Wpis z mikrobloga

Ludzie. Napisze wam moją teorie spiskową nad którą myślę, ale nie przywiązuje do niej zbyt dużej uwagi. Poprostu napiszcie co o tym myślicie.

A zatem. Po marihuanie występuje skutek uboczny, a mianowicie chodzi o to, że po zapaleniu każdy lubi pofilozofować nad tym, skąd się wzięło życie, jaki jest jego sens itd. A co jeżeli to nie jest skutek uboczny, a raczej właśnie rozwiązanie które przybliża nas do prawdy. To by wyjaśniało dlaczego jest zdelegalizowana praktycznie na całym świecie. A teraz powoli zaczynają ją legalizować i zaczyna się od USA (tak mniej więcej oficjalnie) czyli od teoretycznie najgłupszego kraju na świecie, czyli tak jakby wiedzą że raczej nikt nie będzie na poważnie o tym myślał, albo jak ktoś będzie (jakaś jednostka) bardziej się wgłębiał w temat to większość szybko mu to wybije z głowy. hehe

#rozkminy #rozkminyzdupy #wykopjointclub
  • 44
@Jack_Donaghy: Bo oni nawet nie wiedzą że są jakiekolwiek inne kraje poza USA (no moze wiedzą gdzie jest rosja, niemcy czy jakies inne francje) co udowadniane jest w teleturniejach. nie opieram tego tylko na teleturniejach ale w wiekszośći opinii zawsze jak czytałem to tak jakby większość uważała że są mniej inteligentni
@Pol_lozka: to nie teoria a prawda, po mj człowiek jest spokojniejszy i właśnie myśli więcej o wielu sprawach na które normalnie nie ma czasu, po takim np alkoholu myślenie się pogarsza a człowiek głupieje. Dlatego np w PRL brakowało jedzenia na półkach ale vodki nie. Podobnie jest z psychodelikami.
@robithc: czyli jak?
@SzlachcicPolny: I tu właśnie możemy mieć kolejną dyskusje czym jest mądrość bo np. mało wiem ale jestem ogółem ogarnięty w życiu i wiem że dałbym rade nawet w najgorszej sytuacji. dlatego też mówiłem że nie opieram ich "głupoty" tylko na teleturniejach a na ich codziennym życiu.
Bo oni nawet nie wiedzą że są jakiekolwiek inne kraje poza USA (no moze wiedzą gdzie jest rosja, niemcy czy jakies inne francje) co udowadniane jest w teleturniejach. nie opieram tego tylko na teleturniejach


@Pol_lozka: ile podobnych materiałów (wpadki z telewizji, sondy uliczne etc.) oglądałeś np. z Indonezji, Czadu, Boliwii, Uzbekistanu czy Albanii?

Jeśli mniej niż z USA to dlatego, że ludzie w tych krajach są znacząco mądrzejsi niż Ci w
a na ich codziennym życiu


@Pol_lozka: a co wynika z ich codziennego życia? Czyżby USA nie miało najlepszych uczelni wyższych na świecie? Czyżby ich firmy nie dominowały sektora nowoczesnych technologi? Czyżby nie mieli Noblistów? Czyżby nie byli bardzo bogatym krajem?

Skoro są najgłupsi to czemu poziom medycyny, gospodarki, technologi i ogólnie poziom życia jest jednym z najwyższych na świecie? Z głupoty to wszystko mają? :)
@Jack_Donaghy: ale jaki procent stanowią ci wszyscy nobliści, uczeni i ci bardziej "mądrzejsi"? a co jeżeli są własnie tak wysoko jak są dlatego bo szli zgodnie z systemem jakim im nałożono czyli: to jest złe to jest dobre. Czyli myśleli w taki sposób w jaki im narzucono z góry i według systemu są oni noblistami, uczonymi, bardziej "mądrymi" a np. taki typowy smith ma #!$%@? idzie do supermarketu bedzie żarł ile
@Pol_lozka: widzę brak logiki bo przyjmujesz pewne założenie bo masz z góry taką tezę - trawka pomaga myśleć więc legalizują ją debilom, dlatego jest legalna w USA bo tam sami debile.

Opierasz przekonanie o debilach z USA na stereotypach ignorując zupełnie jakieś obiektywne wskaźniki, zgodnie z którymi USA jest jednak bardzo rozwiniętym krajem z niezłym poziomem edukacji i nauki oraz ogromną różnorodnością filozoficzną, religijną, kulturalną, naukową etc. W żaden sposób nie
@Pol_lozka: wstawiam to tu już któryś raz ;p

