Wpis z mikrobloga

Kopiuję od aveniner. :) Co Wy na to, by jutro koło 20 spróbować pocisnąć w mafię na #epicmafia ? Dziś jest już troszkę późno, jednak zacząłem już teraz zwoływać ludzi na jutro (na pomniejszych forach i na facebookowej grupie). Wiem, że tak z doskoku trudno zebrać skład, więc tym razem zaczynam zbiórkę już dziś. :)

Zbieramy się tradycyjnie na kanale IRC: http://webchat.quakenet.org/?channels=ktulu

Na czym to polega? Większość z Was zna pewnie kojarzy towarzyską grę w mafię. Tu do czynienia mamy z jej przeglądarkową implementacją. Skrócony poradnik z informacjami o grze można znaleźć TUTAJ

#epicmafia #epicmafiawykop #grajzwykopem

#epicmafia
  • 14
@Adrian00: A stworzyli jakąś internetową platformę do łupania w to? Bo przyznam szczerzę, że też wolę ktulu, ale granie w to na zwykłym ircu wymaga oblatanych graczy. A w rzeczywistości się raczej nie spotkamy. :D
@Adrian00: Tam od paru lat zbierają listę z chętnymi do gry i nigdy nie ma tylu chętnych, by cokolwiek zacząć grać. Czasy się zmieniły, ludzie wolą w lola trzaskać bądź znajdować dziewczyny.
Kurcze, ja jednak dziś odpadam, bo mi się niespodziewanie zajął wieczór. Ale jakby Wam coś wypaliło, to grajcie. :) Ja do sylwestra na pewno znajdę jeszcze czas, więc i tak warto było ludziom o mafii przypomnieć. :)