Wpis z mikrobloga

@internetowyjanusz: Znów po dupie dostaną szarzy obywatele, którzy mają niewielką wiedzę na ten temat, narzędzi stosowanych przez agentów i ekspertów (nawet pasjonatów) do ochrony tożsamości w sieci nie da się wyeliminować. To nie jest rozwiązanie problemu, tylko skomplikowanie życia obywatelom i dodatkowe zasoby, sprzęt, ludzie, pieniądze który zostaną zmarnowane.
@Jarv1s: Co zrobisz Bożenko? Nic nie zrobisz. Więcej mogli wspierać (FORMALNEGO - odsyłam do doktryny we wpisie) wroga dla Polski i Europy w postaci Rosji, organizować przez internet antypolskie manifestacje na ich rzecz, itd. (odsyłam m.in. do xportal i falangi). Bardzo duży nacisk na to mieli proputinowskie trolle, a w następstwie i pożyteczni, którzy koordynowali działania już na polskim gruncie.

Jeszcze nie wiemy co tam się kryje, ale czy cena tykania
@internetowyjanusz: Jak ja czytam takie brednie jako "brak jednolitych zabezpieczeń" to mi się #!$%@? nóż w kieszeni otwiera. Przecież niejednolitość i heterogeniczność zabezpieczeń tylko poprawia bezpieczeństwo! Jakim trzeba być debilem żeby głosić inne poglądy.