Wpis z mikrobloga

Hej Ola, ale #!$%@? ;)

Wracam zajechany po pracy, w której buszowałem w Internecie, robiłem milion innych rzeczy, które do relaksu nie należą. Tak więc wracam i okazuje się, że jestem na tyle sprytny, że blokuje reklamy #!$%@?ące na pół ekranu, skaczące, migotające i #!$%@?ące dźwiękami, to już nie mój problem.

Jakbyś Ola miała chwile i przemyślała sytuację, jak to zrobić, żeby reklamy się wyświetlały w mniej nachalny sposób to może i bym #!$%@?ł tego adblocka w #!$%@?! :)

PS. Zawsze możesz kupić pakiet premium na adblocku ;)

Pozdrawiam, użytkownik Internetu!

#heheszki #kwejk
w.....e - Hej Ola, ale #!$%@? ;) 

Wracam zajechany po pracy, w której buszowałem w...

źródło: comment_QssEqUEbHUGVpu4wCIazfmJenZ0Tim3D.jpg

Pobierz
  • 35
@wzr1one: Nie obrażaj mojej koleżanki z biura. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Czipsu: Pieseł jest z 4chana. Nikt nie mówił, że kwejk go WYMYŚLIŁ, tylko wypromował w Polsce jako Pieseł, a nie Doge. Nawet kupiliśmy sobie Piesła do biura i zapełnialiśmy FP jak i stronę zdjęciami i memami naszego psiaka.
@Czipsu: 9gag to generator. Tam jest wszystko i wszyscy stamtąd biorą, również i my, ale mniej,
@wzr1one: Widocznie ten kto to pisał to debil (pozdrawiam Cię Kasiu jak to czytasz XD ). Nie chcieliśmy brać fotek ze Stocka czy innego #!$%@?. Chcemy pokazać się userom :)

@Czipsu: Teraz to wywyższasz 9gaga. Powtarzam - to jest generator. Coś jak swego czasu Zombiak.pl albo inne strony z robotami, które same zbierały z innych stron obrazki i je wrzucały do siebie. :)