Wpis z mikrobloga

Można jeszcze w jakiś sposób zakupić akcje InPay?


@Tomciox: spóźniłeś się ale nic straconego, zapytaj ile procent akcji przypada inwestorom.

news ok ale co taki cdp.pl do tego: Facebook, Spotify and Ryanair could accept bitcoin from today following BitPay deal

BitPay's partnership with Adyen opens up more than 3,500 merchants around the world to the possibility of easily integrating bitcoin payments
Pobierz p.....4 - > Można jeszcze w jakiś sposób zakupić akcje InPay?

@Tomciox: spóźniłeś ...
źródło: comment_AblrjwPHWa0fgEf6HQq0pMykWouMC5Au.jpg
sprzedawaliśmy 5% akcji. Ile Twoim zdaniem powinniśmy byli sprzedać?


@InPay: nie wiem, 5% a kto ma tą resztę 95% ? jesteś jednym z pionierów Bitcoin w Polsce, znasz realia krypto napewno lepiej niż ja, mogłeś zrobić tak jak najlepsi na świecie a zrobiłeś to w starym dobrym PRL-owskim stylu.
@pawlo74: Nikt nikogo do niczego nie zmuszł, wszystkie karty były na stole. Każdy odpowiada sam za siebie (i za swoje bitcoiny) Nie rozumiem jak mozna bić piane o takie rzeczy. Kupienie tych akcji to mógł być znakomity pomysł, albo mógł nie być. Czas pokaże.
Nie rozumiem jak mozna bić piane i szanse większe o takie rzeczy.


@McGravier: jedyny taki projekt w Polsce bardzo duże szanse na sukces ale nie zrobiony tak jak inne projekty w krypto świecie. Przestań dostaniesz ochłapy i tyle. Zrobiony by był bardziej fair to i wsparcie społeczności by miał i większe szanse na sukces. 5% bardzo hojnie i zero przejrzystości. To w końcu Bitcoin starter czy kompletna prywata. Jedyny polski startup,
@pawlo74: Zebrali pełne 200tys. To znaczy że dobrze wycenili swoją wartość. Każdy startup chce się zawsze sprzedać jak najdrożej i nie można mieć do nich za to pretensji. To tak jakbyś narzekał, że ludzie którzy kupili setki BTC za pare skarpetek w 2010r są nieuczciwi/nieprzejrzyści i w ogóle nie fair.
@McGravier: w sumie co ja tam mam za problem, zrobili jak chcieli, ich pomysł ich biznes. Jakieś głupie patriotyczne sentymenty, że chciałoby się o Polsce też usłyszeć, że też istnieje i tu była wielka szansa. Ale co tam do wyboru tyle świetnych projektów na całym świecie.
@InPay: rozwijam. Użyję nomentklatury krypto świata. Ty jako dev masz 95% powiedzmy IPO/ITO/Token wherever reszta ma "aż" 5% (kto by w taką krypto inwestycję wszedł ?). Mam jakieś akcje ale wycenione przez kogo ? Wrzuciłbyś na krypto giełdy rynek by je odpowiednio wycenił. Mam jakieś akcje chce szybko sprzedać, szybko znaczy teraz, błyskawicznie, nie bardzo. Kto ile ma udziałów powinno być widoczne w blockchain. Mogło by być tak jak wiele innych