Wpis z mikrobloga

Dzwoni kurier, odbieram i słyszę:

Paaanie, gdzie wy macie ten dział marketingu w Solgazie, bo paczkę mam dla was

Trochę się zdziwiłem, ale odpowiadam:

To nie taka duża firma, jestem tu jeden więc mogę zejść otworzyć drzwi. Podjechał Pan już?

...

Po chwili wnoszę paczkę do biura i już na liście przewozowym widzę, że to sprawka tego @bimbadil. Dziękujemy! :)

Wśród komentujących rozlosujemy kilka z tych gadżetów i wyślemy wraz z solgazowym upominkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#rozdajo #darylosu #solgaz #itmedia #prezent
Pobierz SOLGAZ - Dzwoni kurier, odbieram i słyszę:
 Paaanie, gdzie wy macie ten dział marketi...
źródło: comment_s0rpshXY6RuiDVbDoehOplfEtjqtjLpW.jpg
  • 370
@bimbadil he he he... miałem kiedyś problem u Klienta z kartą graficzną (musiałem zainstalować mój pakiet) i chciałem jak w cywilizowanym świecie znaleźć rozwiązanie problemu dzwoniąc sobie. Przecież znam po angielskiemu, nawet prawie że fluent, a skończyło się na tym,że czwórka Hindusów nie potrafiła zrozumieć mojego adresu email nawet jak dyktowałem go litera po literze używając imion albo rzeczowników ("i" as in India itp). TO nie support, to dramat. To mam pytanie
@bimbadil ludzie o tym nie wiedzą (ja wiem). Mam już raka od czytania w specjalistycznych grupach typu "polscy najlepsi graficy albo fotografowie" na fejsie odpowiedzi na pytanie "gdzie kupić CS6, bo znalazłem na allegrze a Adobe już przecież nie sprzedaje i czy mnie okradno". Odpowiedzi to kwiatki w stylu "Adobe przestało SPRZEDAWAĆ pakiet CS6 od ponad pół roku i nie kupisz nigdzie legalnie pakietu cs6" :)