Wpis z mikrobloga

@cierpkiezale: nie jest na kup teraz, aukcja ale bez zainteresowania. To szkiełko jest warte ok 1100 i za tyle może pójść. Jak uważasz, że za 1500 znajdziesz kupca, cóż, powodznia :) Na 99% będziesz musiał zejść z ceny, osłona nie jest aż tak przekonująca do kupna.
@l3oooo: podajesz jak argument w dyskusji o cenie aukcję, która trwa? buahaha... soczysty śmiech prosto w twarz. Ufff dobrze, że nie podałeś mi tu aukcji, która się zaczyna od 1zł więc nie jest jeszcze tak źle z tobą.

Aukcja bez zainteresowania. Aha. Dziecko z przedszkola wie, że zainteresowanie to jest 3min przed końcem wieć takie durnoty to równemu sobie sprzedawaj.

Swoje sprzedaje eksperymentalnie, jak pójdzie za tyle za ile chce to
@cierpkiezale: Dzieco z przedszkola wie, że sprzętu foto nie kupuje się w ciemno przez Internet, więc raczej będą się umawiać z gościem na telefon a nie licytować. Ale co tam wiem.

Mówię, powodzenia, ale nie sprzedasz za tyle. Wstrzymaj się z soczystym śmiechem prosto w twarz dopóki go nie opchniesz za te swoje wymarzone półtorej klocka.
@l3oooo: za ile sprzedam za tyle sprzedam, ale JAK JUŻ PISAŁEM podawanie argumentu jako nieskończonej aukcji to idiotyzm.

Od 10lat każdy foto sprzęt kupowałem z neta bez macania. Zawsze. Ale co ty tam wiesz.