Wpis z mikrobloga

Siema, mam problem z kupującą na #allegro 15 grudnia wysłałem towar paczką pobraniową (taką wybrała). Do tej pory paczki nie odebrała. Sprawa złoszona na allegro 22.12.2014r. ale oczywiście #allegrocwel daje 30 dni na dogadanie się z kupującym. Już to widzę, wcześniej pisałem maila do niej i nic. Minęło 6 dni też nic. Do tego czasu pewnie paczka wróci. Co mogę zrobić? Dwie dychy wyrzucone w błoto za przedmiot warty 60 zł. Da się jakoś wyegzekwować od niej tą kasę? Chyba zawarliśmy umowę kupna-sprzedaży, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli można- #prawo
  • 13
Hm... A zadzwon do alegrowicza i sie zapytaj o co chodzi. Sa przypadki ze listonosz Awizo nie zostawia ( mialem tak nie raz) , wiec Allegrowicz nie koniecznie wie ze paczka jest na poczcie ( chyba ze dostal Nr. przesylki).
@MrAquA: pisałem maila dwa razy + na pewno dostała powiadomienie od allegro, że założyłem jej spór. Kupiła to wie, że może się spodziewać przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aro84: dokładnie to zapłaciłem 17,50 zł no ale to i tak dużo, patrząc na to, ze próbki perfum ze startera fm + katalogi + kod dystrybutora wyceniłem na 60 zł. Chyba z 5 zł kosztuje pobranie niestety.

@
@Nirnaeth, tak trudno zadzwonic ? Nie kazdy ma dostep do maila caly czas, do tego dochodza awarie sprzetu. Rownie dobrze allegrowicz mogl zapomniec zaplacic abonamentu za neta , a bardzo chce ta paczke od Ciebie .
@MrAquA: dzwoniłem i nic. Ostatecznie wczoraj wieczorem odebrała paczkę i dostałem krótką wiadomość, że gdzieś tam wyjechała() nie można od razu informować?! ( ͡º ͜ʖ͡º)