Wpis z mikrobloga

Dobra Miraski, dziwna sprawa jest. Siedzę sobie na moim laptopie, chciałam chwilkę popykać w coś, więc podłączam słuchawki. I słyszę jakiegoś gościa. Mam WSZYSTKO wyłączone, żadnego programu, internetu, NIC. Ledwo go słychać w słuchawkach, jakby prowadził z kimś rozmowę, ale słyszę tylko jego odpowiedzi. Mówi po polsku, ale cicho. Chciałam to nagrać, ale jest za cicho i nie chce wychwycić jego głosu ze słuchawek. Coś gada o jakimś Tygrysie, o koleżance z Warszawy (której mąż pracuje w korporacji, a ona szuka pracy) z którą studiował i tak ciągle coś gada. Aktualnie o drucie. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Nawet nie wiem jak tagować.

#dziwnahistoria #komputery #niewiemjaktootagowac
  • 15
@sweet_sensations: Moje stare głośniki logitecha czasami ściągały CB radio oraz czeskie radio i to nawet bardzo dobrze można było odbierać. Najgorzej jak w nocy zapomniałem ich wyłączyć, a tam pepiki prowadzą ostry dialog. Czasem musiałem wstać z łóżka i wyłączyć, bo przez śmiech nie mogłem zasnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja miałem historie, że jechałem samochodem za makro transportem to w radiu słyszałem jak gadali przez radio, z tego powodu, że mam chinski transmiter fm do telefonu ustawiony na 88,7 i tak dość czesto mam takie coś podczas gdy jest wysoka wilgotność powietrza to tak sie dzieje
@oli1989: @zgodny: Ale jednak to trochę inaczej jak sobie siedzisz w najlepsze i nagle z laptopa i słuchawek zaczyna Ci jakiś gość opowiadać pierdoły (wiem już, że ma syna Wojtka :D, jeszcze trochę i uda mi się go namierzyć!) i zamiast robić coś pożytecznego to siedzę i słucham jego zwierzeń:P