“Psychedelics are illegal not because a loving government is concerned that you may jump out of a third story window. Psychedelics are illegal because they dissolve opinion structures and culturally laid down models of behaviour and information processing. They open you up to the possibility that everything you know is wrong.”
Terrence McKenna

polecam tego pana jak Cię interesują takie narkotykowe teorie spiskowe.
@Jack_Donaghy: Ale zauważ że nie wszyscy palą trawke, właśnie dlatego bo system im powiedział że to jest złe. I ci wychowani na systemie rozwineli cała gospodarke USA do tego stopnia jaki mamy teraz. Nie wszyscy mieszkańcy USA brali czynny udział w rozwinięciu ich gospodarki byli poprostu szarzy ludzie i to dla tych szarych ludzi było zdelegalizowane żeby nie mysleli za bardzo. A teraz kiedy mają wiekszy luz (czyt. szary smith jest
@robithc: Naprawde nie ma innego wytłumaczenia logicznego dlaczego tego zakazali pomimo że nie było ofiar śmiertelnych
@wysoko: Oczywiście czytałem tą teorie i ja do teraz mam taką choćby świadomość że żyje po raz kolejny ale niewiem jak to wytłumaczyć
@Pol_lozka: tu nie chodzi o "głupotę" danego kraju, tylko o otwarte umysły rządzących, którzy racjonalnie i logicznie podeszli do sprawy. Poza USA patrz np Holandia czy Hiszpania (bodajże 3 gr na własny użytek i własna mała hodowla - niekarane)
@robithc: @wysoko: Napisze wam moją najdziwniejszą sytuacje w życiu jaka mi sie przytrafiła. Może was zainteresuje może nie, niewiem. a wiec z gdzies około miesiąc temu miałem sytuacje że nie spałem dosłownie przez 3 dni. siedziałem na strychu i grałem (nie mam własnego pokoju). Mozecie mnie uznać za wariata ale poprostu w tym 3 dniu zaczołem slyszeć głosy i to bardzo wyraźnie tak jakby ktoś stał obok mnie i to
@Pol_lozka: Moze troche z tym nie spaniem przez trzy dni :P ale tak poza tym to nie. A dlugo masz to zmęczenie? Caly czas czy od pewnego momentu w swoim zyciu? (o ile pamiętasz). Jesli masz to od małego to faktycznie dziwne, ale jesli to jakos dopiero w doroslejszym wieku to zastanawiam sie czy jest możliwość ze to zwykla świadomość zycia i tego ze sklada sie ono z szeregu niezaspokojonych potrzeb
@wysoko: W sumie od kiedy pale mj to mnie takie mysli nachodza. oczywiscie nie zaprzeczam że może to być zwykła bujna wyobraźnia ale wtedy te teorie spiskowe o mj nie mialyby sensu
@wysoko: porównując czas kiedy palę raz w tygodniu, a kiedy nie paliłem, to mam o jakąś połowe gorszą pamięć, jestem o wiele mniej kreatywny i powoli lapie depresje, trawa to gówno ale drzyjcie ryje legalizacja legalizacja
@Pol_lozka: Za artykul dziekuje na pewno go przeczytam. To ciekawe o tym braku snu. Ale to po pracy sie w to zagłębie :P
Zbieg okoliczności tez kiedys mialam, jak mialam ciezka rozkmine o hedonizmie i dużo o tym czytałam -czy jest zly czy dobry itp i ogólnie ze skupianie sie na zaspokajaniu tylko swoich potrzeb zmyslowych czy "ffizycznych" (czyli hedonizm=dostarczanie sobie przyjemności) nigdy nie przyniesie trwalego zaspokojenia, zawsze będzie chciało sie
@wysoko: A ile palisz? ja mam 21 lat, palę od 16 roku życia, z tym nałogiem trudno zerwać. Serio super jest sobie pokrzyczeć legalizacja, super sobie blanta ze znajomymi zapalić i coś porobić posłuchać muzyki, ale potem z przyjemności to się zamienia w takie coś że palisz nie żeby czuć się spoko tylko po to żeby czuć się normalnie ;x. Ale w kwestii medycznej jestem za całkowitą legalizacją, lepiej być #!$%@?
@Pol_lozka: halucynacje z niedożywienia ;) a tak serio to tez czasem mam podobne misję, jeśli nie jest to zbyt częste i nie utrudnia życia to można potraktować jak właśnie np objawy zmęczenia
@wysoko: @schowanemo: Ja pale raz w tygodniu ale nie czuje żeby mnie do tego ciągło poprostu mam naprawde silną wole a zwłaszcza teraz jak zostałem praktycznie sam to już prawie wogóle wyparłem sie palenia ( jakos tak ujowo samemu)
@robithc: Mozliwe a raczej napewno przemeczenie mam prace w ktorej jestem po 10 - 12h i w ciagu tych 3 dni wlasnie bylem w pracy
@schowanemo: W takim razie dlaczego ja miałem krotką pamięć od małego a depresja juz mnie chwytała zanim zaczołem palić? ja wiem że umiałbym odpowiedzieć w kwestii depresii. Poprostu zawiodłem sie na ludzkości i to bardzo. Wogole czuje ze rozumuje świat kompletnie inaczej od innych, albo ja mam jakies dziwne otoczenie
@schowanemo: Ja pale od 19 roku zycia, mam 22- z różnymi okresami intensywności. Teraz, podobnie jak @pol_lozka zostalam 'sama' w sensie nie mam takiego towarzystwa 'na od razu' -próbowałam z 3 razy sama. Za pierwszym razem bylo bardzo dobrze! Potem spoko ale bez szalu i nie ciągnie mnie w ogóle do tego. Ale faktycznie, zastanawiam sie raczej nie nad efektami dla pamięci a raczej nad wplywem mj na ogólne zadowolenie z