Wpis z mikrobloga

Znowu zajmujesz się sobą? Syntezatory ważniejsze ode mnie?
Z kim tam tak piszesz? (Jakieś forum dla muzyków)

Do kogo jeździsz na tym motocyklu? Co to za dziwka?

Znowu wydałeś 4 tysiące na części do karabinka? Kiedy gdzieś pojedziemy? (Miesiąc wcześniej byliśmy w wenecji)

Po co ci kolejny komputer? Zostaw to pooglądaj ze mną torebki (dopiero dostała nową za 500pln)

Zajmujesz się tylko sobą.

Po co ci te zabawki? Nie mamy innych wydatków?

Nic w domu nie robisz! Sebek przynajmniej Karynie obiad ugotuje i dziećmi się zajmie (karyna #!$%@? za najniższą krajową a Sebek gra w gry na komputerze ale lepszy bo ty wracasz codziennie o 18 z roboty i nie zajmujesz sie domem tylko siadasz do kompa albo ksiazke czytasz)

Tak wygląda manie pasji i zainteresowań jednoczesnie mając w domu kobiete.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

@ignis84
  • 108
@wykopowa_ona:

-lubią różne sposoby spędzania wolnego czasu (spacery, rower, podróże, pikniki, imprezy, gry wszelkiej maści scrabble, na kompa, na ps, kino, teatr, opera, wystawy itd)
- są otwarci na nowe doznania wszelkiej maści, kulinarne, seksualne, narkotyczne :D, muzyczne...
- nie są zaborczy, ani zazdrośni, ale też sami nie zdradzają...
-interesują się uczuciami swojej kobiety, ale także tym co lubi np co jej sprawi frajdę jako prezent
-potrafią zająć się sobą i
@SUQ-MADIQ: tutaj można zastosować powiedzenie: kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to niczego nie zmieni... moja żona niby popiera moje pasję ale jak się wkręcę i np godzinami siedzę przy produkcji kawałka to potem jest narzekanie, że nic razem nie robimy (w domyśle wspólne oglądanie telewizora);) Także nie przejmuj się stary, z tym chyba trzeba się pogodzić bo to walka z wiatrakami..
@SUQ-MADIQ: bo jak jesteś w związku to niestety Twoje Ja musi troszkę przejść na My. Bo później jest problem... Taka owaka mnie zdradziła, miała ode mnie wszystko. Torebkę za 500 wyjazd do Wenecji dach nad głową itp itd... Ale ktoś taki już nie napisze o swoich zainteresowaniach, o tym ze nie poświęcał czasu, a wykopki staną murem i zlinczuja druga stronę nawet bez sprawdzenia argumentów drugiej strony
@twister2001: Tu chodzi o to, że nieszczęśliwa kobieta szukająca wymarzonego faceta nigdy szczęśliwa nie będzie, bo będzie uzależniać swoje szczęście od niego a potem przelewać swoją gorycz na drugą osobę.

Paradoksem jest to że ktoś kto jest szczęśliwy sam ze sibą będzie i szczęśliwy z kimś. Ale tacy ludzie nie szukają drugiej połówki z listą wymagań potrzebnych im do szczęścia - bo jest im dobrze jak jest.

Co do sfrustrowanej kobiety
@SUQ-MADIQ: Za przeproszeniem ale trafiłeś na jakąś mocno walniętą. Moja żona nie dość że dzieli ze mną pasję, to mnie rozumie i wspiera.
- Uwielbia motocykle, jeździ własnym od 4 sezonów, rozumie moja pasję.
- Kocie muszę kupić nowe części za połowę mojej wypłaty - spoko, damy radę :)
- Kochanie wyjeżdżam na 3 tygodnie do UK w związku z nowym projektem - leć kochanie będę tęsknić.
- Wracam późno (admin
@SUQ-MADIQ: Jak nie jesteś nią zainteresowany to daj sobie spokój z nią gościu. Torebkami i pierdołami jej nie kupisz i nie dasz tego co oczekuje. Wracasz z pracy - okaż czułość, przytul, spędź trochę czasu. Bo mieć babe na "doczepkę" tylko po to by #!$%@?ć na nią trochę kasy jest bez sensu. Nie ma zajęcia, więc ogląda torebki bo zakupy poprawiają humor. Nie dostaje czułości i bliskości tyle ile by potrzebowała