•  

  Co mają wspólnego kulturystyka, czopki i zestaw do lewatywy? A no bardzo dużo, sam nie wiedziałem tego do mojego pierwszego startu w zeszłorocznym sezonie.

  Jak wiadomo kategorie w sportach sylwetkowych mają swoje określone limity wagowe, spodenkowcy ich nie mają, wystarczy mieć pożądany look. Co do mojej kategorii limit dla mnie jako juniora był dość niski, przy mojej karłowatości i 176cm mogłem na scenie ważyć 82kg jako junior i 87kg jako senior i tak tydzień w tydzień musiałem się mocno odwadniać, obniżać kalorykę do 1000-1200 kcal i kręcić 2-3h cardio dziennie. Ale chuj tam, nie o tym dziś.

  Lewatywa to rzecz która w ostateczności może zbić Ci od 0,5-1kg, mowa tu o sytuacji gdzie jadłeś już bardzo mało na kilka dni wstecz. Dlatego za każdym razem idąc na weryfikacje miałem ją przy sobie lub po prostu brałem czopka w kieszeń, moim zdaniem lepsze to niż bieganie po schodach w bluzie i liczenie że wypocę tyle ile trzeba, przy czym może to wpłynąć jeszcze niekorzystnie np. na separacje mięśni ud.

  Lewatywa ma też drugą funkcję, po weryfikacjach jak wiadomo robi się ogromne ładowanie węglami, jeśli ważenie mamy o 17, a zawody kolejnego dnia o 9 to odejmując 7 godzin na sen, pozostaje nam 9 godzin na zjedzenie od około 6 tysięcy do nawet 10-12 tysięcy kalorii w zależności od tego jak mocno zbijaliśmy wagę, z reguły im mocniej, tym na więcej możemy sobie pozwolić. Filmik po ładowaniu i lewatywie: https://imgur.com/a/r0y8cTM

  Jak wiadomo przez tak krótki czas ciało nie przetrawi całości, dodatkowo dochodzi odwodnienie organizmu które wciąż trzeba utrzymywać, aż do wyjścia na scene, ograniczony dostęp do wody, popija się max 1-2l wody od ważenia do sceny, procesy trawienne praktycznie nie istnieją, tak samo jak ruch w jelitach.
  Jednym słowem, czujesz że krecik puka w taborecik ale jebaniec się buntuje i nie chce wyjść. Wtedy przychodzi z pomocą lewatywa i taki krótki zabieg z rana, w dniu wyjścia na scenę, zabrał mi z wagi około 4kg (tyle było w jelitach) i 10cm w talii. Jak dużą różnice na scenie robi o 10cm mniejsza talia możecie sobie tylko wyobrazić. Talia jako środkowy punkt naszej sylwetki, będąc wąska tworzy iluzje wielkości wszystkiego co jest wokół. Czyli im węższa tym szersza wydaje się nasza obręcz barkowa i tym większe wydają się uda. Im większe uda, tym mniejszy benek, a nie sory, benek jest mały od sterydów, co ja pierdole. ;)

  *Czopki z reguły zarzucałem już na backstage’u, tak dla pewności żeby mój vacuum pose był jak najlepszy.

  #silownia
  #mikrokoksy
  #dieta
  #sterydy
  #mirkokoksy #nsfw
  pokaż całość

  źródło: AF9579CF-81D8-4493-BD8F-27090786C736.jpeg 18+

 •  

  Zacząłem redukcje: 2300 kcal, 185cm/85kg
  Nie jest to skrajnie mało kalorii a i tak głód ssie mnie niesamowicie. O tyle co uczucie głodu to nie problem bo mam silna wole, to problemem jest to co się ze mna dzieje.
  Mam niekiedy problemy z wysłowieniem się i zebraniem myśli, czuję się osłabiony, mam problemy z koncentracja i boli mnie głowa.
  Czekam na yohimbine to może pomoże ale jak wy sobie na redukcji radzicie? Zwłaszcza że widziałem tu agentów na 1500 kcal dziennie.

  Ps. Nie zrobiłem dużego skoku w dół bo wcześniej było jakieś 2500-2800, chociaż nie pilnowałem diety i nie liczyłem kcal.
  #mikrokoksy #silownia
  pokaż całość

  •  

   @Ushguli: masz podobne parametry do mnie, kcal podbij do 2500 minimum, najlepiej 5 posiłków dziennie i wpisuj w fitatu(czy inną apkę jaką masz) dosłownie wszystko co jesz. Sam zrobiłem ten błąd że liczyłem sobie "na oko" i ch*j, zmarnowałem 2 miesiące. A co do trybu życia to chyba fajnie by było jakbyś dziennie robił po 15k kroków ale tutaj może niech wypowiedzą się lepiej doświadczeni ode mnie

   +: Ushguli
  • więcej komentarzy (6)

 •  

  W jakiej kolejności mogę brać?
  - Piracetam(kupiony na recepte)
  - Omega3(do piracetamu)
  - B-complex
  - ALCAR(lekarz kazał brac z piracetamem)
  - Tyrosine
  - Kreatyne
  - Multiwitamine
  - l teanine
  - Elektrolity
  - witamina D+K2
  (Wszystko z wymienionych już posiadam problemem jest kolejność )

  W tym miesiącu zapisałem się do psychiatry (4 spotkania w miesiącu) . Kazał mi brać piracetam i ALCAR ale gdyby były zbyt słabe wejdzie #ssri . Zapisałem się też na basen ponieważ mam dużą nadwagę ponad 120 kg na 21 lat , 173cm wzrostu.
  O to jak brać kreatynę i resztę suplementów zapytałem psychiatrę który zrobił wielkie oczy i się uśmiechnął ,ale dla niego nawet białko serwatkowe jest niebezpieczne. oczywiście nie zacznę wszystkich tych suplementów brać od razu ale obecnie na basenie jestem w grupie początkujących a do kwietnia chciałbym być w średnio zaawansowanej .

  #mikrokoksy #nootropy #nootropy #noopept #piracetam #narkotykizawszespoko #przegryw #depresja #psychiatria
  pokaż całość

 •  

  Czy wy też zawsze od razu po wejściu do domu zmieniacie spodnie na dresy, albo po prostu ściągacie i chodzicie w samych majtach?
  #gownowpis

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika xeedis

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)