Wpis z mikrobloga

Odnośnie wczorajszego #rozdajo i #rozdajozadarmo

tl;dr:


Witam ponownie mireczki, dzisiaj miałem wylosować osobę która dostanie zaproszenie na BTGIGS. Niestety w naszej społeczności też są ludzie niemili, którzy donieśli do załogi, że ktoś tu szaleje na wykopie i rozdaje zaproszenia no i załoga skasowała mi zaproszenie i kazała skasować spis, lub oni mi skasują konto, pomimo że jeszcze nikomu nic nie dałem i regulaminu nie złamałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale ok, przeprosiłem, przyjąłem to na klatę nie będę się kłócił.


******************************************

Ale nie mógłbym Was zostawić bez niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady znane-każdy kto zaplusuje ten post do 23:59:59 ma szanse na zdobycie zaproszenia na TL.PL. Jutro wybiorę jednego mireczka który dostanie zaproszenie, po wcześniejszym upewnieniu się że nie jest pijawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest to również prywatny tracker z zamknięta rejestracją, opis poniżej:

Adres: http://torrentleech.pl/


Tematyka: Ogólna (z naciskiem na filmy)


Grupy: WiZARDS, AliBaba Team, TLRG

Cóż więcej, dużo wstawek FL, łatwo utrzymać/nabić ratio, idzie wszystko wyseedować.


Statystyki:

Zarejestrowanych 9,564

Torrentów 17,525

Peers 54,997

Seeders 53,721

Leechers 1,276

Stosunek S/L 4210%

#zadarmo #p2p #torrent #torrenty #tpb
Pobierz P.....r - Odnośnie wczorajszego #rozdajo i #rozdajozadarmo 



tl;dr:



SPOILER
SPOI...
źródło: comment_q6rObW53jyBupwser4JMGuFUl9e2E27I.jpg
  • 11
@ami1410: nawet w shoutboxie ktoś wklejał linka do wpisu na mirko, więc nawet nikt nie musiał donosić. TG to mała społeczność, myślę, że promocja w gorących na wykopie im nie służy - nie bez powodu od kilku lat praktycznie nie rozdają zaproszeń.
@Eoghan: W sumie trudno się nie zgodzić. Pare lat zaproszeń nie ma (na szczęście zaprosiłem parę osób które wspomagają serwis jak były zaproszenia) i bardzo dobrze wszystko prosperuje
@Polska4Ever: TL dla mnie upadło jakiś czas temu, jak wchodzę raz na jakiś czas, żeby coś znaleźć to nigdy nie ma tego czego szukam, ale za to jest 5 nowych wiadomości o super ofertach od Matiego999 czy jak mu tam, a same oferty są o kant dupy...

Z polskich trackerów kiedyś niezłe było PT, ale obecnie mimo małej społeczności chyba PS jest najlepsze. Mają najszybciej wstawki i długo je trzymają na