Wpis z mikrobloga

@ghost1511: ale programy z zapraszanymi gośćmi w trójce też szału nie robią
niedzielne "Śniadanie..." czy inne "salony polityczne" to zazwyczaj przekrzykiwanie i gadające głowy, rzucające pustymi frazesami zamiast odpowiadać na pytania. jakieś wywiady z politykami nawet lepiej w tym eremefie wychodzą, jak w jakimś autobusie czy gdzieś słyszałem jeden czy dwa to były bardzo rzeczowe

inna sprawa audycje typu klub trójki, biuro myśli znalezionych - bardziej społeczno-kulturalne - te są często
bardziej społeczno-kulturalne


@padobar: Tym się chyba bardziej kierowałem. Niestety nie słucham Trójki w pracy. Ostatnio, któregoś wieczora, była bardzo ciekawa audycja o polskich uczelniach wyższych i PAN. Ale to też jakby sugeruje, kto uczestniczył w rozmowie i jak wyglądała audycja.

słyszałem jeden czy dwa to były bardzo rzeczowe

Słuchaliśmy w biurze RMF prawie 3 lata. I też bym tyle dobrych audycji wymienił w RMF. Musiałeś mieć sporo szczęścia.
@ghost1511: może to było ZET albo któreś z tych, nie wiem dokładnie
w każdym razie nikt nie krzyczał i rozmówcy mówili na temat :D w trójkowych politycznych audycjach ciężko o takie "luksusy"
@padobar: Wiesz z tego co kojarzę to Zetka i RMF zapraszają pojedynczych polityków do studia. Wtedy dużo łatwiej o składną rozmowę, gdy by biorą w niej udział tylko prowadzący i polityk.

Myślę, że sama Trójka też ma niewiele wpływu na to, że politycy w tym kraju są jacy są ;)