Wpis z mikrobloga

@Vinniczek: Nikt tłumu nie naśladuje... a jak facet przerywa te pseudo-koncerty i płacze na scenie jaki świat jest niedobry bo inni odnoszą sukces (przy tym nie umiejąc się wysłowić)... to wybacz, ale on lepszy od tego tłumu an pewno nie jest.

Niech najpierw pozbędzie się kompleksów...

@r3m0: Nie słyszałem żeby feel, lub zakopower płakał na scenie...
  • Odpowiedz
@m4rj4n: Czy będą smęty czy nie, to się okaże na koncercie.

A jeśli tylko ma być zabawa to pownien być zakaz śpiewania smutnych piosenek.
  • Odpowiedz
@Michau89:

Ale z czego robisz problem, przecież już zostanie w domu jest lepszą formą spędzenia sylwestra niż w jakimkolwiek mieście na tych telewizyjnych spędach xD

Ja byłem na chyba dwóch koncertach Maleńczuka na jakimś festiwalu i na żadnym nie było tego o czym piszesz ;)
  • Odpowiedz
@r3m0: @Vinniczek: Na wiejskich dyskotekach też masz tłumy...

Też byłem 2 razy zaciągnięty na jego "koncert" porażka... - na jednym płakał przed że ludzie wolą chodzić na "gówniane koncerty Metalliki" zamiast słuchać "prawdziwej" muzyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD

Przyznam że często jego publika jest dość specyficzna... (żeby nie używać słowa "patologiczna").

Na drugim, tym razem festiwalu publika troszkę go wybuczała... xD ale to byli zupełnie
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Tłum ludzi o niczym nie świadczy... Chciałem subtelnie zasugerować, że tłum ludzi można znaleźć nawet w takim miejscu w Polace, gdzie 99% Polaków nie chciałoby się znaleźć. Czyli argument przedmówcy był nieco pozbawiony sensu. "Wiejska dyskoteka" to była tylko przenośnia (...ale tu pewnie się domyśliłeś)

Czemu akurat dowalasz się do pojedynczego zdania a nie do całej wypowiedzi? o.O

@aryss: O dzięki, przypomniałeś mi kolejną sytuację na Juwenaliach, gdzie rozwalił
  • Odpowiedz
@Michau89:

No a do czego mam się odnosić, ty byłeś i widziałeś to, ja byłem i nie widziałem. Z czym mam tu polemizować? Chodzisz na te sylwestry w rynku że tak Cię dupa boli o czyjeś zdanie o nich? xD
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Istnieje ryzyko że domówka przeniesie się w okolicach godz 24:00 na Rynek aby obejrzeć pokaz sztucznych ogni :/

Chciałem tylko sie dowiedzieć czy ktoś ma zamiar ryzykować wpuszczeniem tego osobnika na scenę po godz 23:30 :/

Co jak co ale nie chciałbym słyszeć w sylwestra jak facet znowu, po raz kolejny płacze na scenie, albo rzuca swoje głupie uwagi do tłumu.

@carisma: Nie powiedziałbym :(
  • Odpowiedz