Wpis z mikrobloga

Większość z 11.11 z #aliexpress już przyszła, także robię hurtowe #pokazzakupy

1. Tablet Cube Talk 9x

Chyba jeden z najlepszych tabletów na rynku. Wykonanie bardzo dobre, wyświetlacz jeszcze lepszy, aż jestem zaskoczony. Bateria trzyma dobre 8h na WiFi, ale ładuje się też tyle samo. Ogólnie 10/10, w razie pytań chętnie odpowiem.

zdjęcie zdjęcie 2

2. Zegarek

Mi się podoba, wykonanie również bardzo dobre, wszystkie wskazówki oczywiście działają. Bardzo fajne to "open heart" siedzę i patrzę jak się rusza :D W gratisie dostałem skórzany pasek, ale strasznie tandetny. Dodatkowo urządzonko do zwężania bransolety, dobrze działa, sprawdzałem od razu :D A no i dwie karty gwarancyjne na rok każda, ładne, wyglądają mocno legitnie ale wątpię, żeby gdziekolwiek cokolwiek znaczyły :D

cały komplet zegarek

3. Słuchawki na bluetooth

Wziąłem bo chciałem bezprzewodowe, niedrogie były to się zbyt dużo nie spodziewałem. Poręczne, bo kompaktowe jak się nie używa. Grają jak dla mnie dobrze, wiadomo że nie dla audiofila, ale ja za te pieniądze jestem w stanie zaakceptować i być zadowolonym jeszcze. Wykonanie aż zaskakująco dobre za tę cenę. Na baterii też trzymają dłużej niż deklarowane 7h, nie mierzyłem dokładnie ale na oko 10+.

słuchaweczki złożone i rozłożone

4. Bateryjki z ładowarką

Nie ma co się rozpisywać, kupione do lasera, ale laser już zepsuty ( ͡° ʖ̯ ͡°) Działają.

fotka

5. Laser

Zajebisty był, wiązka światła na dobre parę kilometrów. Zapałkę czasem odpalał, ciemną kartkę po chwili przepalał. Coś się #!$%@?ło jak wspomniałem, nie wiem czy ja, czy samo, ale refund poleciał, także zapłaciłem w sumie 2 dolany za parę godzin zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podejrzewam, że soczewka się spsuła, jak ktoś wie gdzie dorwać nową, to proszę o info, stawiam browar ;)

taki jest, biedny rozkręcony

6. Mr. Tea

Bardzo fajne, polecam. Polubiłem TeaMana od pierwszego rozpakowania, od pierwszego zaparzenia pokochałem. Dobry gadżecik do kubka :D Tylko czasem lipa, bo nie do każdego dobrze pasuje i nie zawsze całe spodnie mu woda pokrywa, ale jak ktoś herbatę z jednej łyżeczki pije, to bez problemu

Najarany herbaciany chińczyk

7. Pasek

Dobry, całkiem legitnie wygląda, literki w odpowiednich proporcjach, bo widziałem, że kiedyś mieli z tym problemy :D

Skóra chyba prawdziwa jak na mój gust, przyszedł parę dni temu, śmierdział mocno dość. Dziś czuć już tylko jak się przystawi nos i powącha. Nic się nie łamie, nie rwie, nie barwi, polecam.

Taki jest

8.Sznurówki

Kupiłem, bo od poprzedniego sezonu się wybieram do sklepu i stwierdziłem, że tak będzie szybciej a może i taniej. Sznurówki jak sznurówki, wszystko ok.

pro sznury

9. Skarpetki

Wziąłem na test. Okazały się dobre, materiał jak należy, naturalny, a na tym mi w sumie najbardziej zależy, bo inaczej stopa się gotuje. Nie wiem jak tam z ich oryginalnością, ale to mnie tam mało grzeje. Dobre skarpetki, para za dwaipół złotego, więc gitara ;)

10. Pokrowiec na tablet

Działa, wygląda jak wygląda, jest ok, wykonanie lepsze niż wygląd. Jak się zostawi podłączoną, to nawet na wyłączonym tablecie jakoś zżera baterię, raz zostawiłem i potem się zdziwiłem na wykładzie, strasznie nudny się okazał :(

Dostałem mniejszy niż chciałem, idzie już drugi, więc jeden odsprzedam ;)

Zdjęcia zapomniałem zrobić, ale nic specjalnego tam nie ma.

Jak na razie tyle, jakby coś kogoś interesowało to pytać. Reszta jeszcze idzie, jak przyjdzie coś ciekawego, to pokażę ;)
  • 18