Wpis z mikrobloga

Kiedy rok temu dodawałem ten wpis, to najzwyczajniej w świecie szukałem pocieszenia u Mirków, no i przede wszystkim zupełnie nie byłem świadomy swojej choroby. #przegryw Rok później stwierdzam, że chociaż choroba często dawała o sobie znać, to konkretnie żaden rzut mnie nie jebnął - może dlatego, że testuję nowy lek, w dodatku zupełnie za darmo!!!!1! #cebuladeals

Od pół roku pracuję w lokalnej fundacji pomagającej osobom niepełnosprawnym* i sprawia mi to mimo wielu przeciwności #!$%@?ą przyjemność. Pracuję za najniższą krajową, która nie zaspokaja mojego uzależnienia od cebuli, ale to całkowicie moja wina, bo w końcu mogłem zostać wiadomo kim i zarabiać 15k na miesiąc.

Mimo, że rzadko udzielam się na Mirko, to mam nadzieję, że za rok o tej porze będę rozdawał gruby hajs za plusy, dodam zdjęcie nagiego i śpiącego w mym łóżku 10/10 #rozowypasek, będę miał te 15k na miesiąc i już tak na serio - otworzę fajną stronkę ze śmiesznymi obrazkami Wykop.pl i zobaczę na głównej znalezisko z płomieniem o tym, że "NFZ wprowadza skuteczne lekarstwo na stwardnienie rozsiane".

#26

*Przyznam szczerze, że choć absolutnie mi nie wypada, to uwielbiam memy, suchary i wszystko inne co w oczywiście odpowiednim dla Mirko tonie wyśmiewa różne grupy ludzi. #wykopobrazapapieza
s.....w - Kiedy rok temu dodawałem ten wpis, to najzwyczajniej w świecie szukałem poc...

źródło: comment_S96NXv5puNx9MG03QHjTZ6mKgEEF15RD.jpg

Pobierz
  • 7