Wpis z mikrobloga

Chciałem w swoim starym clio II zrobić odbieradełko telefonu bluetooth z dźwiękiem na głośniki XD Okazuje się nagle, że świat poszedł do przodu i wystarczy zmienić radio - a mam bardzo stare nawet bez kasety o CD nie wspominając - i w tym nowym radiu będzie przycisk do odbierania lub odrzucania rozmów XD Tymczasem okazuje się, że postęp jest jeszcze większy i radiem można sobie sterować z androida, puszczać zawartość telefonu bez #!$%@? kabli i transmiterów XD normalnie #cudanakiju - tak w ogóle to lekko żenadłem z mojego zacofania elektronicznego XD

Przykładowa aukcja: http://allegro.pl/radio-samochodowe-android-ios-iphone-bt-mp3-usb-sd-i4824326157.html

#obrazekdlazwiekszeniaatencji #samochody #motoryzacja #elektronika #caraudio #oswiadczenie
Pobierz pogop - Chciałem w swoim starym clio II zrobić odbieradełko telefonu bluetooth z dźwi...
źródło: comment_8SltvnWWXno98qNOpSeuhMZOy3lekFIC.jpg
  • 19
@jakno: @pogop: To się nazywa Bluetooth A2DP, mam w swoim radiu i polecam, w telefonie mam tylko włączone BT a radio po włączeniu od razu się łączy z nim, słucham sobie muzyki ze spotify w aucie dzięki temu i prowadzę rozmowy. Jakość dźwięku 10/10 no i wygoda 11/10.
@pogop: Ja mam Clarion CZ301E i daje radę. Telefon spinasz przez BT i możesz zapodać muzę z dowolnej aplikacji, do tego działają przyciski sterowania z radia. Przychodzące połączenie wycisza muzę i możesz odebrać. Ot, po prostu telefon staje się częścią systemu audio.
Polecam.