Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się, że ta gra będzie aż tak urywać dupę, gratzy dla polskiego studia, i to zasłużone. Do tego bardzo dobry odbiór gry za granicą (a jakie recenzje na steamie! Negatywnych praktycznie brak) i już mamy kolejną udaną grę z naszego kraju :D Doczepiłbym się jedynie do muzyki, można by dać jakąś fajniejszą (patrz - trailery) i paru rzeczy. Chętnie bym zobaczył port na urządzenia przenośne bo gra jest stworzona do tego by na nich w nią grać. No i fajne byłyby jakieś DLC w przyszłości tudzież większe update'y, bo jednak gra się po jakimś czasie nie ma co ukrywać znudzi. A, no i te feelsy - rzadko kiedy ostatnio spotkałem grę wywołującą we mnie takie emocje, szczególnie jak mi ludek umarł :/ Mogę śmiało dać 9/10.

#thiswarofmine
  • 4
@Makku11: Co do muzyki jak zrobisz gitarę, to pare osób potrafi coś zagrać zmieniając na ten czas muzykę. O gitarnikach to pewny jestem że są nimi Pavlo i Zlata (ta od pocieszania w każdym razie), ale może ktoś jeszcze. Każdy ma swój osobny temat który odgrywa, a jak ktoś nie umie to bezładnie szarpie struny.
@sivy83: Ich akcje poszybowały w górę jak cholera, aż żałuję że się nie pobawiłem w janusza giełdy :D W weekend bodajże zwróciły im się koszta stworzenia gry, to teraz leci czysty zysk. Co najfajniejsze - z tego co mi się wydaje boom na grę nastąpił nawet większy po tych pierwszych recenzjach, a więc i sobie jeszcze zarooobią.