprawnych-politycznie-faktow-odnosnie-lg/

  #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #neuropa
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

  •  

   @malleonamalo:

   Dlatego weźcie te swoje "badania" i je sobie wsadźcie w... nos.
   Rozumiem, że konserwatyści (w tym niektóre organizacje katolickie) którzy nie tolerują homoseksualizmu i robią wiele aby takie osoby zdyskredytować (delikatnie mówiąc) są obiektywne a ich badania wiarygodne?

   ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Tu masz wyjaśnione jakie błędy zarzuca się np. Paulowi Cameronowi który zajmował się badaniem zjawiska homoseksualizmu.
   Szczerze, to ja biorę pod uwagę, że trwa wojna ideologiczna i każda ze stron jest zdolna manipulować. potrzebny jest zdrowy rozsądek, a ten mi podpowiada, że jeżeli ktoś ciśnie cały czas po homo to raczej obiektywny nie jest a jego opinie raczej nie są zbyt prawdziwe.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (41)

 •  

  Boisz się, że w państwie Bosaka będziesz miał ograniczone prawa obywatelskie ze względu na przekonania religijne? Nic się nie martw, każdy będzie mógł zostać tradycyjnym chrześcijaninem i cieszyć się wolnością, w innym wypadku będzie to tylko i wyłącznie Twój wybór i nie jest to w żaden sposób zamordyzm.

  #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #polityka pokaż całość

  źródło: 1590388362788.jpg

  •  

   @RoastieRoast:

   Taki obraz lekawków czyli czcicieli kobiet.
   Aborcja dokonywana jest w takim samym stopniu przez kobiety samotne co będące w związku ale które z różnych przyczyn nie chcą mieć dziecka. Twierdzenie, że aborcja jest po to aby kobiety sie kurwily świadczy o niezrozumieniu zjawiska aborcji i uleganiu propagandzie konserwatywno incelowo mizoginistycznej.
   Niektórzy konserwatyści w tym kraju doskonale odnaleźliby się w w jakimś radykalnie islamskim kraju. Niby walczą o Europę wolna od islamu i nazywają kraje islamskie zacofanymi, tymczasem w praktyce ich pomysły to kopia tego co możemy spotkać w radykalnym islamie gdzie podstawa jest brak wolności szczególnie w kwestiach obyczajowych i posłuszeństwo wobec mężczyzn. (może ewentualnie stopień przemocy mniejszy)
   I tutaj dochodzimy do drugiego punktu czyli kwestii tego czy kobieta ma lepiej w krajach liberalnych czy w tych gdzie jest silny konserwatyzm. chyba nie trzeba tłumaczyć gdzie kobiety mają większą wolność i gdzie są bardziej szanowane - jakoś nie słyszałem żeby jakaś "konserwatywka" uciekała z Europy do kraju radykalnie konserwatywnego.
   Zresztą jeżeli chodzi o szacunek do kobiet to od polskich konserwatystów usłyszysz prędzej teksty, że kobietę można bić bo inaczej nie jest mężczyźnie posłuszna, że się puszcza itd. (ale jak facet chodzi na kobiety to już konserwatystom tak to nie przeszkadza).

   I to nie kwestia lewicowości czy prawicowości bo można być zwolennikiem wolnego rynku i jednocześnie liberałem obyczajowym.
   pokaż całość

   +: Kosancz
  •  

   @RoastieRoast:
   P.S. zresztą do kogo ja piszę.. z twojego profilu:

   Odbierzmy prawa kobietom - to jedyny ratunek dla Zachodu
   ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • więcej komentarzy (115)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika nie_tak_szybko

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)