Wpis z mikrobloga

#zakupy #kupnoauta #kupnosamochodu #motoryzacja #bekazrozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #coolstory #truestory

Od pewnego czasu szukam swojego pierwszego samochodu. Po ustaleniu preferencji różowego paska - nie czerwony, nie żółty, 4 drzwi itp (kupujemy razem więc dobrze jak by różowemu też się podobał), rozpocząłem poszukiwania.

Od ponad tygodnia odrzucam czerwone i żółte samochody, które mi się podobają i mają przystepną cenę. Dzisiaj znalazłem całkiem fajną Lagunę, no ale czerwoną więc pewnie różowy będzie kręcił nosem. Mimo wszystko pokazuję, czy sie podoba

- I jak? Może być?


- No ładny, mi się podoba


- Przecież miało nie być czerwonych?! (przyp. juz kilka ładniejszych odrzuciłem przez to)


- Przecież to jest bordo!
Grizwold - #zakupy #kupnoauta #kupnosamochodu #motoryzacja #bekazrozowychpaskow #hehe...

źródło: comment_6zW2Hdzs8RFs1C2XKgoGMJev1gtvyARO.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Grizwold: mój brat ma fajną lagunę II po faceliftingu 2005 r. do sprzedania, 1,9 dci solidne i wygodne auto, kolor czarny. Jedynym powodem sprzedaży jest wymiana na coś w stylu espace bo rodzina się powiększyła ciężko trzy foteliki dziecięce upchnąć z tyłu. Kilka ładnych lat w rodzinie była i nigdy lawety nie widziała ani awarii też nie doskwierały. Jak zainteresowany to daj znać :)
  • Odpowiedz
@Shodan56: 90% polskich diesli ma turbine wymienianą od charakterystyki użytkowania. Co do błędów to tak jak w każdym aucie z w elektroniką niestety.
  • Odpowiedz
@Polskiham: @3nriqu3: @budus2: Co Wy, za przeproszeniem, #!$%@?? Laguna II przerażała w czasach premiery, bo to był pierwszy tak "elektroniczny samochód", ale jaka #!$%@? królowa lawet? Królem lawet to jest bezsprzecznie Passat B6 2.0TDI/Audi A4 2.0TDI, potem długo długo nic, potem każdy inny zaniedbany samochód. Te Renówki mają takiego pecha, że są tanie (szybka utrata wartości) i przez to trafiają do osób, które o takim segmencie w ogóle nie
  • Odpowiedz
Te Renówki mają takiego pecha, że są tanie (szybka utrata wartości) i przez to trafiają do osób, które o takim segmencie w ogóle nie powinny myśleć


@piker: tutaj napisaleś sendo sprawy.

A z tym królowa lawet to kompletny mit.
  • Odpowiedz
@piker: ja mówię tylko o wersji sprzed zmiany dostawcy części do elektroniki. Początkowe modele miały te bajery produkcji włoskiej, co nie skończyło się za dobrze, potem zmieniono dostawcę na japońskiego i nie ma do czego się przyczepić już. Nie mówię też o silnikach, bo nie słyszałem żadnych złych opinii z pierwszej ręki.
  • Odpowiedz
@Grizwold: najwiecej teorii o tym, ze laguny sie psuja maja Ci ktorzy nigdy w tym aucie nawet nie siedzieli, nie mowiac juz o posiadaniu. Minelo juz tyle czasu od premiery, a auto dalej wyglada dobrze, a na wiekszosc bolaczek Polacy znalezli juz jakies wyjscia. Wustarczy poczytac na forum:)
  • Odpowiedz
@Grizwold: Kolego jeśli benzynka to warto:D 1.9dCi i 2.2dCi to były niezbyt udane kostrukcje:( często obracały się panewki więc trzeba uważać). Fajna bryła autka i jak dla mnie przetłoczenia na desce rozdzielczej super wyglądają, a do tego lalki miały zawsze super wyposażenie. Sam mam 1.8 16V benzynke+LPG HB z 2001 w wersji Privillege i powiem że auto dobrze się trzyma. Są delikatne problemy (zimne luty na zegarach, błędne wskazania temp zewnętrznej
  • Odpowiedz