Wpis z mikrobloga

@footix: Real jakoś miał kilka ciekawych sytuacji, ale ciężko z wykończeniem (de Gea świetnie bronił). Podobnie ManU. W sumie to na miliard rzutów rożnych Real jak zwykle nie wykorzystał żadnego... Widywałem lepsze mecze w ich wykonaniu, jestem trochę zawiedziony wynikiem. Liczyłem na 2:1 dla RM.
@footix: Borussia grała słabo jak na siebie, ale to ona raczej atakowała i miała inicjatywę, Szachtar też słabo jak na siebie. Lewy strzelił, ale mógł strzelić dwie. Piszczek miał kilka dynamicznych akcji, ale ponieważ BVB atakowało tylko prawą szybko Ukraińcy (a w zasadzie Brazylijczycy) rzucili na tę stronę swoje siły obronne. Kuba dużo strzelał w pierwszej połowie, ale głównie w bramkarza. Ale bramy padały, więc nie było źle. 7/10, ale słabe
@footix: spodziewałem się więcej po MU-Real, ale myślę, że w rewanżu będzie ciekawie i padnie sporo goli. Tutaj była bomba która nie wybuchła i tyle. BVB też podobno średniawka tylko więcej goli i kiks Lewego. Ogólnie spodziewałem się czegoś lepszego, bo szczerze mówiąc, niektóre mecze z ostatniej PL i PD były ciekawsze niż te ostatnie mecze LM.
@vechi: Standard i utrapienie fazy pucharowej LM (a MŚ i ME to już w ogóle). W fazie pucharowej nie można grać na pełen gwizdek jeżeli nie ma się noża na gardle. W lidze? hulaj dusza, piekła niemal nie ma ;) Mam podobne wrażenia jak Ty po meczu United Real.
@footix: Mimo wszystko chyba mecz Realu lepszy. Niby mniej bramek, ale te bramki na Ukrainie to w większości babole, które paść nie powinny. Kwestia przypadku, wszyscy tak kiksowali, że wychodziły z tego bramki. A bramka Srny to już w ogolę... Wolny w środek bramki
@parachutes: Powinien Hazard, bo długo odpoczywał, Oscar, bo gra w pucharach, ale on lubi na przykład wystawić Matę w meczach z dupy. Nie wiem, nic nie wiem, tyle możliwości. Nawet nie mam koncepcji kto na bramkę