Wpis z mikrobloga

@stonefree: Przymierzam się do kupna fuzza i wpadły mi w oko: FuzzFactory Zwex, Swollen Pickle Dunlop, FuzzFace mocno Hendrixowy:p, Warlus Jupiter, Death By Audio Fuzz War, EarthQuaker Devices Hoof i wiele innych, mogę coś podopisywać jak będziesz miał ochotę. Chyba zdecyduję się na Dunlopa lub FuzzFactory bo sa bardzo uniwersalne, można ukręcić dużo brzmień. Największy wybór będziesz miał na thomannie, polskie sklepy słabo stoją z kostkami.
@pawel6x6: też wszystkie obczajałem na yt, krzemowe są trochę za ostre, więc raczej germanowe, najbardziej mi się na razie podoba JHS Pollinator, MJM London Fuzz i jakiś Earthquaker Devices ale nie ten co wymieniłeś, tylko to wszystko trzeba zamawiać z USA albo z UK, jeszcze ciekawy jest JHS Pedals Bunrunner Dual Fuzz, bo masz po 1 stronie krzemowy fuzz, a po 2 germanowy
@pawel6x6: no tak tylko raz: chciałbym to ograć przed kupnem, albo chociaż żeby ktoś polecił, nie chcę kupować kota w worku, a dwa: VAT i cło, taki fuzz będzie kosztował z 200$ + opłaty to mnie wyjdzie z 1000...
@stonefree: no wiesz, jak ebay odpada to obadaj grupy na fb z gratami i zapytaj czy ktos ma jakies ciekawe fuzzy, np gitarowe graty na sprzedaz tam siedzi duzo profesionalnych gitarmenow i moga miec cos unikalnego niedostepnego w Polsce