Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę, Mirki, reklamy weszły dla mnie na nowy poziom żenady!
Jadę sobie właśnie z rodzicami autkiem, w tle gra radiowa Jedynka, bo pogoda nieprzyjemna i średnio co chce odbierać. Skończyła się audycja, po niej wchodzi blok reklamowy. A tam oczywiście "super specyfik na nietrzymanie moczu, kup to szybko!" i nie byłabym zbyt zdziwiona, bo takie reklamy są już prawie na porządku dziennym, gdyby nie to, że radosny głosik pani lektor dodaje na końcu "promocja, kup już dziś nas specyfik na nietrzymanie moczu, a gratis dostaniesz od nas KULKI DO ĆWICZEŃ MIĘŚNI KEGLA jako praktyczny i wygodny sposób na regularne ćwiczenia".
No #!$%@?. Czy tylko mnie to przeszkadza, czy serio te reklamy są już poniżej krytyki?! Ja nie jestem jakaś pruderyjna czy coś, ale nie mam ochoty słuchać o takich promocjach z rana...

// #reklamy #gorzkiezale #buldupy #problemypierwszegoswiata
  • 15
@t3m4: Nie mam telewizora i rzadko słucham radia, więc mnie troche omijały te reklamy, więcej czytałam o tym na wykopie, niż faktycznie miałam z tym styczność. Chyba nawet nie zdawałam sobie sprawy ze skali tego zjawiska, bo ta reklama, o której piszę "leciała" już dwukrotnie i gdyby jeszcze dodali do tego infekcje pochwy, to chyba wyrzuciłabym samochodowe radio przez okno.
@pauleene: Kiedyś napisałem o reklamie na hemoroidy, która mnie zazenowala. Od tamtej pory zrobiłem przerwę od radia.
Po miesiącu wróciłem i uraczyli mnie taką właśnie reklamą kulek.
Teraz jest ekskluzywna usługa kremacji z podglądem pierwszych chwil palenia bliskich.
@pauleene: @enjoi: ja w aucie słuchałem tych popularnych, potem radio pin, które zmienili na muzo fm. Na oinie reklamy były bardziej biznesowe, a na muzo to chyba w ogóle nie ma (a przynajmniej nie ma specyfików).
W każdym razie dzisiaj jechałem z żoną i włączyła rmf czy tam zet. Minęła minuta i zaraz reklama specyfiku...