Wpis z mikrobloga

@tom8823: @Marcinowy: @Voko: @krzywy_banan: Co powiecie o tych stronach z 97>? Fajne czasy wtedy były. Każdy kto miał internet zakładał swoją stronę domową ;). Ogólnie powiedzcie kiedy założyli wam internet? Mi chyba w 2000 Tata kupił pierwszy modem 56k. Potem jakaś osiedlówka. Następnie Neostrada najpierw 1024, potem 2 Mb, potem 6 Mb, potem 20 Mb i niedawno założyli mi VDSL 40 a po pół roku 80 Mb. Niesamowite jak szybko się to toczy na przód.
  • 3
@Acesello: Ja komputer dostałem późno. Rodzice myśleli, że to niepotrzebne. Oczywiście standardowo miał być "tylko do nauki, tylko może czasem jakaś gierka". Komputer miałem mieć kupiony w 99r. ale ojciec się nasłuchał o pluskwie milenijnej i postanowił, że kupi na początku 2000r. I tak było. Dostałem jakoś w styczniu. Jeszcze pamiętam Celeron 433, Nvidia Vanta 16MB, dysk 4GB, 32MB ram. Szał. Internet też na początku tylko modem ppp ppp. Potem w
@Acesello: fajnie powspominać :)
Internet założyli mi w 2004 lub 03 heh...
Co tydzień coś się psuło i nie działało.
Faceta od ich internetu (nie pamiętam czy to była neostrada czy jakiś lokalny) był coraz bardziej #!$%@? xD powiedział że jesteśmy w dziurze zasięgowej...#!$%@? drzewa ;p
W sumie mało w tedy korzystałem z internetu.