Wpis z mikrobloga

@grucha_: Dzieki wielkie za informacje. Wiesz moze jak wyglada kwestia dostawy i zwrotow? Podobaja mi sie 2 kurtki, a zadnego mango nie mam w promieniu 150km, wiec chcialbym zamowic obie i zostawic sobie ta, ktora lepiej mi przypasuje.
  • Odpowiedz
Wiem, bo już zwracałem. Dostajesz wraz z paczką foliową kopertę na zwroty, wypełniasz dołączony do paczki formularz gdzie zaznaczasz co chcesz zrobić i z którym towarem (zwrot / wymiana / zmiana rozmiaru). Wsadzasz to razem do tej koperty, wcześniej zrywając jeszcze naklejkę adresową z formularza. Idziesz na pocztę i nadajesz paczkę (nie jest z góry opłacona jak w niektórych innych sklepach). Generalnie jest to mega proste, zajmuje 3 minuty a masz na
  • Odpowiedz
@grucha_: Dzieki wielkie za informacje. Wiesz moze jak wyglada kwestia dostawy i zwrotow? Podobaja mi sie 2 kurtki, a zadnego mango nie mam w promieniu 150km, wiec chcialbym zamowic obie i zostawic sobie ta, ktora lepiej mi przypasuje.


@Pacjent:

Artykuły z kolekcji damskiej mogą być zwracane w sklepach Mango Outlet znajdujących się na terenie Polski.


Prosimy pamiętać, że artykuły z kolekcji męskiej, dziecięcej, sportowej oraz bielizna mogą być zwracane wyłacznie
  • Odpowiedz
@grucha_: kurde, mogłem więcej zamówić, ale bałem się lekko, a teraz prawie nic już nie ma.

Często mają promocje takie, czy to tylko ze względu na święta?
  • Odpowiedz