Wpis z mikrobloga

1. PROWADZISZ FIRMĘ
2. ZATRUDNIASZ CORAZ WIĘCEJ OSÓB, ABY ZWIĘKSZYĆ PRODUKCJĘ I ZAPOTRZEBOWANIE RYNKU W PRODUKT
3. PRACOWNICY ZAKŁADAJĄ ZWIĄZEK ZAWODOWY
4. ZAPOTRZEBOWANIE RYKU NA TWÓJ PRODUKT SPADA, NORMALNA REAKCJA -> REDUKCJA PRODUKCJI I PRACOWNIKÓW
5. NIE MOŻESZ ZREDUKOWAĆ PRACOWNIKÓW I TYM SAMYM PRODUKCJI, PONIEWAŻ SPRZECIWIA SIĘ TEMU ZWIĄZEK ZAWODOWY
6. PRODUKCJA JEST NA TYM SAMYM POZIOMIE CO WCZEŚNIEJ, A ZAPOTRZEBOWANIE I CENA SPRZEDAŻY PRODUKTU SPADA
7. MUSISZ DOPŁACAĆ DO PRODUKCJI PRODUKTU -> CENA SPRZEDAŻY ROŚNIE
8. TWOJEGO PRODUKTU NIKT NIE CHE KUPIĆ, BO CENA JEST ZA WYSOKA
9. NIKT NIE KUPUJE PRODUKTU, ALE DALEJ MUSISZ PRODUKOWAĆ I DO NIEGO DOPŁACAĆ
10. TWOJA FIRMA MA 4MLD PLN DŁUGU
11. NIE MA PROFITU

TAK MNIEJ WIĘCEJ DZIAŁA "KOMPANIA WĘGLOWA"
KTO POPIERA GÓRNIKÓW, NIECH SIĘ LEPIEJ ZASTANOWI CO ZAMIERZA POPIERAĆ

#capslockcrew #kopalnie #polska #strajkujo
Pobierz qlimax3 - 1. PROWADZISZ FIRMĘ
2. ZATRUDNIASZ CORAZ WIĘCEJ OSÓB, ABY ZWIĘKSZYĆ PRODUK...
źródło: comment_x8u99xHwM8srXSwDyHAry9pqy1DouqWq.jpg
  • 98
WINA GÓRNIKÓW BO PRACUJĄ A NIE SIEDZĄ W INTERNECIE


@23cmwzwisie: to niech pracują i nie pchają się do zarządów spółki, bo oni wiedzą lepiej po ile ma się sprzedawać węgiel i kto ma być zwalniany, a kto nie i czy to jest dobre dla kopalni. To nie oni mają decydować o tym po ile się sprzedaje, tylko rynek! A jak się nie opłaca to się nie produkuje i zwalnia, a na
? Masz 13 lat? Węgiel wydobyty,opłacony 22 podatkami i wynagrodzeniem całej załogi kopalni, na hałdzie kopalni niech kosztuje nawet 400 zł, Twoi rodzice płacą za tonę 800 zł. Górnicy zli bo Korwin i TVN tak mówią?


@23cmwzwisie: daje ci szansę, proszę przyznaj się, że to troll, a nie wystawisz się na publiczne ośmieszenie, za ##!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja #!$%@?. Ale dlaczego winisz zwykłego górnika? Za co? Za pracę? On tylko #!$%@? kilofem na chleb. To zarząd kradnie, państwo miesza, telewizja wciska wam kit. Czego jest winny zwykły pracownik, #!$%@?, litości.


@Traviu: to jeszcze mało wiesz, jak działa kopalnia. Nie czerp wiedzy tylko z telewizji i nie zapomnij kupić najdroższy węgiel.

Następny ##!$%@?
Ale na szczęście to tylko 2 osoby na ponad 500, więc jest całkiem ok. ;)
@qlimax3: no właśnie nie czerpię. ;)

Wytłumacz mi w takim razie jak działa kopalnia.
Przeszkadza ci, że mamy w Polsce armię urzędników? Że karmisz pareset gęb w sejmie? To czemu nie widzisz winy zarządu, tych "na górze" ponad górnikami? Przecież to oni kradną, to w dużej mierze przez nich "nie ma pieniędzy". Wiesz ile zarabia zarząd, wszyscy z biur z kopalń i ilu tych ludzi tam w ogóle jest? Wydaje mi
lamusów

TV albo jakiś Korwin powie

WINA GÓRNIKÓW BO PRACUJĄ A NIE SIEDZĄ W INTERNECIE!!!!!!. Korwin ma racje!!!

Masz 13 lat?

Twoi rodzice

Górnicy zli bo Korwin i TVN tak mówią?

No to co Twoja gimnazjalna logika powie?

Twoi rodzice są oszukiwani


@23cmwzwisie: ładne kombo i ataki ad personam, na wiek, rodziców itp.

Jeszcze powiedź, że jestem rudy albo czarny i wtedy będziesz tak dowartościowany, że górnicy wygrają i będą dalej