Wpis z mikrobloga

Mirki pytam serio. Widział ktoś z was kiedyś na żywo na własne oczy ducha, bądź ponurego zniwiarza?

Bo mnie się zdarzyło tego drugiego bardzo dawno temu spotkać.

A ducha na oczy nie widziałem i strasznie mnie interesuje jak takowy wygląda.

Lubie #creepy rzeczy. Ogólnie to jakiś dziwny jestem bo nie ruszają mnie #morderstwa #klatwy i reszta tego shitu.

Po prostu jestem ciekaw jak coś takiego może wyglądać.

Eh, moja fascynacja tematem śmierci w dniach takich jak ten tylko się pogłębia....
  • 9
@uchicha666: Pooglądaj stare zdjęcia na których uchwycono zjawę. Pełno takich w necie.

Ja osobiście nie widziałem, ale zauważyłem, że jest pełno ludzi którzy widzieli. Nawet moja matka miała kilka razy styczność z duchami.

Popytaj wśród rodziny, znajomych etc. Na pewno ktoś z nich coś/gdzieś kiedyś widział ;)
@dyktura: no zupełnie jak kumpel freda z Chłopaki nie Płaczą ;)

@Captaii: No właśnie nie mam zaufania do zdjęć z internetu. Bo pełno fotomontaży krąży po internetach.

Ciężko o ile w ogóle da się znaleźć jakieś prawdziwe zdjęcie ducha.

Z tego co patrzyłem sam i czytałem na różnych forach typu zjawiskaparanirmalne itp.

Dlatego zapytałem mirków.

A nóż ktoś miał bliskie spotkanie pierwszego stopnia ;)
@uchicha666: Jeśli interesują Cię takie rzeczy, to zapraszam na paranormalne.pl, bardzo ciekawe forum. Ducha nie widziałem, zdażyło mi się zobaczyć coś jak szybko przelatujące cienie. Nie wiem co to było, ale raczej nie złudzenie.