Wpis z mikrobloga

#zakupy #kupnoauta #kupnosamochodu #motoryzacja #bekazrozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #coolstory #truestory

Od pewnego czasu szukam swojego pierwszego samochodu. Po ustaleniu preferencji różowego paska - nie czerwony, nie żółty, 4 drzwi itp (kupujemy razem więc dobrze jak by różowemu też się podobał), rozpocząłem poszukiwania.

Od ponad tygodnia odrzucam czerwone i żółte samochody, które mi się podobają i mają przystepną cenę. Dzisiaj znalazłem całkiem fajną Lagunę, no ale czerwoną więc pewnie różowy będzie kręcił nosem. Mimo wszystko pokazuję, czy sie podoba

- I jak? Może być?


- No ładny, mi się podoba


- Przecież miało nie być czerwonych?! (przyp. juz kilka ładniejszych odrzuciłem przez to)


- Przecież to jest bordo!
Pobierz Grizwold - #zakupy #kupnoauta #kupnosamochodu #motoryzacja #bekazrozowychpaskow #hehe...
źródło: comment_6zW2Hdzs8RFs1C2XKgoGMJev1gtvyARO.jpg
  • 30
@Grizwold: w sumie to zerknij na vectre c, kia sportage, hyundai i30 - wazne zeby bylo malo skomplikowane a dupe wozilo - ja od 3 lat mam vectre a zarzekalem sie ze nigdy opla nie kupie - jedyna awaria przez ktora sie zatrzymalem na drodze to awaria dmuchawy i mi szyba zaparowala :)
@Grizwold: Szukaj po lifcie i benzyny (byle nie wersji z bezpośrednim wtryskiem), a będzie dobrze. :) 1.9 dci (przed lift) miały wadę konstrukcyjną i olej dopiero po dłużej chwili znajdował się tam gdzie powinien... ogólnie unikaj diesla w tym modelu to nie będzie źle. Ta benzyna z bezpośrednim wtryskiem to też nietypowa konstrukcja i do tego droga w zagazowaniu, też olej. :)
@Pio23: nie jak każde auto, bo przedliftowa wersja ma kompletnie #!$%@?ą elektronikę włoskiej produkcji i #!$%@? się jak ruska dziwka. A poza tym super.