Wpis z mikrobloga

Tak na wstępie #oswiadczenie
Jestem strasznie zawiedziony częścią użytkowników tej strony. Większość z was pisze komentarze tylko dla plusów albo nabicia statystyk (?!). Nie rozumiem po co je dodajecie skoro one nie mają nic wspólnego z danym wpisem albo dany ktoś wie, że nie ma racji ale dalej będzie się kłócił... Jak dla mnie albo jesteście zwykłymi gimbami albo no-life bez życia poza komputerem. I mam przy okazji prośbę do takich użytkowników #usunkonto :)

A co do mojego wczorajszego wpisu (link):

Już jestem po sprawie. Nie ukrywam, że byłem okrutnie zestresowany (spaliłem pół paczki fajek przed sprawą, a pale może 6-7 fajek dziennie).
Nie wsadzili mnie do #sztum na szczęście. Sprawa ku mojemu zdziwieniu trwała około 10-15 minut.
W liście było napisane: > Zarządzenie wykonania kary pozbawienia wolności.
Sprawa jak się okazało dotyczyła zupełnie czego innego. Dowiedziałem się tylko, że odroczenie odnośnie godzin, które mam odpracować (komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) z poprzedniego wpisu) zostało pozytywnie rozpatrzone i wysłane będzie do mnie potwierdzenie w tej sprawie. A co do drugiej wpadki dostanę informację o następnych (tak, liczba mnoga) rozprawach.
Sędzia powiedziała, że dużo pomógł fakt iż jestem w klasie maturalnej i przez to zostanę potraktowany "ulgowo".

Mam nadzieję, że chociaż zdasz tą maturę...

Ogólnie dalej nie wiem czy będzie #sztum czy tylko zawiasy. Mam nadzieję, że to drugie.
Zauważyłem, że dużo osób było zainteresowanych przebiegiem tej sprawy, następne będę opisywał pod tagiem:
#zielonyprzypal

Dziękuję osobom, które wczoraj okazały mi wsparcie i chęć pomocy!

#osiwadczenie #sztum #bagiety
  • 8