Wpis z mikrobloga

Witajcie bojówkarze... Mam pomidorowe pytanie, bo dopiero niedawno doznałem oświecenia, że warto kupić tego stronk czułga. I pytanie... Jakich pocisków używacie w trollu? Pytam, bo walę HEheszkami i w sumie poza dwoma epickimi strzałami to ogólnie słabo losuje. Patrzyłem trochę po filmikach i dużo walić ze zwykłych... Помогите!

#bojowkakv2 #wot
  • 11
@sonars: staraj się #!$%@?ć z boku. Fajnie wchodzi za 900 w jamnika.

Jak mi wyjedzie frontalnie jakiś top tank z grubymi skarpetami, to walę z premedytacją w dziąsło. Nawet jak zginę, to jest duża szansa, że gość niewiele już zrobi z #!$%@? działem.

Zbysheq namawiał mnie ostatnio bym woził kilka geldów - sprawdzałem taką konfigurację, ale jednak lepiej mi się jeździ z załadowanymi śmieszkami po dach. Kilka razy zapomniałem na początku
@morq: @jos prosze was, nie wiedzieliscie tego? xD

@sonars ja woze kilka premium AP, bo na niektore czolgi (Tiger I, TOG, IS i jeszcze kilka) sa wg mnie lepsze. Z HE tych czolgow w zyciu nie przebijesz, a z AP tak, wtedy AP zada 700, a HE by zadalo ze 300. Ale do takich eksperymentow trzeba miec doswiadczenie z KV-2, bo rykoszet i 20s przeladowania boli bardziej niz zadanie tylko 300dmg.