Wpis z mikrobloga

No hej Mirki, jest taka sprawa, wiem, ze zaraz ( jeżeli oczywiście ktokolwiek to odczyta ) polecą komentarze, że atencyjny, że stulejacontent, ze pies i ogólnie cwel ale.. Jest taka sprawa, pewna strona z tatuażami udostępniła na facebooku akcje walentynkowa, dla kogoś kto zbierze najwięcej lajków pod komentarzem dostanie w nagrodę darmowy tatuaż o wartości 500zł - czyli typowe shit wydarzenie i kopalnia atencji na lajki - ALE! z dobrego źródła wiem, że to już nie pierwszy raz taka promka i na prawdę ludzie wygrywali darmowe tatuaże...

I tu zaczyna się cała akcja, mój były rozowypasek aktualnie zajmuje drugie miejsce, a koniec akcji jest 13 lutego, brakuje jej na chwilę obecną z 80 hehe lajków. Akcja jest szczytna bo to nie tatuaż dla niej lub jej nowego (stulejacontent) niebieskiegopaska ale dla przyjaciółki ( wygrywa osoba która chce dla hurr durr chłopaka na hurr durr walentynki )

Nie wiem w sumie dlaczego to robię, nic z tego nie będę miał, nawet bym nie chciał, po prostu jakoś tak stwierdziłem, że mogę spróbować pomoc, to spróbuje i nie, nie jestem atencyjną stuleją bo myśle, ze znów hehe porucham. Czasem można okazać jakieś ludzkie odruchy chyba co?

A więc, Mirki, pomożecie ? ( zapewne nie, bo wiekszosc napisze, że usuń konto, albo, że stulejowy max ) ale gdyby jednak to fajnie by było pomoc!

link do komentarza :

https://www.facebook.com/ArtlineTatuaze/photos/a.165762163445587.32920.140353912653079/896081633746966/?type=1&comment_id=896491677039295&offset=0&total_comments=140


Mirki, pomóżcie!!

@dodaje jeszcze raz bo #!$%@? z linkiem lel

#rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek #pomocy #tatuaze #szczytnycel
  • 12