Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wszystkich Mirków interesujących się #windowsphone i #windows . Już za niecałe pół godziny rozpocznie się konferencja, na której prawdopodobnie zostanie zaprezentowany nowy build Windowsa 10 dla PC oraz Windows 10 dla smartphone'ów i tabletów. Z racji tego, że pewnie nie wszyscy mają możliwość obejrzenia videobroadcastu konferencji z różnych powodów, postanowiłem wykonać amatorską relację tekstową na wzór relacji z live myapple.

Relacja dostępna będzie pod tym linkiem: LIVE

Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie bezproblemowo i bez przycięć. Jeżeli jednak wystąpiłyby jakiekolwiek kłopoty techniczne, z góry przepraszam. Będę bawił się w takie relacjowanie pierwszy raz. Jeżeli nie uda mi się czegoś wyłapać po angielsku lub zrobiłbym błąd, prosiłbym o poprawienie.
Jeżeli uważasz to za reklamę mojego gównobloga, nie wahaj się mnie zczarnolistować ;)

#bojowkawindowsphone #konferencja #live #microsoft #reklama
  • 6
Ech, niestety Netia częściowo zabiła moją inicjatywę. Na pół godziny przed końcem zawiesił się livestream. Na szczęście zostało tylko kilka nowości dotyczących XBoxa One. Windows 10 dla PC i smartfonów został już zaprezentowany i skomentowany, dlatego zainteresowanych i tak zapraszam :)