Wpis z mikrobloga

Uwaga, próba wywołania gównoburzy nr. 1:

Studia zaoczne są gówno warte, dostaje się gówniany papierek za gówniane studia tylko dlatego, bo się za niego zapłaciło, a i tak taki podludź po zaocznych ma tyle samo wiedzy co jakby kupił ten tytuł naukowy na bazarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
studia dzienne > długo długo nic > gówno > konsole > studia zaoczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pracodawca widząc taki papierek powinien zaprosić taką osobę na rozmowę tylko po to, by ją wyśmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shitstorm #gownoburza #studbaza #studia
  • 19
@Lunder: Studiuje zaocznie, jestem technikiem i pracuje w zawodzie, pracodawca zgodził się opłacać moje studia, bo wie, że inwestycja w człowieka jest najlepszą inwestycją.
@Willy666: Mam już pierwszą pracę od roku i zapewniam Cię, że to nie jest nic na poziomie siedzenia za kasą czy pracy na magazynie. Dobre studia jednak trochę pomogły
Zaoczni to odpad z dziennych


@trochejanusz: No, w końcu ktoś dobrze gada ( ͡° ͜ʖ ͡°), tylko szkoda, że CI co faktycznie pracują w 90% są mało ambitni i ich praca nijak nie pokrywa się z kierunkiem na jakim się uczą przez co doktorant socjologii nie może znaleźć pracy bo w doświadczeniu ma tylko rozkładanie towaru w supermarkecie i zbieranie truskawek w wakacje
@Lunder: Studiujący na moim wydziale raczej pracują w zawodzie, ale w porównaniu do ludzi z dziennych #!$%@? potrafią.
Panuje wśród nich żebractwo o wszystko, prawie inżynierowie nie potrafią nawet samemu projektu zrobić, tylko skopiować od kogoś albo wzorować się na czyjejś pracy inaczej nie wystarują. Zero myślenia.