Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy z #piwowarstwo, #piwnahipsterka i #hopheads!

Jak chcecie wypić ze mną jedno (dwa, lub siedem) premierowe piwo z Olimpu, zapraszam do Białej Małpy w Katowicach w tą sobotę. Nowe piwa poleją się też w kilku innych miejscach, ale tylko w Katowicach będzie #pokazmorde. Na zachętę etykiety na butelki do obu piw w trakcie produkcji.

A jeśli chodzi o najważniejsze, czyli piwo, obydwa robione są z użyciem nowej polskiej odmiany chmielu, Oktawii. Chmiel django/django, daje pięknie owocowo, tropikalnie i lekko żywicznie w aromacie. Goryczka krótka i bardzo przyjemna. Jedno piwo to APA, drugie (z Szałpiw) to sesyjny blond. Wpadajcie to pogadamy.
źródło: comment_g3uSqw7btkFesk2s7wVjXQsllOsL7Fdl.jpg
  • 12
@BrowarOlimp: nie zapomnij wziąć RayBanów i Macbooka Air. A i rurki też obowiązkowo. Witamy w najbardziej hipsterskim miejscu w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i mnie nie będzie, bo wybieram się do Wrocławia na wycieczkę - może w Szynkarni/Kontynuacji napiję się czegoś od Was.
@BrowarOlimp: Rozumiem że browar olimp przetestował chmiel na wskroś i dla tego daje takie jego recenzje, a nie recenzuje przed użyciem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja osobiście poczekam z rok aż opinia o nim okrzepnie i pojawi się z kilkunastu, obiektywnych źródeł. Puki co opinia o tym chmielu od browaru, przed wyjściem piwa wydaje mi się nieco naciągana, ale może przewrażliwiony jestem...