Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z #wroclaw ma trochę czasu 9-13 lutego i chciałby się nauczyć czegoś ciekawego z zakresu programowania webaplikacji to zapraszam chętnych do zgłaszania się do Szkoły Programowania RST - niepowtarzalna okazja dla osób pragnących związać swoją przyszłość/podszkolić się z IT aby poznać bardzo praktyczną wiedzę. Zachęcam tym bardziej, że jestem jednym z wykładowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej tutaj: http://rst.com.pl/devschool/
#php #szkolenia #webdev #mirkoreklama
vegat - Jeśli ktoś z #wrocław ma trochę czasu 9-13 lutego i chciałby się nauczyć czeg...

źródło: comment_a7SB1i8T00k4pqWTdR443JSshXVZtnSz.jpg

Pobierz
  • 28
@Duolingo: To tylko 4 dni, wpadnij do Wrocławia, noclegi tanie można wyhaczyć, w razie co zawsze możesz liczyć, że Ci jakoś resztę dnia wartościowymi atrakcjami zapełnię :) polecę co pozwiedzać, gdzie wpaść etc :)
@mikrolongin: Na pierwsze 4 dni to kryteria nie są wysokie, najważniejsze to ciekawie o sobie napisać i wykazać chęć nauki. Po 4 dniach wybieramy najlepszych, którzy dostaną się na staż na dobrych warunkach i będa mogli kontynuować naukę.
@vegat: Dzieki za odpowiedz. Jestem jeszcze studentem (wiec ewentualny pelny etat odpada, jakis niepelny to spoko) i to kierunku kompletnie niezwiazanego z branza IT (ale politechnika, a nie turystyka i rekreacja), ale cos tam programowania ogarniam. Jest sens sie zglaszac czy szanse niskie?
@mikrolongin: Na tego typu rzeczy moim zdaniem zawsze jest - to są tylko 4 dni, aczkolwiek intensywne. Na pewno czegoś się nauczysz (w tym paru rzeczy przydatnych nie tylko w IT jak np. metodyki pracy czy kontrola wersji), po drugie przekonasz się czy ta branża IT w ogóle Ci odpowiada. Będzie szansa pogadać z ludźmi, którzy w IT już trochę pracują i mogą coś podpowiedzieć.

Tak jak już pisałem - na
@ahaw: Dowiem się jutro w firmie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią :) Przypuszczam, że mniejwięcej standardowe godziny, pewnie 9-17 lub coś koło tego.
@vegat:

Masz niewielkie doświadczenie w programowaniu PHP i wielkie chęci rozwoju?


Co oznacza niewielkie doświadczenie? Chodzi o samo programowanie w PHP/webdev czy skillsy z innych języków również się nadadzą?

Możesz coś więcej powiedzieć w jakich godzinach i jak długo te wykłady będą trwały? Konkretniej niż "popołudnia".
@vegat: będzie już u mnie po sesji, więc wpadnę na pewno! Swoją przyszłość wiążę z programowaniem, ale raczej nie webem - teraz uczę się Javy i czy jest sens się angażować w Wasz projekt? Z technologiami webowymi miałem już sporo do czynienia - mam tu na myśli i podstawy jak bdb znajomość HTML, CSS, ale i grzebałem czasami coś w PHP i jQuery, MySQL.

Tak czy inaczej wpadnę, bo na pewno