Wpis z mikrobloga

@reddigg: ja juz kiedys sie wypowiadalem, ze w mojej ocenie mikroblog jest do dyskusji - jesli interesuja mnie jakas osoba i jej znaleziska to ja obserwuje i dodane przez nia linki widze w Obserwowani polecaja.
@reddigg: Parę dni temu byłbym gotów kłócić się z tobą, ale tak patrząc jak to ostatnio przybrało na sile... sam nie wiem. Z jednej strony dobrze bo główna wygląda o wiele lepiej niż wcześniej ale ten spam tutaj mnie troszkę przerasta.

Nie mogłeś najpierw spróbować pogadać z nami, a później lecieć do administracji?
@Deszcz_kotletow: Moje stanowisko jest proste. Mikroblog jest od wpisów, wykopalisko od znalezisk. Z reklamą znalezisk na mikroblogu wypierdaIać i już. Jak to jest, że wchodzę na mikroblog i chcępoczytać wpisy i widzę tylko linki? To się nie godzi
@reddigg: Dość pozytywna zmiana, bo z tego co pamiętam, to sam byłeś prekursorem wrzucania swoich linków na MB. Z tego też powodu przestałem Cię w pewnym momencie obserwować ;)

Z mojej strony wrzucanie każdego swojego znaleziska to z reguły spam, ale już taki przegląd wykopaliska jak robią niektórzy, wybierając ciekawe znaleziska (nie tylko swoje) to już całkiem ciekawa inicjatywa.
@reddigg: Red wszystko fajnie tylko czy a) to jest chyba reklama właśnie teraz ;) ? b) jak pamięciom sięgam to Ty chyba opatentowałeś tą metodę reklamy jako jeden z pierwszych ;) . Co zresztą było uzasadnione mając kilkuset obserwujących ;] . Nie chcę być złośliwy czy doszukiwać się czegoś ale wtedy Ci to nie przeszkadzało tylko teraz gdy mikro jest publiczne i Twoja reklama ginie w morzu innych ;] .
@dstranz: Niestety takie wybieranie najlepszych znalezisk i wrzucanie ich razem na mikroblog spotkało się z małym zainteresowaniem (mało kto zauważył że wszystkie linki w jednym z moich poleceń są rick roll'em), a nawet i z krytyką.
@reddigg - podpisuje sie pod tym co napisal @dstranz - przez spamowanie na MB rowniez przestalem obserwowac kilka osob, w tym Ciebie.

Co do przelacznika to kiedys myslelismy nad czyms takim, zebys w profilu mogl ustawic "pokazuj na MB wpisy z linkami prowadzacymi do wykop.pl" - kto wie, moze to dobry moment, zeby wrocic do tego pomyslu. Oczywiscie domyslnie wylaczone ;-)
@ostr: Szczerze mówiąc zaczęło mnie razić zupełnie inne zjawisko i tylko dlatego teraz o tym napisałem. Jedna osoba poleca a potem druga znajoma za parę/ paręnaście minut podbija na mikroblogu dodając jakiś komentarz. Wtedy wszyscy znowu widzą. I tak godzinami.