Wpis z mikrobloga

Redaktor:

Czyli akceptuje pan swoją rolę na Wykopie. Wie pan, że nazywa się pana “królem Mirko”, czyli mikrobloga?


Lech Wałęsa:

Wiem. Ale panie, ja jestem starej daty, ja się żadnych komentarzy nie boję. Staję w szranki, puszczam różne zdjęcia, czy z choroby czy z czegoś, i nie patrzę, czy to się komuś podoba czy nie. Ja wiem, jaka jest specyfika tego miejsca. To jest niższy grunt społeczny. Ale to nie znaczy, żeby się tym nie zajmować, wywyższać. Chorzy potrzebują lekarstwa. Mógłbym w mądrzejszych kręgach się obracać, ale ja wszystkich kocham i chcę tam działać.


Mirki z niższego gruntu społecznego! Docencie, że prezydent Was kocha!

Link do całego artykułu: http://natemat.pl/132467,lech-walesa-krolem-mikrobloga-na-wykopie-tylko-pokazuje-ze-zyje-a-uzytkownicy-to-nizszy-grunt-spoleczny
#lechwalesacontent #cojapacze #shitwykopsays
  • 13
@Sarpens: Lechu się uzależnił od atencji, tu dowód:

"Ludzie z mojego otoczenia mnie zniechęcają, mówią “usuń konto”, nawet niektórzy proponują się zawodowo zająć moim działaniem tam. Ja nie chcę."

Wykorzystajmy jego obecność tutaj, wypytujmy go o wszystko skoro sam z siebie pisze o sprawach prywatnych.
@Sarpens: Ja teraz pytam na poważnie - czy ktoś wie, czy te teksty pisze osobiście Lech Wałęsa, czy jakiś jego upośledzony pracownik? Przecież wypowiadając się w telewizji, potrafił jakoś poprawne zdanie złożyć..